08.08.2021, FT   ТВ-трансляція: 

З КуПСом так не можна було? Ворскла впевнено розгромила Львів

Руслан Степанюк забив четвертий гол в чемпіонаті та очолив снайперську гонку

З КуПСом так не можна було? Ворскла впевнено розгромила Львів
© ФК Ворскла

Історія протистояння полтавської «Ворскли» і футбольного клубу «Львів» налічує більше 10 офіційних матчів. Як не дивно, в жодному з них було розгромної перемоги однієї з команд – практично всі поєдинки проходили у впертій боротьбі, що доводять і 4 нічиї. 
 
Але цього разу гравці в футболках «Ворскли» були вкрай мотивовані. Після фіаско в протистоянні з фінським КуПСом в Лізі конференцій, команда Юрія Максимова сконцентрувалася на чемпіонаті, де, очевидно, знову має намір боротися як мінімум за путівку в єврокубки, а як максимум – за один з комплектів медалей. 
 
Тому підопічні Анатолія Безсмертного з перших хвилин буквально потрапили під каток. Вже на 2 хвилині Ібрагім Кане відкрив рахунок у матчі, в один дотик вколотивши м'яч у дев'ятку після навісу від Ігоря Пердути з правого флангу. Приголомшуючий початок, але далі події на полі розвивалися ще більш видовищно. 
 
Ще до перерви «Ворскла» довела рахунок до розгромного, і головними героями були Олів'є Тілль та Руслан Степанюк. Спочатку український форвард асистував люксембурзькому хавбеку, а в кінцівці першого тайму вони помінялися ролями – Руслан забив після передачі від Олів'є. 
 

Таким чином, на екваторі поєдинку питання про результат зустрічі було знято, гравці «Львова», очевидно, боролися вже не за очки, а за престиж клубу, адже тиждень тому вони теж зазнали розгромної поразки. Щоправда, тоді суперником був донецький «Шахтар», та й усі голи були забиті після 73 хвилини.

Але «Ворскла» не збиралася зменшувати оберти. На 69 хвилині дует Тілль-Степанюк знову змусив Ореста Костика виймати м'яч з сітки своїх воріт. Цього разу Руслан оформив дубль і очолив снайперську гонку УПЛ, записавши на свій рахунок четвертий гол в сезоні.

Але «Львів» все-таки зміг забити гол престижу: в кінцівці поєдинку Різник не зумів врятувати полтавчан після точного удару Довгого з лінії штрафного.

4:1 – перший розгром в історії протистояння «Ворскли» і «Львова». Полтавчани набрали 7 очок і очолюють турнірну таблицю чемпіонату УПЛ, випереджаючи «Дніпро-1» за рахунок кращої різниці м'ячів. У «Львова» після трьох турів лише одне очко і 14-й рядок.

Українська Прем'єр-ліга. 3 тур.

«Ворскла» – «Львів» - 4:1.

 Кане, 2, Тілль, 11, Степанюк, 38, 69 - Довгий, 86.

 Пешіч, 65 - Романчук, 40, Чир'як, 56, Грисьо, 60, Махмутович, 68.

«Ворскла»: Різник, Пердута, Якубу, Скляр, Тілль (Кравчук, 78), Степанюк (Вакула, 73), Тамм, Чеснаков, Пуцлін (Яворський, 78), Челядін (Пешич, 59), Кане.

«Львів»: Костик, Романчук, Махмутович, Якимець, Нич (Ренан, 58), Брікнер (Довгий, 63), Бусько, Ернест, Чир'як (Політило, 58), Альваро (Хамелюк, 74), Шина (Грисьо, 58).

Арбітр: Олександр Омельченко (Слов'янск).

Стадіон: «Ворскла» ім. О. Бутовьского.

ВОРСКЛА - ЛЬВІВ. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Події матчу
86' ГОЛ ! М'яч забив Олексій Довгий (Львів).
69' ГОЛ ! М'яч забив Руслан Степанюк (Ворскла).
38' ГОЛ ! М'яч забив Руслан Степанюк (Ворскла).
11' ГОЛ ! М'яч забив Олівьє Тілль (Ворскла).
2' ГОЛ ! М'яч забив Ібрахім Кане (Ворскла).

Денис Шаховець, Sport.ua

(18 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Vytas Meskauskas
    Vytas Meskauskas, 08.08.2021 21:34
    +13
    Это проблема подготовки, как можно было биться за Европу весь сезон и не делать спаринги с сильными соперниками. Была же реальная возможность заработать было и повысить свой уровень.
    konstantinpraha
    konstantinpraha, 08.08.2021 22:08
    +11
    Пацаны, охладите пуканы. Это жизнь. Мы можем проиграть мальтам, мариборам и т.д. Можем, как в истории с Хижняком, везти всех и вся и потерять бдительность. Война отбросила нашу страну на десятки лет назад. Думаю, если бы ее не было, тот же МХ, ШД, ДК, ДД уже взяли бы по еврокубку точно. Наберитесь терпения, все будет. Может не при нашей жизни, но будет!
    UKRAINE FAN
    UKRAINE FAN, 08.08.2021 21:50
    +11
    Это говорит о том что если ворскла дно то вторая половина команд ЧУ вообще с низу стучат. Слишком много у нас команд дворового уровня
    Andy_P
    Andy_P, 08.08.2021 21:39
    +8
    Dmitriy Svistak, 08.08.2021 21:33
    Ало як можна захищати команду, посилаючись на предсезоні матчі,якщо ви виходете грати в чемпі і перемагати апогей всього єврокубки,для чого в них так ганьбитися,що навіть мені як нейтральноиу вболівальнику польтавчан було гидко дивитися їхнє єврокубкове рандеву.
    В 101-й раз повторюсь - такой уровень нашей УПЛ. Фины по игре были слабее, но гораздо лучше функционально. И это преимущество они реализовать смогли. И сегодня Ворскла подсела в конце - это видно, но Львив настолько дно, что отыграться было малореально
    BekXan
    BekXan, 08.08.2021 21:30
    +7
    Михаил Степанов, 08.08.2021 21:26
    поздно пить "Боржоми"..не дай бог "Ворскле" по итогам этого сезона в еврокубки попасть...
    Нельзя.Потому что с Купсом команда не была готова и к чемпионату и еврокубкам.Вопросы к Максимову Почему не было спарингов.Тоже самое было и зимой без спарингов и команда вышла никакая.
    Максимов упустил подготовку и тонус команды к еврокубкам.Нельзя сыграть с Минаем и Ужгородом и идти с такой игрой в еврокубки.
    Alexey Antonenko
    Alexey Antonenko, 08.08.2021 21:51
    +6
    У нас в ЕК что-то показать могут 2.5 команды. И так последние годы. Остальные что попадают туда, что не попадают - пофиг. Мы не топ-5 чемп чтоб от всех прошедших в еврокубки чего-то ожидать. Может грустно, зато объективно.
    Andy_P
    Andy_P, 08.08.2021 21:32
    +5
    Где запропало это ГОЛУБОЕ КОТИК, "плясавшее на костях" после матча с КуПСом? Называвшее Ворсклу колхозом? Экстракляссу побежало смотреть, убогое? Видно, кто в УПЛ колхоз, и какой уровень этой УПЛ? Не удивлюсь, если КуПС ещё неслабую Астану пройдёт
    Andy_P
    Andy_P, 08.08.2021 22:00
    +4
    PFCLviv, 08.08.2021 21:55
    Львів пробив дно! Програти цьому позорному колгоспу, який зганьбив Україну...
    Це дно! Ганьба!
    Всё? Ты за Львив не болеешь?
    dd dent
    dd dent, 08.08.2021 21:36
    +4
    Тю если они купсу влетели то шо они там показать смогли бы дальше?
    BekXan
    BekXan, 08.08.2021 21:35
    +4
    Vytas Meskauskas, 08.08.2021 21:34
    Это проблема подготовки, как можно было биться за Европу весь сезон и не делать спаринги с сильными соперниками. Была же реальная возможность заработать было и повысить свой уровень.
    Хороший вопрос к Максимову который игнорирует данную тему.
    Игорь Авто
    Игорь Авто, 09.08.2021 10:28
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Михаил Степанов, 08.08.2021 22:57
    я не удивляюсь минусам. Чему удивляться в стране где 73% проголосовали за клоуна?)))
    Есть 25% вечно ноющих и жалующихся на все, конченых и ущербных, которые вечно винят во всем всех вокруг но только не себя - это про тебя дятел! соси и облизывай дальше своего шоколадного короля, который в течении пять лет, когда идёт война, обваровывал народ и зарабатывал прибыль от заводов в Рашке и от заказов Оборонпрома в ленкузне и при этом ехидно улыбался и говорил всем что "все буде добре"
    Andy_P
    Andy_P, 08.08.2021 22:26
    +3
    Denmark1107, 08.08.2021 22:13
    Перепрошую, вельмишановний, але цим безСкамєйкі потрібно було займати відповідне місце, де непотрібна скамЄйка, а не "бронювати" собі єврокубкове місце. Таким чином, позбавивши Десну, Дніпро можливо більш вдалого виступу.
    На місці Павелка енд К*, то потрібно такого ПРОЧУХАНУ давати таким от експериментаторам з темами - "авосьПрайдь0т*, щоб у подібних безСкамєйок відпало бажання взагалі фінішувати навколо Місць для Кубків Європи.
    Не пускать? Команду, занявшую более высокое место? Кого тогда пускать? Кто больше бабла занесет!?
    Andy_P
    Andy_P, 08.08.2021 21:49
    +3
    Rash VM, 08.08.2021 21:45
    я вижу уже .что многие забыли какое позорище устроила Ворскла в с финским суперграндклубом КуПС. Только и могут пижонится со Львовами,Кремнями и тд. Поэтому таких команд не должно быть в еврокубках. Сейчас будут ставить минусы как после первой игры в Финляндии: а я писал, что Ворскла с такой игрой будет в пролете
    В еврокубках те команды, которые занимают в высокие места в УПЛ. Остальные ещё хуже. Это реальность
    Miro Run
    Miro Run, 09.08.2021 10:05
    +2
    Михаил Степанов, 08.08.2021 22:57
    я не удивляюсь минусам. Чему удивляться в стране где 73% проголосовали за клоуна?)))
    якщо до вас до дому поросяться люди з лейблами на чолі -бандит- аферист- клоун,кого ви впустите в дім?
    suforza1921
    online
    suforza1921, 08.08.2021 22:33
    +2
    Якщо Ворскла влітає КуПСам, а потім громить львів'ян, то це говорить тільки про одне, що чемпіонат у нас такого рівня. Сподіваємося, тимчасово.
    Alexey Antonenko
    Alexey Antonenko, 08.08.2021 21:48
    +2
    Andy_P, 08.08.2021 21:46
    Так втройне обиднее будет, если финны пролезут в группу
    Ну не знаю, мне будет пофиг. Я не финн, чтоб за их клубами следить.
    Rash VM
    Rash VM, 08.08.2021 21:45
    +2
    Михаил Степанов, 08.08.2021 21:26
    поздно пить "Боржоми"..не дай бог "Ворскле" по итогам этого сезона в еврокубки попасть...
    я вижу уже .что многие забыли какое позорище устроила Ворскла в с финским суперграндклубом КуПС. Только и могут пижонится со Львовами,Кремнями и тд. Поэтому таких команд не должно быть в еврокубках. Сейчас будут ставить минусы как после первой игры в Финляндии: а я писал, что Ворскла с такой игрой будет в пролете
    Andy_P
    Andy_P, 08.08.2021 21:41
    +2
    dd dent, 08.08.2021 21:36
    Тю если они купсу влетели то шо они там показать смогли бы дальше?
    А дальше этот КуПС, который выглядел гораздо деревяннее Ворсклы, играет ничейку с Астаной
    Vsegda_Za_Metall (Finland)
    Vsegda_Za_Metall (Finland), 09.08.2021 09:46
    +1
    Нет, с Купсом так нельзя было, потому что Купс не Львов. И с чего вдруг автор решил, что Ворскла была обязана проходить финнов да еще и с разгромом?
    DSH88
    DSH88, 09.08.2021 00:52
    +1
    Если Ворскла с финами сыграла так как сыграла. Страшно подумать как сыграли бы клубы которые в УПЛ ниже ее оказались. Два пролета и усё .