Маліновський у справі. Аталанта здобула вольову перемогу над Наполі

Гол Маліновського допоміг «Аталанті» переграти «Наполі»

22598
14

У суботу, 4 грудня, відбувся матч 16-го туру чемпіонату Італії, в якому «Наполі» приймав «Аталанту». Зустріч пройшла у Неаполі на стадіоні «Сан-Паоло» та завершилася вольовою перемогою «Аталанти» з рахунком 3:2.

Вже на 7-й хвилині матчу гості повели у рахунку завдяки голу півзахисника збірної України Руслана Маліновського, який відгукнувся на передачу з флангу від Сапати та потужно відправив футбольний снаряд до сітки воріт «Наполі». За п'ять хвилин до перерви «Наполі» відновив паритет на табло за рахунок гола Петра Зеліньського після передачі з правого флангу від Мертенса.

На старті другого тайму, а саме на 47-й хвилині відзначився і сам Мертенс: бельгієць на швидкості втік від Демірала після класної розрізної передачі та обвідним ударом відправив м'яч у сітку воріт «Аталанти». Гості змогли зрівняти рахунок лише через 28 хвилин і зробив це захисник «богині» Демірал, який несподівано опинився на правому краю штрафного суперника, прийняв передачу від партнера по команді та потужно пробив у ближній кут без шансів для Оспіни. А вже через 5 хвилин після голу Демірала Ілічич, який вийшов на заміну, вивів на ударну позицію Фройлера, який з центру штрафного майданчика втретє засмутив Давіда Оспіну.

«Наполі» намагався врятувати поєдинок, але на третій гол господарям поля не вистачило часу та удачі. У результаті після цієї зустрічі «Аталанта» впритул наблизилася до 3-го місця турнірної таблиці Серії А, куди з першого після поразки скотився якраз «Наполі».

Італійська Серія А. 16-й тур.

«Наполі» – «Аталанта» – 2:3

Зеліньськи (40), Мертенс (47) - Маліновський (7), Демірал (66), Фройлер (71)

Ррахмані (58), Малку (64) - Маліновський (17), Пашалич (82), Джимсіті (87)

«Наполі»: Оспіна, Ді Лоренцо, Ррахмані, Жезус, Малку (Політано, 85), Руй, Лоботка (Деме, 56), Зеліньськи, Лосано (Петанья, 68), Мертенс (Унас, 68), Елмас

«Аталанта»: Муссо, Толой, Демірал, Паломіно, Дзаппакоста (Хатебур, 46), Де Рон, Фройлер, Меле (Джимсіті, 83), Малиновский (Пашалич, 73), Пессіна (Ілічич, 56), Сапата (Муріель, 83)

Футбол | 18 квітня 2024, 07:15 1

Карло прокоментував перемогу «Реала» у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів