04.12.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Наполі – Аталанта – 2:3. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку 16 туру італійської Серії А

Наполі – Аталанта – 2:3. Текстова трансляція матчу
© Getty Images

У суботу, 4 грудня, відбудеться матч 16-го туру чемпіонату Італії, в якому «Наполі» прийме «Аталанту». Зустріч проходитиме у Неаполі на стадіоні «Сан-Паоло». Стартовий свисток арбітра пролунає о 21:45 за Києвом.

Після 15 турів «Наполі» є лідером у чемпіонських перегонах, а «Аталанта» замикає топ-4, відстаючи від неаполітанців лише на 5 балів. Тому цей матч можна назвати центральним.

У минулому турі підопічні Лучано Спаллетті спіткнулися у матчі із «Сассуоло», зігравши внічию 2:2, однак зберегли за собою перший рядок у турнірній таблиці. А ось «Аталанта» українського півзахисника Руслана Маліновського в домашньому матчі розгромила «Венецію» 4:0, тому на матч проти лідера Серії А підходить у піднесеному настрої. Зазначимо, що українець на полі не з'явився, тому велика можливість побачити Руслана якраз у матчі з «Наполі».

Sport.ua провів текстову трансляцію матчу «Наполі» – «Аталанта». За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.
 

Джерело — Sport.ua

(20 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    adidas77
    adidas77, 04.12.2021 21:52
    +4
    Малина!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Просто кайф гол!!!
    roman_kros
    roman_kros, 04.12.2021 23:37
    +2
    Ух, просто футбольний кайф....
    Mac_Gyver
    Mac_Gyver, 04.12.2021 22:51
    +2
    Очень не хватает Гозенса бергамаскам. Левый фланг проваливается постоянно.
    LomUs17
    LomUs17, 04.12.2021 22:28
    +2
    Сапата конюх, честно говоря, мог на Малину скинуть, он уже ждал. Нет, блин, надо только самому обработать, единоличник, мляха, если б там техника ещё была...
    Пока набирал, вот и глотнули ответку. Вот из-за таких вот телег и транжирятся моменты, создаваемые другими, работающими на команду игроками, такими, как Руся.
    Ёкарный Бабай
    online
    Ёкарный Бабай, 04.12.2021 21:54
    +2
    Бомба
    roman_kros
    roman_kros, 04.12.2021 23:35
    +1
    Шикарний матч.
    roman_kros
    roman_kros, 04.12.2021 23:12
    +1
    Стандарти в виконанні Мілановського це просто топчик. І пушка, яка ж шикарна пушка.
    Maksim Dimitrov
    online
    Maksim Dimitrov, 04.12.2021 21:53
    +1
    Малиновский
    Ёкарный Бабай
    online
    Ёкарный Бабай, 04.12.2021 23:29
    0
    Mac_Gyver, 04.12.2021 22:51
    Очень не хватает Гозенса бергамаскам. Левый фланг проваливается постоянно.
    Он уже выздоровел, а потом опять что-то пошло не так и будет в январе. И тогда у Гасперини будет полная обойма, все игроки в строю, что вообще редкость для Аталанты.
    wartaan
    wartaan, 04.12.2021 23:27
    0
    итальянские буки ставили на победу богини
    Ёкарный Бабай
    online
    Ёкарный Бабай, 04.12.2021 23:20
    0
    Малиновского поменяли, в следующей игре не сыграет - перебор карточек. Он как специально нарывался желтую сегодня заработать, чтоб потом сыграть с Ромой. Пока лучший игрок на Whoscored.
    roman_kros
    roman_kros, 04.12.2021 23:15
    0
    Нарешті рахунок став справедливим.
    VikyKrasotulechka
    VikyKrasotulechka, 04.12.2021 21:59
    -1
    Maksim Dimitrov, 04.12.2021 21:56
    Эти меньше трех не забьют
    Сосьедад победит!!
    adidas77
    adidas77, 04.12.2021 21:55
    -1
    Maksim Dimitrov, 04.12.2021 21:54
    Ну и победа Реала
    Был бы не самый плохой вариант!
    Maksim Dimitrov
    online
    Maksim Dimitrov, 04.12.2021 21:56
    -2
    Эти меньше трех не забьют
    Maksim Dimitrov
    online
    Maksim Dimitrov, 04.12.2021 21:55
    -2
    adidas77, 04.12.2021 21:55
    Был бы не самый плохой вариант!
    Да вроде верняк
    Maksim Dimitrov
    online
    Maksim Dimitrov, 04.12.2021 21:54
    -3
    Ну и победа Реала
    Maksim Dimitrov
    online
    Maksim Dimitrov, 04.12.2021 21:53
    -3
    Еще два и ставка зайдет
    Maksim Dimitrov
    online
    Maksim Dimitrov, 04.12.2021 22:02
    -4
    VikyKrasotulechka, 04.12.2021 21:59
    Сосьедад победит!!
    Сплюнь