Даріо СРНА: «0:5 від Реала були несправедливими. Шахтар зробив висновки»

Функціонер ще сподівається на вихід з групи

854
11
shakhtar.com

Директор «Шахтаря» з футболу Даріо Срна вважає, що поразка 0:5 від «Реала» у минулому матчі Ліги чемпіонів була несправедливою.

Перед сьогоднішньою грою у Мадриді Срна розраховує на успіх.

«Рахунок 0:5, який був у Києві, я вважаю несправедливим. Перший тайм ми зіграли добре, але забили автогол, а на старті другого тайму одна помилка змінила все. Але зробили висновки, змінили трохи склад».

«Реал», звичайно, фаворит, але гратимемо у свій футбол. Минулого сезону це вдалося, можливо, вдасться і сьогодні».

«Зараз складна ситуація у групі. Погано, що у першому турі програли, і тепер непросто. Але намагатимемося», - сказав Срна.