28.08.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Бійтеся, Баварія і Барселона! Динамо знищило Колос на НСК Олімпійський

Кияни вдосталь покуражилися перед паузою в чемпіонаті

Бійтеся, Баварія і Барселона! Динамо знищило Колос на НСК Олімпійський
© ФК Динамо Київ

Матч між київським «Динамо» і «Колосом» з Ковалівки обіцяв бути найцікавішим у 6-му турі української Прем'єр-ліги. І хоч уболівальникам, які прийшли на трибуни НСК «Олімпійського», було точно не нудно, інтригу швидко поховали два забиті м'ячі чинного чемпіона в дебюті поєдинку. 
   
На 5 хвилині Петров обрізався перед своїм штрафним, м'яч перехопив Де Дена, який, трохи обробивши його, вразив ворота з лівого кута штрафного майданчика. Не встигли підопічні Руслана Костишина відійти від голу, як вихованцю «Динамо» Володимиру Маханькову довелося вдруге виймати м'яч з сітки власних воріт: відзначився Микола Шапаренко після передачі талановитого білоруса Іллі Шкуріна. 
   
Ледве було перейдено екватор першого тайму, а рахунок вже став розгромним. Кияни здорово розіграли кутовий удар: Шапаренко навісив у воротарський, куди набіг Томаш Кендзьора і головою увігнав м'яч у сітку. 
   
Ймовірно, в той момент вболівальники «Колоса» задавалися питанням «куди гірше?». Але виявилося, що гірше цілком може бути! Не допомогли навіть відразу дві заміни від Костишина, який зняв опорників Мілька і Задою, а замість них випустив Богданова та Нгамба. 
   
Четвертий гол у ворота гостей забив Віталій Буяльський, який після «стінки» з Віктором Циганковим вбіг до штрафного і елегантним ударом перекинув м'яч через голкіпера. А далі поєдинок перетворився на німецьке кіно для дорослих. Ще до перерви Де Пена спочатку встиг оформити дубль, а потім допоміг відзначитися ще й Циганкову. 

ФК Динамо Київ

6:0 – на цьому можна було ставити жирну фінальну крапку. Але попереду був ще другий тайм. На щастя для «Колоса», число голів в цьому матчі не стало двозначним, проте «Динамо» все ж вдалося забити ще. Цього разу дубль оформив вже Циганков, причому забив він дуже схожий м'яч – знову на дальній штанзі замкнув простріл, просто підставивши ногу.

Фінальний свисток навряд чи дозволив ковалівцям видихнути з полегшенням. Вони пропустили в 3,5 рази більше, ніж за чотири попередні матчі. «Динамо» ж продовжує лідирувати в турнірній таблиці і з хорошим настроєм йде на міжнародну паузу в футболі.

Незадовго після матчів збірних команда Мірчі Луческу стартує в груповому раунді Ліги чемпіонів. «Барселона», «Баварія» і «Бенфіка» зараз явно напружилися! А чи такий слабкий «Колос»?

Українська Прем'єр-ліга. 6-й тур.

«Динамо» - «Колос» - 7:0

Де Пена (5, 39), Шапаренко (9), Кендзьора (25), Буяльський (34), Циганков (45, 67)

Сидорчук (31), Шапаренко (79) - Дієго (4), Данфа (76), Нгамба (86), Нурієв (91)

«Динамо»: Бойко, Кендзьора (Караваєв, 61), Забарний, Шабанов, Миколенко, Сидорчук (Шепелєв, 62), Буяльський (Леднєв, 69), Шапаренко, Де Пена (Вербич, 61), Циганков, Шкурін (Рамірес, 46).

«Колос»: Маханьков, Золотов, Павловець, Петров, Чорноморець, Мілько (Нгамба, 29), Задоя (Богданов, 30), Костишин (Нурієв, 46), Сантос Дієго, Чурко (Данфа, 46), Сітчінава (Лисенко, 64).

Арбітр: Олександр Омельченко (Слов'янськ)

НСК «Олімпійський» (Київ)

ДИНАМО - КОЛОС. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Денис Шаховець, Sport.ua

(108 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Cityzen83
    Cityzen83, 28.08.2021 21:27
    +20
    Ну, Баварии и Барсе точно боятся нечего. А вот первый там сегодня - это конечно космос. Дедушка вернулся это вам не Ингулец.
    Dynamo Kyiv
    Dynamo Kyiv, 28.08.2021 21:26
    +20
    Урок как убить нубов если они проиграли и не заработали очки в копилку украины.
    Браво!
    ___Funny___Cat___
    ___Funny___Cat___, 28.08.2021 21:45
    +18
    Коментар згорнуто. Показати
    --smart--Forever, 28.08.2021 21:41
    Фаня -котофилл, а есть информация: сколько свезли людей автобусами на матч по указке Суркиса младшего и старшего??
    в отличии от матчей донецкого колхоза, на Динамо не свозят людей
    а они приходят сами , причем целыми семьями
    а вот на шахтер будет
    -подвоз автоубсами
    - выкуп клубом целого сектора, чтобы потом считать количество якобы проданных билетов
    - раздача бесплатных билетов на свои матчи во всех щелях Киева и области
    -------------------
    zelia73
    zelia73, 28.08.2021 21:33
    +15
    c победой любимая команда
    cucumber
    cucumber, 28.08.2021 21:23
    +15
    весьма неожиданный результат! Круто!
    ___Funny___Cat___
    ___Funny___Cat___, 28.08.2021 21:50
    +14
    Коментар згорнуто. Показати
    По игре Жерсон видимо таки все , спасибо и удачи!
    Кулач будет игроком кубков !
    Супряге нужно самому доплатить и просится хоть в Днепр 1 , играть он не будет, а еще год без практики - будет губительным
    Шкурин - пытается быть полехным в подыгрыше , Рамирес же более индивидуалист !
    оба пока не до конца понимают партнеров, а те не всегда комбинируют через них
    Но думаю это вопрос времени!
    Буяльский - прямо сейчас лучший в УПЛ
    Витя и Вербич потихоньку набирают кондиции , тоже касается и Мыколы
    Дед на своем месте, здоровья ему и удачи команде!
    Сегодня была чемпионская игра от самой популярной украинской команды!
    Lyolik
    Lyolik, 28.08.2021 21:32
    +14
    --smart--Forever, 28.08.2021 21:30
    Думаю, что матч Динамо - Бенфика ВСЁ расставит по своим местам и будут заголовки полярного содержания
    Как бы Шахтёру от молдован не глотануть. Об этом думай.
    Ёкарный Бабай
    Ёкарный Бабай, 28.08.2021 21:27
    +14
    kaka, 28.08.2021 21:26
    Колос занимает не свое место в этом чемпионате-им помогали до времени тупо отскоки
    Скорее два десятка левых пенальти
    Darkness1984
    Darkness1984, 28.08.2021 21:35
    +13
    Порвать Колос 7:0 это уснёшь хорошо...
    Но все покажет ЛЧ.. при чем первая игра с Бенфикой...
    С победой любимый клуб
    Алексей Голяченко
    Алексей Голяченко, 28.08.2021 21:32
    +13
    С победой родной клуб. Так бы всегда
    Луческу спасибо тебе
    odiniznashih
    odiniznashih, 28.08.2021 21:38
    +12
    Может не заметили - Бавария ответила 5:0 Герте
    Вадим Максимов
    Вадим Максимов, 28.08.2021 21:37
    +12
    Коментар згорнуто. Показати
    Позорников Украины в еврокубках поставили на место
    kaka
    kaka, 28.08.2021 21:26
    +12
    Колос занимает не свое место в этом чемпионате-им помогали до времени тупо отскоки
    axylinam
    axylinam, 28.08.2021 21:26
    +12
    За первый тайм 6 мячей в одни ворота-возможно это рекорд,или почти рекорд
    Алексей Голяченко
    Алексей Голяченко, 28.08.2021 21:40
    +11
    Вот за что я люблю кротов так вот за эту гробовую тишину когда чемпион играет на победу
    fifadinamo
    fifadinamo, 28.08.2021 21:37
    +11
    Накрыло кротов
    Унизили кротячих тролей
    Офигенные деньки порвались кротопердаки - Динамо Киев чемпион
    Слабый чемпионат, надо уезжать за границ
    Слабый чемпионат, надо уезжать за гра..., 28.08.2021 21:35
    +11
    Молодцы что не бросили играть после 7:0
    roman_kros
    roman_kros, 28.08.2021 21:35
    +11
    З Десною було класно, але це просто тотальна вздрючка. П*здишин напевне ходити не зможе нормально довгий час І це представник в єврокубках. Ах красиво нагнули...
    avk2307
    avk2307, 28.08.2021 21:45
    +10
    Динамо с Победой!!!
    Шкурин сейчас действительно смотрится лучше Рамиреса ,
    Порадовали сегодня Де Пена, Буяльский и Цыганков потихоньку набирает.
    Но опять же хочется сказать, что в центр штрафной был только на Кендзьору один точный навес с углового . То выше , то не в динамике, хотя форварды и открывались.
    По защитникам нечего сказать, их никто особо не напрягал. Так в ЛЧ не будет.
    Ну и не стоит забывать, что следующий тур после сборных уже, а наши как никогда сейчас разъедутся в отличии от пляжников.
    ___Funny___Cat___
    ___Funny___Cat___, 28.08.2021 21:42
    +10