Рух – Динамо – 0:2. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку 9-го туру Української Прем'єр-ліги

24290
156
ФК Динамо Київ. Віктор Циганков

У суботу, 25-го вересня, відбудеться поєдинок дев'ятого туру Української Прем'єр-ліги, в якому львівський «Рух» прийматиме київське «Динамо». Матч пройде у Львові на стадіоні «Арена Львів» і розпочнеться о 19:30.

В середині поточного тижня обидві команди проводили матчі. «Динамо» в поєдинку за Суперкубок України поступилося донецькому «Шахтарю» з рахунком 0:3, а «Рух» з рахунком 3:0 обіграв «Миколаїв» в 1/16 фіналу Кубка України. У минулому турі чемпіонату кияни вирвали перемогу у «Олександрії», забивши єдиний гол з пенальті на сьомій компенсованій хвилині. А ось «Рух» в Чернігові на останніх хвилинах упустив нічию в матчі з «Десною». Раніше суперники провели всього два очних протистояння і в обох «Динамо» виявилося сильнішим. У минулому сезоні «біло-сині» обіграли львів'ян 2:0 (у Львові) і 3:0 (в Києві).

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Рух» - «Динамо». За перебігом поєдинку можна слідкувати за цим посиланням.