Кияни вдосталь покуражилися перед паузою в чемпіонаті

24343
144
ФК Динамо Київ

Матч між київським «Динамо» і «Колосом» з Ковалівки обіцяв бути найцікавішим у 6-му турі української Прем'єр-ліги. І хоч уболівальникам, які прийшли на трибуни НСК «Олімпійського», було точно не нудно, інтригу швидко поховали два забиті м'ячі чинного чемпіона в дебюті поєдинку.

На 5 хвилині Петров обрізався перед своїм штрафним, м'яч перехопив Де Дена, який, трохи обробивши його, вразив ворота з лівого кута штрафного майданчика. Не встигли підопічні Руслана Костишина відійти від голу, як вихованцю «Динамо» Володимиру Маханькову довелося вдруге виймати м'яч з сітки власних воріт: відзначився Микола Шапаренко після передачі талановитого білоруса Іллі Шкуріна.

Ледве було перейдено екватор першого тайму, а рахунок вже став розгромним. Кияни здорово розіграли кутовий удар: Шапаренко навісив у воротарський, куди набіг Томаш Кендзьора і головою увігнав м'яч у сітку.

Ймовірно, в той момент вболівальники «Колоса» задавалися питанням «куди гірше?». Але виявилося, що гірше цілком може бути! Не допомогли навіть відразу дві заміни від Костишина, який зняв опорників Мілька і Задою, а замість них випустив Богданова та Нгамба.

Четвертий гол у ворота гостей забив Віталій Буяльський, який після «стінки» з Віктором Циганковим вбіг до штрафного і елегантним ударом перекинув м'яч через голкіпера. А далі поєдинок перетворився на німецьке кіно для дорослих. Ще до перерви Де Пена спочатку встиг оформити дубль, а потім допоміг відзначитися ще й Циганкову.

6:0 – на цьому можна було ставити жирну фінальну крапку. Але попереду був ще другий тайм. На щастя для «Колоса», число голів в цьому матчі не стало двозначним, проте «Динамо» все ж вдалося забити ще. Цього разу дубль оформив вже Циганков, причому забив він дуже схожий м'яч – знову на дальній штанзі замкнув простріл, просто підставивши ногу.

Фінальний свисток навряд чи дозволив ковалівцям видихнути з полегшенням. Вони пропустили в 3,5 рази більше, ніж за чотири попередні матчі. «Динамо» ж продовжує лідирувати в турнірній таблиці і з хорошим настроєм йде на міжнародну паузу в футболі.

Незадовго після матчів збірних команда Мірчі Луческу стартує в груповому раунді Ліги чемпіонів. «Барселона», «Баварія» і «Бенфіка» зараз явно напружилися! А чи такий слабкий «Колос»?