Івайло ПЕТЄВ: «Результат матчу з Україною несправедливий»

Керманич збірної Боснії і Герцеговини поділився враженнями від гри

8871
11
nfsbih.ba. Івайло Петєв

Головний тренер збірної Боснії і Герцеговини Івайло Петев поділився враженнями від матчу 10-го туру кваліфікації ЧС-2022 проти України (0:2).

«Сьогодні ми провели непогану гру. На мою думку, Боснія і Герцеговина не повинна була поступатися супернику з рахунком 0:2.

Ми мали свої нагоди. Вважаю, що результат зустрічі несправедливий. Так, у нас були помилки, але були й добрі відрізки».

Зважування в Ер-Ріяді. Ф'юрі штовхнув Усика під час дуелі поглядів
Бокс | 17 травня 2024, 21:35 45

Організатори грубо помилилися на 10 фунтів, оголошуючи вагу Усика

Не лише Мбаппе. Ще сім зірок, які цього літа змінять прописку
Футбол | 17 травня 2024, 11:48 3

Ветерани «Челсі» та «Атлетика», легенда «Боруссії», зірка «Мілана» та ще один із «ПСЖ»

Коментарі 11
vladimirpa12
правильно-должно было быть 0-4
OLEXANDER
Справедливиц був би рахунок 0-3,адже Довбик 3го мав би забивати впринципі, а не пуляти прямо в захисника на воротах. А у Боснії окрім "кіпіш-моменту" на 44й хвилині нічого і не було по факту, лише суєта))).
KRBS55
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил
PFCLviv
Правильно сказав. Несправедливий результат, мало бути 0-3 !
odiniznashih
Не забили? А кто вам мешал?
Судья был нейтрален, ни тем ни другим не подсуживал.
Бущан и Забарный, который выбил мяч с линии - так это их работа.
Что тогда говорить украинцам после матча с Болгарией - там вообще по идее 7:0 должно было.
Vince Mesk
А первая игра справедливо, или игра с Казахстаном. Где он видел справедливость?
zzg77
Ох и Ивайло, где же твоя честность??? С финнами тоже случайность??? А может подмазали???
Nomad
Это игра. Если бы после сейва Жоры мяч от штанги залетел в ворота, то неизвестно, чем бы всё закончилось. Но он почему то отскочил в поле.)
Саша Зардунов
Самокритичен.
suforza1921
Справедливо. Нам стільки не щастило у цьому відборі, що доля повинна була зрештою повернути боржок. Учора це сталося на 45-ій хвилині. А загалом вчора була демонстрація того, наскільки важливий другий м'яч. Забий наші другий м'яч у домашньому з боснійцями, з фіннами, з казахами, перемоги були б у кишені, бо коли суперник програє 0:2 у зустрічі з фаворитом, це майже завжди сильно б'є по морально-вольових. І нам наука: забивши, не слід притискатись до своїх воріт і грати на утримання а варто спробувати зробити свою перевагу більш комфортною, аби деморалізувати суперника. Принаймні у матчах, де ми апріорі фаворити. А то, чесно кажучи, цей валідол уже набрид. Тільки подумати - у семи з восьми зустрічей відбору ми першими відкривали рахунок, але змогли виграти тільки дві з них. Пора робити висновки.