Буде битва. Шевченко назвав склад Дженоа на поєдинок із Ювентусом

Матч відбудеться у неділю, 5 грудня, о 21:45

Буде битва. Шевченко назвав склад Дженоа на поєдинок із Ювентусом
© ФК Дженоа

У неділю, 5 грудня, відбудеться поєдинок 16-го туру чемпіонату Італії з футболу, в якому «Ювентус» прийме «Дженоа» під керівництвом Андрія Шевченка.

Стартові склади:

«Ювентус»: Щенсни — К'єлліні, де Лігт, Пеллегріні, Локателлі, Бентанкур, Кулушевськи, Куадрадо, Мората, Дибала, Бернардескі.

«Дженоа»: Сірігу — Гільйоне, Біраскі, Бані, Васкес, Камб'язо, Бехрамі, Ернані, Туре, Екубан, Б'янкі.

Стартовий свисток поєдинку прозвучить о 21:45 за київським часом.

Sport.ua проведе текстову онлайн-трансляцію матчу «Ювентус» – «Дженоа».

Джерело — Sport.ua

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Saar
    Saar, 05.12.2021 21:51
    0
    У Юве один з кращих складів у світі!
    Saar
    Saar, 05.12.2021 21:49
    0
    У Ювентуса щараз неймовірний спад. Але ж склад! ... битви не буде! Дженоа не дасть ніякого бою!
    fedd1979
    fedd1979, 05.12.2021 21:42
    0
    Андрій Машко, 05.12.2021 21:26
    Яка битва? Цього клоуна-недотренера сьогодні вчергове опустять.)))))) як завжди
    В даному видадку немає причин на нього наїзджати
    --smart--Forever
    --smart--Forever, 05.12.2021 21:38
    0
    rasta13, 05.12.2021 21:32
    Что вы на Шеву гоните ? У него задача оставить клуб в серии А. Этот Дженоа при любом тренере не выиграл бы у лидеров чемпионата.
    ________________ Основные положения регламента
    Команды, занявшие последние три места в турнирной таблице, переходят в следующий по силе дивизион страны – Серию В. Соответственно, из Серию В 3 клуба поднимаются в высший дивизион чемпионата Италии.
    *
    Ты думаешь, что Дженоа по силам занять 17-е место??
    rasta13
    online
    rasta13, 05.12.2021 21:32
    0
    Что вы на Шеву гоните ? У него задача оставить клуб в серии А. Этот Дженоа при любом тренере не выиграл бы у лидеров чемпионата.
    --smart--Forever
    --smart--Forever, 05.12.2021 21:21
    0
    Какая битва??
    Там надо автобус парковать, что-бы хоть на что-то рассчитывать. Иначе разгром
    Андрій Машко