04.12.2021, FT   ТВ-трансляція:

Маліновський у справі. Аталанта здобула вольову перемогу над Наполі

Гол Маліновського допоміг «Аталанті» переграти «Наполі»

© Getty Images/Global Images Ukraine

У суботу, 4 грудня, відбувся матч 16-го туру чемпіонату Італії, в якому «Наполі» приймав «Аталанту». Зустріч пройшла у Неаполі на стадіоні «Сан-Паоло» та завершилася вольовою перемогою «Аталанти» з рахунком 3:2.

Вже на 7-й хвилині матчу гості повели у рахунку завдяки голу півзахисника збірної України Руслана Маліновського, який відгукнувся на передачу з флангу від Сапати та потужно відправив футбольний снаряд до сітки воріт «Наполі». За п'ять хвилин до перерви «Наполі» відновив паритет на табло за рахунок гола Петра Зеліньського після передачі з правого флангу від Мертенса.

На старті другого тайму, а саме на 47-й хвилині відзначився і сам Мертенс: бельгієць на швидкості втік від Демірала після класної розрізної передачі та обвідним ударом відправив м'яч у сітку воріт «Аталанти». Гості змогли зрівняти рахунок лише через 28 хвилин і зробив це захисник «богині» Демірал, який несподівано опинився на правому краю штрафного суперника, прийняв передачу від партнера по команді та потужно пробив у ближній кут без шансів для Оспіни. А вже через 5 хвилин після голу Демірала Ілічич, який вийшов на заміну, вивів на ударну позицію Фройлера, який з центру штрафного майданчика втретє засмутив Давіда Оспіну.

«Наполі» намагався врятувати поєдинок, але на третій гол господарям поля не вистачило часу та удачі. У результаті після цієї зустрічі «Аталанта» впритул наблизилася до 3-го місця турнірної таблиці Серії А, куди з першого після поразки скотився якраз «Наполі».