Не підтримав Хижняка. Рогава без шансів програв перший бій Олімпіади

Ще один український боксер залишає Токіо

Не підтримав Хижняка. Рогава без шансів програв перший бій Олімпіади
© Getty Images/Global Images Ukraine

Український боксер Цотне Рогава поступився в 1/8 фіналу олімпійського турніру з боксу в категорії понад 91 кг.

У першому поєдинку 28-річний боксер поступився британцеві Фрейзеру Кларку. Протягом усього поєдинку британець працював першим номером і пробивав на дистанції. Рогава намагався відповідати своїми одиночними ударами.

В результаті чотири судді з п'яти віддали перемогу британцеві, який і вийшов до чвертьфіналу.

Раніше інший українець Олександр Хижняк здобув впевнену перемогу в 1/8 фіналу. Також свій поєдинок виграла Анна Лисенко.

Інші два українця Микола Буценко та Ярослав Харциз поступилися в перших боях.

Джерело — Sport.ua

(17 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    an52
    online
    an52, 29.07.2021 12:01
    +1
    Босери на цих ОІ виступають просто відмінно! Троє вилитіли у першому ж колі - настілько слабкого складу команди я щось не пригадую
    Andy_P
    online
    Andy_P, 29.07.2021 11:46
    +1
    Новый вид отдыха за рубежом - олимпийский туризм!
    Главное - присутствие
    Главное - присутствие, 29.07.2021 09:25
    +3
    Эх! Осталось только вспоминать Ломаченко, Усика, Беринчика, Гвоздика...
    Дмитрий Рыженко
    Дмитрий Рыженко, 29.07.2021 08:06
    +2
    maksimisgreat, 29.07.2021 07:19
    Вспоминается история как его выбрала федерация номером один в этой категории вместо чемпиона Европейских игр Выхриста на ОИ. Привет федерации
    Поправьте меня если ошибаюсь, но разве пару лет назад Выхрыст, наша главная надежда на медаль, не решил перейти в профессионалы, не дожидаясь Олимпиады? По моему его тогда уговаривали остаться в сборной все и федерация в том числе. Но он решил не терять время и пораньше стать профессионалом. Хотя, как по мне с учетом Ковида и простоя всех соревнований. не особо бы он и потерял поучаствовав в Олимпиаде. А лишь после нее перейдя в профессионалы.
    alekos59
    online
    alekos59, 29.07.2021 07:52
    +4
    Лев Кравцив! Ау! Не пора ли на переаттестацию?
    Федерации баалшой привет!
    Lola
    Lola, 29.07.2021 07:20
    +7
    Щось наш бокс зовсім позиції втрачає.
    maksimisgreat
    maksimisgreat, 29.07.2021 07:19
    +10
    Вспоминается история как его выбрала федерация номером один в этой категории вместо чемпиона Европейских игр Выхриста на ОИ. Привет федерации
    Score Pion