25.09.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Шахтар – Верес – 4:1. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку 9-го туру Української Прем'єр-ліги

Шахтар – Верес – 4:1. Текстова трансляція матчу
© ФК Шахтар Донецьк

Українська Прем'єр-ліга. 9-й тур.

«Шахтар» – «Верес» - 4:1

Мірошник, 22 (авт.), Тете, 55, Марлос, 79 (пен.), Траоре, 87 – Г. Пасіч, 30

 Кривцов, 40 – Кучеров, 42, Панасенко, 60, Дахновский, 90+2

«Шахтар»: Пятов – Корнієнко (Ісмаїлі, 70), Вітао (Бондар, 84), Кривцов, Конопля – Маркос Антоніо, Бондаренко (Майкон, 63) – Соломон (Мудрик, 70), Марлос, Тете – Сікан (Траоре, 63).

Запасні: Трубін, Додо, Степаненко, Педріньо.

«Верес»: Когут – Неємчанінов, Гончаренко, Мірошник, Солдат – Кучеров (Полюлях, 83), Кльоц – Г. Пасіч (Тимофієнко, 83), Панасенко (Гегедош, 74), Є. Пасіч (Гечев, 74)  – Шестаков (Дахновський, 74).

Запасні: Кичак, Махнєв, Петько.

Арбітр: Дмитро Бондаренко (Одеса).

Стадіон: НСК «Олімпійський» (Київ).

Наші оцінки:

   

«Шахтар» (заміни): Майкон – 6,0, Траоре – 6,5, Мудрик – 6,5, Ісмаїлі – 6,0, Бондар – б/о.

«Верес» (заміни): Гегедош – 5,5, Дахновський – б/о, Гечев – б/о, Тимофієнко – б/о, Полюлях – б/о.

У суботу, 25-го вересня, відбудеться поєдинок 9-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому змагатимуться донецький «Шахтар» і рівненський «Верес». Матч пройде в Києві, на полі стадіону НСК «Олімпійський», початок о 17:00.

Підопічні Роберто Де Дзербі все ще знаходяться під впливом здобутого Суперкубка України, проте їм необхідно поступово приходити до тями від тріумфу над київським «Динамо», бо матч проти міланського «Інтера» в Лізі чемпіонів УЄФА відбудеться вже незабаром. До слова, випробувати газон головної арени країни «гірники» мають можливість якраз у майбутній грі проти колективу Юрія Вірта – живої легенди донецького клубу зразка епохи його становлення. Та й «Верес» під керівництвом домагається досить непоганих успіхів.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Шахтар» – «Верес». За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.

Олександр Снітко, Sport.ua

(17 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Обижающийся из Бергамо
    Обижающийся из Бергамо, 25.09.2021 17:32
    +9
    Пасич красивый забил
    CheMP
    CheMP, 25.09.2021 17:32
    +9
    ух,Пасич,выдал!
    Trollface
    Trollface, 25.09.2021 17:32
    +9
    Унижают кротов.
    Calm
    online
    Calm, 25.09.2021 17:31
    +8
    Коментар згорнуто. Показати
    И да - Витао Дно!!!
    Calm
    online
    Calm, 25.09.2021 17:31
    +8
    Коментар згорнуто. Показати
    Красивый гол!!
    CheMP
    CheMP, 25.09.2021 17:45
    +7
    А Верес жжжОт! Лалала-лала-лалалааа!
    Expert
    Expert, 25.09.2021 18:41
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    Andy_P, 25.09.2021 18:38
    Конечно 100%ный! Мудрик нарисовал, судейка не против прям скосили шустрика, так рухнул В похожей ситуации игрок Вереса просто перепрыгнул через ноги соперника
    Мудрик ?ты футбол смотришь
    Oleh Nahornyi
    Oleh Nahornyi, 25.09.2021 17:49
    +6
    Давай Верес рідненький!!Покажи цій бразильсько-африканській команді,як треба у футбол грати!!!
    elPadrino
    elPadrino, 25.09.2021 17:37
    +6
    мне лично уже ясно,что Шахтер будет в финале Лиги Чемпионов.Самое главное,чтоб ему в финале не попался молдавский Шериф
    ingvar8888
    ingvar8888, 25.09.2021 17:09
    +6
    Верес!
    🟥⬛⚽🟥⬛
    🇺🇦🇺🇦⚽🇺🇦🇺🇦
    vladimir5d
    vladimir5d, 25.09.2021 18:45
    +4
    Покупки покупками ,а игру сделал старая гвардия Марлос.
    Face Control
    Face Control, 25.09.2021 18:36
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    fasad, 25.09.2021 18:35
    пеналя не було 100 %
    Его не було в матче с Александрией.
    drei : null
    drei : null, 25.09.2021 17:50
    +4
    Нормально Вирт с помощниками настроили команду психологически. После гола даже глазом не моргнули. Да ещё бодрые такие.
    Expert
    Expert, 25.09.2021 18:42
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Лосина натянул не только ды рочку ну и Верес
    Alex86 1
    Alex86 1, 25.09.2021 18:07
    +3
    Expert, 25.09.2021 17:29
    Ярмоленку 31 он часто играет?в сборной да))где ещё ?
    то апл же
    Алексей Голяченко
    Алексей Голяченко, 25.09.2021 17:56
    +3
    Слава Чебан, 25.09.2021 17:50
    Унижали Динамо в среду, а тут просто тяжёлая игра для Шахты. Вам то судейка в таких матчах помогает
    Заплачь еще
    Oleh Nahornyi
    Oleh Nahornyi, 25.09.2021 17:45
    +3
    Верес он фаєр!!!!Він пере-перемагає
    drei : null
    drei : null, 25.09.2021 18:45
    +2
    Ну вот и Мудрик помудрел.)
    R1d3r
    R1d3r, 25.09.2021 18:43
    +2
    Полный разгром Вируса
    R1d3r
    R1d3r, 25.09.2021 18:35
    +2
    Домой, вирусня!