25.09.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Рух – Динамо – 0:2. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку 9-го туру Української Прем'єр-ліги

Рух – Динамо – 0:2. Текстова трансляція матчу
© ФК Динамо Київ. Віктор Циганков

У суботу, 25-го вересня, відбудеться поєдинок дев'ятого туру Української Прем'єр-ліги, в якому львівський «Рух» прийматиме київське «Динамо». Матч пройде у Львові на стадіоні «Арена Львів» і розпочнеться о 19:30.

В середині поточного тижня обидві команди проводили матчі. «Динамо» в поєдинку за Суперкубок України поступилося донецькому «Шахтарю» з рахунком 0:3, а «Рух» з рахунком 3:0 обіграв «Миколаїв» в 1/16 фіналу Кубка України. У минулому турі чемпіонату кияни вирвали перемогу у «Олександрії», забивши єдиний гол з пенальті на сьомій компенсованій хвилині. А ось «Рух» в Чернігові на останніх хвилинах упустив нічию в матчі з «Десною». Раніше суперники провели всього два очних протистояння і в обох «Динамо» виявилося сильнішим. У минулому сезоні «біло-сині» обіграли львів'ян 2:0 (у Львові) і 3:0 (в Києві).

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Рух» - «Динамо». За перебігом поєдинку можна слідкувати за цим посиланням.

Джерело — Sport.ua

(27 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Darkness1984
    Darkness1984, 25.09.2021 20:16
    +11
    Ржавые боты как всегда на ветке чемпиона трутся..
    Только у Шахтера пенки самые честны, мля ну бред
    Серж р
    Серж р, 25.09.2021 20:23
    +9
    МЧС Керчи срочно потушите пукан Тимофеюка, а то он вам опять факельное шествие организует сам
    Серж р
    Серж р, 25.09.2021 20:25
    +8
    cucumber, 25.09.2021 20:23
    поэтому они и пытались обесценить матч за суперкубок и всем своим видом показать что поражение 3:0 - это нормально для сегодняшнего Динамо. Ничего страшного не произошло.
    Матч за Суперкубок обесценивали ржавые последние 2 года, говоря что это товарняк.
    Darkness1984
    Darkness1984, 25.09.2021 20:21
    +8
    Face Control, 25.09.2021 20:16
    Чувак, скажи, б, вам самим не стрёмно как вас тащат?
    А ты хочешь сказать не было контакта по ноге?
    Darkness1984
    Darkness1984, 25.09.2021 20:26
    +7
    Face Control, 25.09.2021 20:22
    АХАХАХАХАХАХАХАХ, там даже Вацко от и до проавтобусный не знал что сказать.
    Ты хоть пенку видел? Или как бульба игру не смотришь, а только срешь на ветках Динамо?
    Потом как всегда сливаетесь?
    DK02
    DK02, 25.09.2021 20:22
    +6
    Face Control, 25.09.2021 20:13
    Даёшь 0:10, глядишь Бавария испугается.
    Щойно глянув пєналь на коноплі. 🤣🤣🤣🤣🤣
    Так, Динамо купує все, і суддів, і шуби, і навіть пєналі для шахти.
    Матір божа, який ти жалюгідний.
    Pavlo Filaretov
    Pavlo Filaretov, 25.09.2021 20:17
    +6
    Вітання з перемогою Карпат! Динамо вперед!
    Artyom_I
    Artyom_I, 25.09.2021 20:00
    +6
    Решили в этот раз до 98 минуты не отягивать.
    McLay
    online
    McLay, 25.09.2021 20:54
    +5
    Хоакин Гусман Лоэра, 25.09.2021 20:46
    с пухом пенальти покупают
    Поміняй тирсу в голові!
    Darkness1984
    Darkness1984, 25.09.2021 20:44
    +5
    Володимир Ляшенко, 25.09.2021 20:39
    О, вся ботва суркісовсько-несенюківська сповзлася сюди - відмивати від лайна кіпрську офшорну діру, головних хабарників, корупціонерів, запроданців-ОПЗЖистів і расистів в історії українського футблоу.
    Вам самими не гидко, що вас використовують "сини Ізраїлеві" як відомий гумовий виріб?
    Вадо, не надоело тупить?
    Это ветка ДК
    DK1961
    DK1961, 25.09.2021 20:23
    +5
    cucumber, 25.09.2021 20:19
    Думаю в следующем сезоне проблемы у МХ могут возникнуть только в играх с ШД
    так вы всегда без вопросов под кротов ложились, зачем лицемерить то?
    McLay
    online
    McLay, 25.09.2021 20:22
    +5
    Face Control, 25.09.2021 20:19
    Развпятьлетние автобусники, скажите, вы рады как шубный судейка вам сегодня поставил миллиардпроцентов левый пенальти не дожидаясь 98-ой минуты и сразу убил игру? Там даже Вацко от такого о л и не знал что сказать.
    Вацко профан. А ти замов собі окуляри +10!
    Darkness1984
    Darkness1984, 25.09.2021 20:20
    +5
    cucumber, 25.09.2021 20:17
    у такого Динамо нет никаких шансов против Металлиста, теперь понятно почему так Суркис бесится от игры нашего клуба
    Твой метались ещё даже не в вышке.. успокойся и иди на ветку металлиста и там рассказывай про свой супер клуб.
    Кого купили на этот раз? Какого игрока?
    Я ща тоже могу сказать, что Верес слил шахтёру во втором тайме, так как тупо перестали играть
    korrektno
    korrektno, 25.09.2021 20:54
    +4
    Про Супрягу. Здається, що вибратися з повної психологічної кризи йому не вдасться. Спостерігається моральний ступор, який не дозволяє оцінювати ситуацію на полі і приймати вірні рішення і в відкриваннях, і в діях з м'ячем. "Кудись біжу (а навіщо?), кудись пасую, а кому, - не розумію". Може комусь вдалось би його розкріпачити, інакше – безвихідь (на жаль).
    Серж р
    Серж р, 25.09.2021 20:24
    +4
    cucumber, 25.09.2021 20:17
    у такого Динамо нет никаких шансов против Металлиста, теперь понятно почему так Суркис бесится от игры нашего клуба
    Он меня уже боится, сказал отец Федор
    McLay
    online
    McLay, 25.09.2021 20:20
    +4
    cucumber, 25.09.2021 20:17
    у такого Динамо нет никаких шансов против Металлиста, теперь понятно почему так Суркис бесится от игры нашего клуба
    Що ти носишся зі своїм ніяким металістом, як дурень зі ступою!
    Denmark1107
    Denmark1107, 25.09.2021 20:16
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    _NATSGUL_, 25.09.2021 20:02
    А что будет делать Динамо в Баварии, когда там не будут ставит пенальти в пользу Динамо...
    та що ви, совко-кротиє, так хвилюєтесь за те, що буде там в Мюнхені? Іржава ганчірка, маючи тоді найпотужніший склад за всю свою історію, програла 0:7 без шансів, в Березні 2015.
    Програє Динамо, - шкода. А якщо буде щось позитивне, то не твоєму к0-з0-загалу за це радіти.
    Igor Tkachuk
    Igor Tkachuk, 25.09.2021 21:03
    +3
    serge_kr, 25.09.2021 20:42
    Как фаны могут болеть за эту помойку шубную, которая только и может выигрывать с помощью левых пенальти
    А как фаны могут болеть за команду, которая полностью построена на крови, и до сих пор живет на ней?
    Серж р
    Серж р, 25.09.2021 21:03
    +3
    В ОРДЛО опять стекломой подвезли.
    Серж р
    Серж р, 25.09.2021 20:39
    +3
    А где наша Максимиллиана? Всем минусит? А Акашница 228?