Дуже розумний бокс! Усик здолав Джошуа за очками та забрав у британця пояси

У Лондоні на стадіоні «Тоттенхема» відбувся великий чемпіонський бій

Дуже розумний бокс! Усик здолав Джошуа за очками та забрав у британця пояси
© Matchroom Boxing. Усік та Джошуа

Ввечері 25 вересня на домашній арені «Тоттенхема» у Лондоні, столиці Англії, відбулося шоу боксу від промоутерської компанії Matchroom Boxing.

Головною подією став 12-раундовий бій, в якому зійшлися українець Олександр Усик (18–0, 13 КО) і Ентоні Джошуа з Великобританії (24–1, 22 КО). На кону стояв титули чемпіона за версіями WBA, WBO, IBF і IBO, якими володів британець.

Два олімпійські чемпіони Лондона-2012 провели великий чемпіонський бій. Вийшовши на ринг в костюмі скафандра, Усик поцілував український прапор. На боксерських трусах Олександра було вказано ім'я його сина Михайла.

Як і очікувалося, Усик виглядав більш рухливим, а Джошуа – потужнішим. Олександр кружляв навколо суперника, намагався підібратися ближче та пробити. Іноді це йому вдавалося. Джошуа стріляв з дистанції двійками.

Ближче до середини бою почала вимальовуватися перевага Усика, який забрав кілька раундів і поставив перед Джошуа складні проблеми. Ентоні намагався намацати больові точки суперника, але не виходило, а Усик раз по раз влучав у суперника. Ентоні був збентежений і не знав, що робити. І тільки пропускав й пропускав жалючі удари від Усика. Це був дуже інтенсивний бій!

Ближче до 10-го раунду на рингу стало менше руху. Джошуа був явно не схожим на самого себе у рингу. Не працювала його коронна атака, яка усім запам'яталася у бою проти Володимира Кличка. Цього разу все йшло під контролем Усика. 

У Джошуа виникли проблеми з правим оком, і через гематому око просто закривалося! Щоправда, Джошуа іноді влучав, і кров виступила на обличчі Усика через розсічення. Українець терпів відмінно і в кінці 12-го раунду видав потужну атаку, не залишивши сумнівів у переможцеві бою!

Усик показав розумний бокс, переміг Джошуа за очками і забрав у британця 4 пояси!

  • Рахунок суддівських записок: 117–112, 116–112, 115–113.

Усик став володарем поясів WBA, WBO, IBF та IBO у суперважкій вазі!

Результати шоу боксу в Лондоні

  • Олександр Усик (Україна) – Ентоні Джошуа (Великобританія) – UD 12
  • Лоуренс Околі (Великобританія) – Ділан Прасович (Чорногорія) – KO 3/12
  • Каллум Сміт (Великобританія) – Ленін Кастільо (Домініканська Республіка) – KO 2/10
  • Флоріан Марку (Албанія) – Максим Продан (Україна / Румунія) – SD 10
  • Крістофер Оуслі (США) – Хасан Байсангуров (Росія) – UD 10
  • Кемпбелл Хаттон (Великобританія) – Сонні Мартінес (Уругвай) – PTS 6
  • Даніель Лапін (Україна) – Павло Мартинюк (Польща) – PTS 6

Микола Степанюк, Sport.ua

(508 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    pas2012
    pas2012, 26.09.2021 01:08
    +51
    Це було сильно!!!
    wladimir_skidan
    wladimir_skidan, 26.09.2021 01:08
    +42
    Саня чемпион. Красиво и без вариантов умно перебоксировал
    Molochniy
    Molochniy, 26.09.2021 01:13
    +41
    Таке враження, що бій з Кличко - це була вершина всього того, що вміє джошуа...і це все він показав в цьому єдиному поєдинку і далі ми перед всіма наступними поєдинками судимо Джошуа таким, яким ми його бачили з Кличко ...а він далі взагалі був ніякий
    Scofield Lincoln
    Scofield Lincoln, 26.09.2021 01:08
    +41
    Не поддерживаю взгляды Усика, но у нас новый украинский чемпион мира в супертяжелом весе!
    Поручик Ржевский
    Поручик Ржевский, 26.09.2021 01:09
    +39
    Боксер від Бога.
    Мої вітання.
    Забив слоника дуже технично.
    Sart18
    Sart18, 26.09.2021 01:11
    +38
    Усик працював як кінь і заслужив цю перемогу
    Як би я до нього не ставився ,але його професіоналізм заслуговує поваги
    Vbolivalnyk-Peter
    Vbolivalnyk-Peter, 26.09.2021 01:19
    +30
    Бій пролитів просто на одному диханні. Не з наю як там у вас, а в мене таке вперше. Без клінчів, без затягування часу, без безкінечного порожнього ходіння один навколо одного. Гарний бій. Супер підготовлений Усик та ніякий Джошуа. Шкода, що Жорік не впав - це було би логічним завершенням того, що відбувалося в рингу....
    Megogo_gawno
    Megogo_gawno, 26.09.2021 01:14
    +27
    Одно обидно, что бой нашего Великого-Украинца чемпиона пришлось смотреть по срусскому Рен-ТВ...надеюсь мегого и все кто с ними связан будут гореть в аду
    alexkora
    alexkora, 26.09.2021 01:18
    +26
    Сначала казалось, что Усик очень активный и Джошуа выбрал тактику "вымотать соперника и включиться после 7-8 раунда". Но пришли эти раунды, а Саша все также активен. Ждошуа просто потеряшка, не понимал, что делать. И когда нужно было идти в атаку, сам чуть не лег на настил.
    Браво Александр. Просто феноменальный бой, очень умный и грамотный. Четко, по делу, без суеты. Уже вписал свое имя в историю бокса, и о нем будут готвить через десятки и десятки лет, как об одном из величайших боксеров. Думаю, мы увидим еще грамотные и очень зрелищные бои от Усика!
    Всех, кто поддерживал Александра и болел за Украину - с победой! Привет из Аляски
    Серж р
    Серж р, 26.09.2021 01:12
    +26
    And the new, 26.09.2021 01:11
    Кличко проиграл из-за слабого подбородка
    Кличко проиграл потому что ему было за 40 и уже не было скорости. Даже в 37 Вова бы размотал брита.
    elPadrino
    elPadrino, 26.09.2021 01:11
    +26
    смотрел с комментариями Валуева,нужно признать объективность Николая-украинский боец,вся Украина гордится и ни разу не назвал крымчанином
    ManUtd
    ManUtd, 26.09.2021 01:10
    +26
    Интересная тактика получилась на чемпионский бой.
    Джошуа со старта намеренно выбрал медленный средний темп, остерегаясь свежести и скорости Усика. Экономя силы Джошуа, конечно, пропускал неприятные удары от Усика, но это заставляло Усика много дивгаться и выматываться из сил. Джошуа понимал, что при таких раскладах нужно будет добиваться результата в финальных раундах и включаться по полной и наносить свои лучшие удары. Но Усик выдержал все это и заслуженно победил.
    Не разделяю его "братских" отношений, но как за спротсмена рад за него - для своей победы он проделал колоссальную работу.
    sokolyk
    sokolyk, 26.09.2021 01:10
    +26
    Красава!!! Нарешті Усик показав те, що від нього так довго чекали після переходу в супертяжі: працювати всі 12 раундів першим номером! І от результат: у Джошуа небуло жодного шансу!!!
    elPadrino
    elPadrino, 26.09.2021 01:08
    +25
    браво,Саша,чуть сердце не выскочило у меня от волнения
    Дмитрий Подвысоцкий
    Дмитрий Подвысоцкий, 26.09.2021 01:24
    +24
    PFCLviv, 26.09.2021 01:19
    усік господа благадаріл, про Україну ні слова!
    Поцілував прапор своєї країни (до бою і після). Станцював гопак, подякував українським фанам на трибуні. Якщо хоче говорити про релігію, хай говорить, це його право як вільної людини з демократичної країни. Що ще не так?
    alefteev77
    online
    alefteev77, 26.09.2021 01:09
    +24
    Величезний ріспект Сашку Усіку! Він - великий боксер рівня Холіфілда, Тайсона, Мухамеда Алі. ТОП!
    Rzechpospolita
    Rzechpospolita, 26.09.2021 01:08
    +23
    Сводил в школу как и Мурата Гассиева)))Красавец!!!!!!
    name_footbol
    name_footbol, 26.09.2021 01:17
    +22
    Смотрел на ватном канале, все в восторге, главное не пытались его привязать к русскому народу, хотя ожидал! Усик молодец, правда его взгляды на ватную тему достаточно новостей! Надеюсь будет благодарен, что его украинцы ночь не спали! Кто то что б проиграл, кто-то что бы выиграл! Но бой шикарен
    Александр Александрович
    Александр Александрович, 26.09.2021 01:10
    +22
    Лучший!! Утер нос всем букмехерам!! Саня, спасибо за победу!!!
    Mr.Budd
    Mr.Budd, 26.09.2021 01:09
    +22
    Красава, це був дуже дуже крутий бокс! Пишаємось!
    Ентоні також красень.