03.08.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Генк – Шахтар. Прогноз і анонс на матч Ліги чемпіонів

Що покажуть «гірники» під керівництвом Роберто Де Дзербі в першому поєдинку на євроарені?

Генк – Шахтар. Прогноз і анонс на матч Ліги чемпіонів
© Фото Володимира Клепача

У вівторок, 3 серпня, відбудеться перший матч 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів між бельгійським «Генком» і донецьким «Шахтарем». Стартовий свисток на стадіоні «Лумінус Арена» пролунає о 21:00 за Києвом.

«Генк»

 

«Магістри» є чотириразовими чемпіонами Бельгії, проте останній раз вигравали золоті медалі ще за підсумками сезону 2018/19, за допомогою вихованця «Шахтаря» Руслана Маліновського, який нині виступає за італійську «Аталанту». У минулому сезоні «Генк» посів друге місце, пропустивши вперед «Брюгге».

Команда Джона ван ден Брома, як і «Шахтар», перші раунди єврокубкової кваліфікації пропускала, а в разі успіху в протистоянні з віце-чемпіоном України, в плей-оф кваліфайна гратиме проти сильнішого в парі французького «Монако» і чеської «Спарти». Швидше за все, там перемогу здобудуть монегаски, проте ми, звичайно ж, сподіваємося, що їхнім суперником стане віце-чемпіон України.

«Шахтар»

 

«Гірники» розпочали новий сезон під керівництвом італійського фахівця Роберто Де Дзербі, який після закінчення минулого сезону замінив португальця Луїша Каштру на посаді головного тренера. Екс-наставнику «Сассуоло» підписали декількох гравців, які були придбані у європейських клубів.

Зокрема, 20-річний форвард Лассіна Траоре, який раніше виступав за амстердамський «Аякс», забив два м'ячі в перших двох матчах української Прем'єр-ліги. Звичайно, 10 мільйонів, викладених на його трансфер, Лассіна відпрацює не скоро, але вже видно, що з цим підписанням менеджмент клубу не прогадав. Також був підписаний хавбек Педріньо з португальської «Бенфіки» і захисник Марлон, який виступав під керівництвом Де Дзербі в «Сассуоло».

40 мільйонів євро за трьох гравців – великі гроші, як для клубу з України навіть величезні. Однак «Шахтар» має намір повернути собі чемпіонство, а також навести шереху в Лізі чемпіонів. Але для початку потрібно пробитися в груповий раунд, що буде зробити не так вже й просто. Букмекери вважають, що у «Генка» є хороші шанси не програти вдома.

Прогноз на протистояння

 

І все ж ми радимо поставити на перемогу віце-чемпіона України. Коефіцієнт 2,29 виглядає дуже заманливо, особливо якщо врахувати той факт, що «Генк» в перших двох матчах нового сезону набрав всього одне очко в чемпіонаті, в той час як «Шахтар» стартував з двох перемог.

Орієнтовні склади

«Генк»: Вандервордт – Пресіадо, Садік, Маккензі, Артеага, Грошовськи, Хейнен, Дзюня, Трезор, Бонгонда, Онуачу.

«Шахтар Донецьк»: Трубін – Додо, Марлон, Матвієнко, Корнієнко, Майкон, Степаненко, Педріньо, Алан Патрік, Соломон, Траоре.

3 серпня, вівторок

«Генк» – «Шахтар Донецьк»
Генк. Стадіон «Лумінус Арена». 21:00
ГЕНК — ШАХТАР ДОНЕЦЬК. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ
ТБ-трансляція на телеканалі «Футбол 1»
Прогноз Sport.ua — 1:2
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Денис Шаховець, Sport.ua

(22 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Опитування
  • Спрогнозуйте результат матчу кваліфікації Ліги чемпіонів між командами Генк і Шахтар, який відбудеться 3 серпня у Бельгії.
    • 4.83% (7)
      1. Велика перемога Генка
    • 13.79% (20)
      2. Мінімальна перемога Генка
    • 17.24% (25)
      3. Нічия
    • 50.34% (73)
      4. Мінімальна перемога Шахтаря
    • 13.79% (20)
      5. Велика перемога Шахтаря
    Результати опитування Проголосували — 145
    В опитуваннях можуть брати участь тільки зареєстровані користувачі.
    Будь-ласка, авторизуйтесь або зареєструйтеся.
Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Денис Торопцев
    Денис Торопцев, 03.08.2021 20:39
    0
    На мегого не показують(
    Igorok Киев
    online
    Igorok Киев, 03.08.2021 20:04
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Ну что! Сегодня мы все узнаем и посмотрим на что способна новоиспеченная команда бразильских кротов во главе с итальяшкой, надеюсь что выграют, хотя есть сомнения Сегодняшний матч с хорошим соперником покажет на сколько готова команда, потому как предыдущие матчи вовсе не показатель. ПОЖЕЛАЮ УДАЧИ ВАМ КРОТЯТА
    M@ksss__7777
    M@ksss__7777, 03.08.2021 19:08
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Face Control, 03.08.2021 19:06
    Макс, у нас в этом году куда сильнее соперники, чем у развпятьлетних в прошлом, то же Монако может попасться. В любом случае верим в лучшее.
    Конечно соперники серьезные у нас ну верим в Шахтёр ,это им непонятно что попадается ,а эти разпятилетние дынамо проигрывали лет пять или семь назад генку 3-1 и 0-1 в Киеве
    Face Control
    Face Control, 03.08.2021 19:06
    -7
    Коментар згорнуто. Показати
    Артур Отаманчук, 03.08.2021 18:45
    Бажаю найулюбленішому клубу Генк перемоги над позорними кротярами! З дитинства за Генк, Слава Бельгії - Героям Слава!
    А теперь иди клубнику собирать.
    Face Control
    Face Control, 03.08.2021 19:06
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    M@ksss__7777, 03.08.2021 19:04
    Это тот самый Генк ,которые ещё совсем недавно дынамо 3-1 в Бельгии ,и 0-1 в Киеве их хлопнул позоринков разпятилетних чемпионов
    Макс, у нас в этом году куда сильнее соперники, чем у развпятьлетних в прошлом, то же Монако может попасться. В любом случае верим в лучшее.
    M@ksss__7777
    M@ksss__7777, 03.08.2021 19:04
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    Это тот самый Генк ,которые ещё совсем недавно дынамо 3-1 в Бельгии ,и 0-1 в Киеве их хлопнул позоринков разпятилетних чемпионов
    Face Control
    Face Control, 03.08.2021 19:03
    -4
    Коментар згорнуто. Показати
    k-maro, 03.08.2021 19:02
    Чего трансляция опять на футболе,Мегого выиграл права на ЛЧ и ЛЭ
    Кто знает ?
    А ты хочешь платить МИГОГО, то есть России?
    Face Control
    Face Control, 03.08.2021 19:03
    -4
    Коментар згорнуто. Показати
    Опять на ветке лучшей футбольной команды Украины и восточной Европы масса ботов развпятьлетних. Ох уж эти комплексы...
    k-maro
    k-maro, 03.08.2021 19:02
    -3
    Чего трансляция опять на футболе,Мегого выиграл права на ЛЧ и ЛЭ
    Кто знает ?
    Артур Отаманчук
    Артур Отаманчук, 03.08.2021 18:45
    +4
    Бажаю найулюбленішому клубу Генк перемоги над позорними кротярами! З дитинства за Генк, Слава Бельгії - Героям Слава!
    SandroKing
    online
    SandroKing, 03.08.2021 18:44
    +2
    Прогноз супероптимистичный. Хорошо если ничейку скатают.
    Denmark1107
    online
    Denmark1107, 03.08.2021 18:00
    +1
    __Funny_Cat__, 03.08.2021 17:41
    так я не понимаю, получается замкнутый круг, мы боремся за рейтинг, чтобы участвовало больше команд, но команд готовых к еврокубках, у нас больше не становится , а просто каждый год все наши очки делятся на быстро вылетевшую команду пассажира...... но в следующем году мы все равно кричим нам нужны очки
    Сизифов труд какой-то получается .
    Послухай, - давать так, щоб було зрозуміло. Отже, - НІХТО про рейтинг позицій 5-6-7 і не говорить. А ця позиція, де Україна перебувала тривалий час, з 8-го по 10, це самий оптимал, де чемпіон одразу до групи ЛЧ, та й ще +4 бали до кошику. Віце чемпіон крокує по кваліфайну, де вийде-невийде, справа інша. Решта ТРИ, то все як і було.
    Що натепер? 11-12 і нижче позиція рейтингу, це ДУЖЕ жахливо, т.я. починати потрібно всім з кваліфайн раундів, де чим нижче рейтинг країни, тим потужніший опонент. Власний рейтинг клубу може навіть і не допомогти.
    А тільки дві команди від Країни (Шахтар/Динамо) може виставити умовні Сан-Маріно або ще щось гірше. Ворсклівський варіант обсеру повинен гарно обґрунтовуватися, з чудовим ВТИКОМ керівництву за подібну ганьбу. Така лажа повинна траплятися якомога рідше.
    __Funny_Cat__
    __Funny_Cat__, 03.08.2021 17:41
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Denmark1107, 03.08.2021 17:37
    Мама Мія... а це що за вражаючий ПЗДЦь? Тобі по кайфу рейтинг Гібралтару, чи Андорри з шостого десятку? Тут - блдЬ -кожна Країна прагне якомога ВИЩЕ бути в рейтнгу, задля власного розвитку футболу, а ти наводиш приклад на Ворсклі. Так, обісралися Полтава... І що з того? Десна, Маріуполь.., та багато хто обсиралися... Візьми Астану, Шериф чи БАТЕ, скільки ці клуби були запльованими, а, пам'ятаєш? Від цього нікуди не подінешся, т.я. МИ ще не футбольні Іспанія, Німеччина, Англія.
    так я не понимаю, получается замкнутый круг, мы боремся за рейтинг, чтобы участвовало больше команд, но команд готовых к еврокубках, у нас больше не становится , а просто каждый год все наши очки делятся на быстро вылетевшую команду пассажира...... но в следующем году мы все равно кричим нам нужны очки
    Сизифов труд какой-то получается .
    Denmark1107
    online
    Denmark1107, 03.08.2021 17:37
    +3
    __Funny_Cat__, 03.08.2021 13:18
    а зачем нам рейтинг, чтобы больше таких команд как Ворскла проходиол в ЕК и сразу же вылетая, убивая этот же рейтинг?
    Мама Мія... а це що за вражаючий ПЗДЦь? Тобі по кайфу рейтинг Гібралтару, чи Андорри з шостого десятку? Тут - блдЬ -кожна Країна прагне якомога ВИЩЕ бути в рейтнгу, задля власного розвитку футболу, а ти наводиш приклад на Ворсклі. Так, обісралися Полтава... І що з того? Десна, Маріуполь.., та багато хто обсиралися... Візьми Астану, Шериф чи БАТЕ, скільки ці клуби були запльованими, а, пам'ятаєш? Від цього нікуди не подінешся, т.я. МИ ще не футбольні Іспанія, Німеччина, Англія.
    M@ksss__7777
    M@ksss__7777, 03.08.2021 17:36
    -4
    Коментар згорнуто. Показати
    Ботяра барышевская женщинаФаня уже комменты набивает ,на пайку себе зарабатывает перед сном
    __Funny_Cat__
    __Funny_Cat__, 03.08.2021 17:32
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Charodey, 03.08.2021 14:29
    Откуда тебе, зулусу молдавскому, знать, за кого Украина?
    а тебе мордве уфимской ?
    __Funny_Cat__
    __Funny_Cat__, 03.08.2021 17:32
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Face Control, 03.08.2021 16:24
    Колос с села и 0:2 на НСК передают тебе привет.
    и что ты хочешь сказать Агробизнес с первой лиги сильнее участника еврокубков ?
    снова бормотухи на пляже перепил ?
    Ярослав Мирошниченко
    Ярослав Мирошниченко, 03.08.2021 16:28
    +6
    Face Control, 03.08.2021 16:24
    Колос с села и 0:2 на НСК передают тебе привет.
    Колос с села играет в еврокубках а агробизнес с первой лиги такое могущество на кукан натянул
    Face Control
    Face Control, 03.08.2021 16:24
    -5
    Коментар згорнуто. Показати
    __Funny_Cat__, 03.08.2021 16:15

    Агробизнес с тебя смеётся
    Колос с села и 0:2 на НСК передают тебе привет.
    xxxxxxxxxxxxххх
    xxxxxxxxxxxxххх, 03.08.2021 16:20
    +1
    Тут как всегда срач на ветке Шахтера, поэтому часто просто нет желания писать. Но все же..
    С составом на матч от спорт.юа согласен. Правда могут быть неожиданности в виде Матвиенко или даже Исмаили на левом фланге обороны. Но вряд ли. На правом фланге атаки в теории может выйти Тете и даже Марлос,но на данный момент Педриньо выглядит предпочтительнее, хоть это и не его природная позиция и как по мне больше перспектив с ним в центре,но, возможно, в Шахтере придется ему играть справа.
    По общему итогу что то сложно прогнозировать - и новый тренер, и перестройка ( хоть и не кардинальная но все же) команды, и три новых игрока в основном составе ( это достаточно много). Но в общем и целом Шахтер видится фаворитом и Генк сейчас не в лучшей форме...Проголосовал за минимальную победу Шахтера , а там поглядим. Лично для меня сегодня будет самым главным даже не результат ,а проследить за изменением игры в Шахтере на фоне европейского , не самого слабого соперника.