Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну

Інші новини
| Оновлено 25 березня 2022, 13:06
419
0

Поради щодо ставок на кіберфутбол

Декілька порад про те, як робити ставки на кіберфутбол

| Оновлено 25 березня 2022, 13:06
419
0
Поради щодо ставок на кіберфутбол

Кіберфутбол спочатку був звичайнісінькою комп'ютерною грою, нехай і вкрай популярною. Точніше, двома – за популярність роками, сперечаються FIFA та PES. Не змінюється лише сенс: реальні гравці керують віртуальними футболістами, змагаючись між собою. А зараз це робиться і на великих турнірах із чималими призовими. Ці змагання проводяться з трансляцією на всю зростаючу аудиторію. І на кіберспортсменів беруться ставки. Є кілька порад, як їх робити.

Не варто ставити знак рівності між реальним футболом та віртуальним спортом

Подібність лише візуальна, у тій формі, яку набуває протистояння. Але навіть сутність різна: замість суперечки між колективами йде протистояння двох спортсменів. Тож і вся аналітика має будуватися принципово інакше, ніж стандартну гру з м'ячем.

Віртуальний футбол явно видовищніший

Проблемою нинішньої гри мільйонів, на думку багатьох, вважається зайвий прагматизм команд, особливо високого рівня. Досить, як багато фіналів, та й просто топ-ігор, закінчується перемогами 1-0. У футболі онлайн не варто брати заклад, що стосуються "тотал менше" - тут, як правило, забивається багато голів. Розробники симулятора намагаються зробити футбольну гру привабливою, прописуючи все так, щоб атака переважала - на це варто робити акцент. Адже кіберспортсмени, як і масовий споживач, любить грати у видовищному стилі. Тут намагатися відбитися, зіграти від оборони, і капітуляції.

Не варто купувати ставки на кіберфутбол

Нерідко можна зустріти пропозиції купити готовий, "стовідсотковий" прогноз. Але це фейк, адже у кіберспорті також бувають несподівані результати, а "зливати" на серйозному рівні ніхто не буде - це не поле для договірних матчів. Втім, взагалі не варто вірити нікому, хто запевняє, що знає точний результат – як у кіберспорті, так і загалом.

Головний та єдиний об'єкт аналізу – не команди, а кіберспортсмени

Все залежить від того, хто керує і наскільки він умів. Завжди підбираються більш-менш рівні суперники, більш того, умовна Барселона може грати проти себе самої. Погодні умови теж особливо грають значення - важливіше психологічний стан, досвід, майстерність гравця.

Кіберфутбол – не поле для тривалого аналізу

Як правило, матчі займають 10, максимум 15 хвилин. І не варто заради них зариватися у вивчення маси факторів, витрачаючи в рази більше часу. Це банально не доцільна витрата сил.

Оцініть матеріал
(3)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.