Кияни у Львові забили два голи в ворота львівського клубу

12767
104
ФК Динамо Київ

Матч на «Арені Львів» між місцевим «Рухом» і київським «Динамо» був для команди Мірчи Луческу вкрай важливий, оскільки після розгромної поразки від донецького «Шахтаря» (0:3) в матчі за Суперкубок України потрібно було підійти в хорошому настрої до поєдинку з мюнхенською «Баварією» в Лізі чемпіонів. Та й поповнити скарбничку трьома очками гостям було необхідно, адже чемпіонська гонка в самому розпалі.

«Динамо», незважаючи на велику ротацію, вдалося виправдати статус фаворита і вирішити результат поєдинку ще в першому таймі. Спочатку на 28 хвилині півзахисник господарів Ярослав Мартинюк біля правої межі штрафного майданчика сфолив проти Дениса Гармаша, за що арбітр призначив пенальті. До 11-метрової позначки традиційно підійшов Віктор Циганков і холоднокровно реалізував вирок, відкривши рахунок на табло.

Через 10 хвилин Юрію Паньківу довелося вдруге виймати м'яч з сітки своїх воріт: Олександр Тимчик прострілив з правого флангу, Циганков на ближній штанзі пропустив м'яч далі, а Гармаш в центрі замкнув передачу, подвоївши перевагу «біло-синіх».

УПЛ

Після перерви футболісти «Динамо» трохи зменшили оберти, мабуть, вирішили поберегти сили перед поєдинком з чемпіоном Німеччини. Моментів, які навіть з натяжкою можна було б назвати гольовими, підопічні Луческу не створили, в той час як «Рух» ближче до кінця зустрічі ледь не засмутив Георгія Бущана.

На 81 хвилині Таллес з півкола штрафного класно приклався по м'ячу, проте сфера зрадницьки пролетіла поруч зі штангою, не дозволивши «Руху» забити гол престижу. Голкіперу київського клубу все ж вдалося зберегти свої ворота в недоторканності.

Київське «Динамо» виграло 5-й матч УПЛ поспіль із загальним рахунком 16:0 і зберегло триочковий відрив від «Шахтаря» в турнірній таблиці чемпіонату УПЛ після дев'яти турів. «Рух» зазнав п'ятої поразки в сезоні. У середу, 29 серпня, на «Динамо» чекає поєдинок в Мюнхені, де суперник зовсім іншого рівня, тому навіть за нічию зачепитися буде складно.