Мірча ЛУЧЕСКУ: «Мені сподобався другий тайм»

Наставник «Динамо» - про матч проти «Барселони»

8337
25
Getty Images/Global Images Ukraine. Мірча Луческу

Головний тренер «Динамо» Мірча Луческу поділився враженнями від матчу третього туру Ліги чемпіонів проти «Барселони» (поразка 0:1):

«Звичайно, я незадоволений рахунком, незадоволений першим таймом. Мені сподобався другий тайм, те, як ми грали, як подолали бар'єр остраху грати з «Барселоною». Ми могли добитися більшого, те, як ми грали у другому таймі, мені сподобалося.

Наші гравці повинні розуміти, що це рівень Ліги чемпіонів, на який потрібно піднятися і нам. Гравці «Барселони» не тільки швидкі і технічні, але також були агресивні, зробили 18 фолів.

У другому таймі ми не боялися грати, не боялися виходити в атаку. Сила «Барселони» сьогодні - в агресивності при пресингу в атаці.

Ми мали на початку гри вихід 3 в 1, прийняли неправильні рішення. На такому рівні таке треба забивати. Цей гол багато чого змінив би.

Чому ми і «Шахтар» не забиваємо в ЛЧ? Тому що рівень нашого чемпіонату набагато нижчий, ніж рівень Ліги чемпіонів. Коли граєш з такими командами, розумієш, що ще багато роботи».

onco-clown
В конце 90-х начале 2000-х наш чемпионат что прям гораздо сильнее был? И тем не менее играли более конкурентно, а теперь совсем уж дохло.
Oliynuk_sport
Мені теж сподобався другий тайм, але здається, було, знову, мало бажання, страх і трохи пасивність в нападі.
Artyom_I
До гола и после гола Динамо играло хорошо
GELO88
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил
victorpolo
Второй тайм понравился, потому что Барса уже готовилась к матчу с Реалом... Чемпионат Молдовы не сильнее нашего, думаю... Но Шериф играет в свою игру - и будь что будет! а у наших очко сжимается при виде грандов!
antt
Йому сподобався другий тайм бо не пропустили і зберегли мінімальний рахунок який натякає ніби на рівну гру, а не програли з розгромом як Баварії чи Шахтар Реалу день перед тим - вот така дипломатична і не дуже самокритична думка тренера. Тільки для виходу в ЛЄ треба було Бенфіку перемагати в Києві.
Brian
Какие притензии к ЛУческу? У Динамо игроки откровенный мусор, хлам. Там не поможет ни Гвардьола, ни Клопп. ЛУческу бы в нынешний Шахтёр и он бы вылепил конфету. Суркис застрял в 90-х, когда команды без денежных вливаний добивались результата.
fedd1979
Те, що "Барселона" просто стала, а в останній чверті почала тупо перепасовуватися без бажання йти вперед, щоб банально не віддати мяч супернику - це ще не означає, що "Динамо" почало краще грати. Я думаю, що луческо це розуміє, але нащо він нас за ідіотів тримає? Такою гри "Барселони" в другому таймі скористалися б, мабуть, усі іспанські аутсайдери, які приїхали б сюди грати
~#~
Второй тайм вообще без игры был. Одним хватало и того, что есть. А другие ничего не могли с этим поделать. Красота.)
kot-7
Та всем понравилось, бомба, рвали свою половину, деградировал барон, табор все груснее...
Алексей Голяченко
Мирче нужно подымать планку по точности и быстроте передач в действиях нашей команды.
А удары по воротам ох как нужны
Михайло Кудієнко
Наш чемпіонат дійсно дуже слабкий, гравці не тільки не розвиваються а й деградують, треба змінювати підхід, відпукскати гравців в європу, це буде і плюс для збірної і стимул для гравців засвітитись
Akkerman65
Если ему понравилось, как его команда играла во втором тайме, то он вообще прекратил дружить с головой. Пасы назад, вратарь в цейтноте и защита выбивают мяч куда-нибудь. А самое дикое - игроки на чужой половине поля принимают мяч ТОЛЬКО спиной к воротам соперника. Я убит такой игрой.
Chuess
Наши клубы показывают как играть нельзя. Эти мажоры хороши только на уровне Мариуполя, Львова и Миная. Очень жаль на такое смотреть который год подряд
Cityzen83
Лайт режиме
Cityzen83
Да ужасно! Барса сейчас никакущая, да и второй тайм в лай режиме играла. И ни одного удара, даже на фоне такой Барселоны как колхозники. Шахте и Динамо бы в Лиге конференций играть. При должном настрое можно и ближе к финалу добраться и очки в таблицу принести.