Усик розповів, чому говорив українською мовою на прес-конференції

Чемпіон подумав, що перекладачка не знає російської

Усик розповів, чому говорив українською мовою на прес-конференції
© Українська правда

Чемпіон світу в суперважкій вазі за версіями WBA, WBO, IBF, IBO Олександр Усик 27 вересня повернувся в Україну. Спортсмен поділився емоціями після перемоги над Ентоні Джошуа, розповів, що отримає свої пояси через три тижні, а також пояснив, чому розмовляв українською на прес-конференції перед боєм.

«Прес-конференція українською? Нічого не спонукало. Перекладачка - прекрасна «жіночка» перекладала мені українською мовою і я подумав, що буде якось негарно, якщо я їй буду відповідати по-іншому. Може, вона просто не знає російську мову, тому я відповідав українською мовою.

Пояси прилетять тижні через три. Їх зроблять, вигравуюють дату, місце, імена і вони прибудуть додому. Я обов'язково виставлю в своїх соціальних мережах коли вони приїдуть додому. Вони вже сумують за Україною, кажуть - Саня, забери нас», - сказав Усик.

Читайте також: Олександр УСИК: «Реванш? Блін, тільки вчора все закінчилося».

Джерело — Українська правда

(581 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    DKFC
    DKFC, 27.09.2021 11:03
    +16
    Питання провакаційне, чому Українець вьюху давав Українською ... А чому він під Українську пісню в ринг виходить ? А чому під прапором Українським виступає ?
    Саня вежливо ответил, а мог напихать за такой вопрос ...
    Comrade Me
    Comrade Me, 27.09.2021 14:56
    +5
    Усик дал пресс-конференцию на украинском языке, вышел в ринг под украинскую песню, поцеловал в ринге украинский флаг!, станцевал украинского гопака после боя.
    Что еще нужно-то?
    Fanat230784
    Fanat230784, 27.09.2021 11:54
    +4
    Хех)..
    Вже не мають з чого статтю зліпити)
    Чому пресуху українською давав.
    От чудаки))
    Standard
    Standard, 28.09.2021 04:44
    +2
    Сенсація..українець українською відповідав на запитання.
    sokolyk
    sokolyk, 27.09.2021 12:14
    +2
    yan2018, 27.09.2021 11:59
    Ты правильно говоришь, но он так не ответил, а отмазался что-то о ЖИНОЧКЕ. Что, выиграл бой и уже САНЯ, а проиграет реванш и станет ватой? Определитесь уже.
    Тут все набагато простіше! Бій виграв, прославив Україну - честь тобі і шана! Піариш покидьків, які благословляють на убивство патріотів, які захищають свою землю від ворогів - отримай по самі помідори! "По ділах їх, пізнаєте їх".
    katun2
    katun2, 27.09.2021 10:52
    +1
    молодчага!
    Сергей Романчиков
    Сергей Романчиков, 27.09.2021 10:42
    +1
    Класс 😀
    Игорь Федосиенко
    Игорь Федосиенко, 29.09.2021 18:09
    0
    Хватит его уже пиарить.
    yan2018
    yan2018, 27.09.2021 11:59
    0
    DKFC, 27.09.2021 11:03
    Питання провакаційне, чому Українець вьюху давав Українською ... А чому він під Українську пісню в ринг виходить ? А чому під прапором Українським виступає ?
    Саня вежливо ответил, а мог напихать за такой вопрос ...
    Ты правильно говоришь, но он так не ответил, а отмазался что-то о ЖИНОЧКЕ. Что, выиграл бой и уже САНЯ, а проиграет реванш и станет ватой? Определитесь уже.
    DKFC
    DKFC, 27.09.2021 15:42
    -1
    yan2018, 27.09.2021 11:59
    Ты правильно говоришь, но он так не ответил, а отмазался что-то о ЖИНОЧКЕ. Что, выиграл бой и уже САНЯ, а проиграет реванш и станет ватой? Определитесь уже.
    Украинцы сами разберутся . Вам везде надо нос свой сопливый засунуть, по причине отсутствия своих боксеров такого уровня.
    Bibenco
    Bibenco, 27.09.2021 12:15
    -1
    DKFC, 27.09.2021 11:03
    Питання провакаційне, чому Українець вьюху давав Українською ... А чому він під Українську пісню в ринг виходить ? А чому під прапором Українським виступає ?
    Саня вежливо ответил, а мог напихать за такой вопрос ...
    Потому что до этого, и после, общается на русском, интервью в том числе.
    justhateme
    online
    justhateme, 27.09.2021 16:01
    -2
    DKFC, 27.09.2021 15:42
    Украинцы сами разберутся . Вам везде надо нос свой сопливый засунуть, по причине отсутствия своих боксеров такого уровня.
    А кому это "вам"?
    Бокс и Политика
    Бокс и Политика, 27.09.2021 12:33
    -2
    На украинском языке интервью давал как бы украинец. Наверное что огромное в лесу сдохло.