Віктор ЛЕОНЕНКО: «У другому таймі вийшло не Динамо, а якісь звірі»

Фахівець вважає, що київська команда незаслужено програла «Баварії» (1:2)

13562
12
ФК Динамо Київ

Колишній форвард «Динамо» та збірної України Віктор Леоненко прокоментував поразку київської команди від мюнхенської «Баварії» (1:2) у поєдинку п'ятого туру групового етапу Ліги чемпіонів.

«Я думаю, що навіть мої коти помітили, що перший і другий тайми відрізняються один від одного. Чому провалився перший тайм? Я його взагалі називаю: «Приспали «Баварію». Чому провалили? Тому що бігли в атаку, добре виходили у контратаки, але моменти нічим не закінчувалися.

Щиро кажучи, мене шокувало, що з Буяльським зробив захисник Ернандес. І не дати пенальті… І у другому таймі на Циганкові також можна було давати.

У другому таймі вийшло не «Динамо», а якісь сміливі хлопці, звірі. Побігли, перестали боятися. За другий тайм треба подякувати «Динамо». Їм не те що не соромно, а ще й прикро. Вважаю, що незаслужено вони програли», — зазначив Леоненко.