Юрій ВІРТ: «У Вереса вкрали два очки. Як можна ставити такі пенальті?

Наставник розчарований суддівством у матчі УПЛ

4582
13
veres.rv.ua

Наставник «Вереса» Юрій Вірт незадоволений роботою арбітрів у матчі УПЛ проти «Руху», який завершився з рахунком 1:1.

«Задоволений діями команди. Особливо, у другому таймі. Важка гра. Нам протистояв серйозний суперник, який в останніх матчах демонстрував якісну гру, здобував результат. Було важко. Особливо, до перерви. Багато працювали з м'ячем.

В перерві сказав команді, що ми повинні додати у швидкості, в агресії. Лише тоді в нас з'являться моменти і ми зможемо забити. Так і сталося. Провели атаку через фланг і забили прекрасний гол. Потім одразу випустили свіжих футболістів. Хоча, заміни були заплановані ще до голу. Дуже хотіли виграти цей матч.

Потім пішов відкритий футбол. «Рух» атакував. Ми також мали моменти. На жаль, отримали прикрий пенальті у свої ворота. Вважаю, це помилка арбітра. Переглядав повтор і не побачив там порушення. Суддя просто зреагував на крик. Як можна ставити такі пенальті? Я сказав арбітрам, що їм ще вчитися і вчитися, аби судити якісно. Досвідчені арбітри не мають права на такі помилки.

Осад залишився після такого арбітражу. В нас відібрали два очки», - вважає Вірт.