| Оновлено 19 серпня 2021, 01:43
4565
1

Харківські футболістки перемогли у півфіналі кваліфікації Ліги чемпіонів

Вирішальним в матчі з НСА «Софія» став другий тайм, в якому «Житлобуд-1» забив чотири м'ячі

4565
1
ФК Житлобуд-1

Сьогодні у Словенії розпочалися ігри першого рауду кваліфікації жіночої Ліги чемпіонов з футболу в групі 10. Як ми вже повідомляли, згідно нового регламенту проведення турніру, спершу в групі проходять два півфінали, після чого їх переможці розіграють єдину путівку в другий відбірковий етап.

Діючі чемпіонки України футболістки харківського клубу «Житлобуд-1» в першому півфіналі зустрічалися з командою НСА «Софія» із Болгарії. Підопічні Валентини Котик краще почали цей поєдинок і вже на 11-й хвилині з передачі Ольги Бойченко рахунок відкрила Юлія Шевчук. Після цього українки мали ще кілька моментів, щоб забити гол, але несподівано пропустили у власні ворота. Одна з рідкісних контратак болгарської команди завершилася точним ударом Александрової.

А ось після перерви харків'янки зуміли втілити у забиті м’ячі велику ігрову перевагу. Гольову феєрію на 52-й хвилині почала Любов Шматко. Потім у складі «Житлобуду-1» забивали Ольга Овдійчук (62-я хвилина), Ольга Бойченко (84-я) та Ірина Кочнєва (87-я).

Таким чином, здобувши переконливу перемогу з рахунком 5:1, харківський «Житлобуд-1» вийшов у фінал групи 10 і тепер в ньому зустрінеться з переможцем пари «Помурьє» (Словенія) - РФШ (Латвія). Фінальний матч пройде в суботу 21 серпня.

Жіноча Ліга чемпіонів з футболу. Перший кваліфікаційний раунд. Група 10. Півфінал

Житлобуд-1 - НСА Софія - 5:1

Шевчук (11), Шматко (52), Овдійчук (62), Бойченко (84), Кочнєва (87) - Александрова (29)

Алексанян (57) - Коатес (18)

«Житлобуд-1»: Гамзе Яман, Алексанян, Анаст.Вороніна (Петрик, 78), Шматко, Басанська, Хаванська, Шевчук (Ганна Вороніна, 82), Садікоглу (Кочнєва, 71), Апанащенко, Бойченко, Овдійчук.

НСА «Софія»: Шаханська, Коатес, І.Дімітрова, Я.Іванова, Йорданова (Янєва, 80), Костова (Кефалова, 89), ІНайдьонова, Д.Іванова, Пенкова (Павлова, 89), Желєва (Парапунова, 74), Александрова (Нєдєва, 89).

Арбітр: Луїз Томпсон (Північна Ірландия)

Стадіон: ШРЦ «Баковци» (Словенія)

ЖИТЛОБУД-1 - НСА СОФІЯ. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

(17)

Стали відомі ще 2 клуби, які вийшли до Ліги чемпіонів 2024/25
Футбол | 28 квітня 2024, 11:35 1

«Арсенал» та «Баварія» гарантували собі участь у головному єврокубковому турнірі

Джерело: Манчестер Юнайтед вирішив звільнити тен Хага
Футбол | 28 квітня 2024, 10:33 3