Не підтримав Хижняка. Рогава без шансів програв перший бій Олімпіади

Ще один український боксер залишає Токіо

10412
8

Український боксер Цотне Рогава поступився в 1/8 фіналу олімпійського турніру з боксу в категорії понад 91 кг.

У першому поєдинку 28-річний боксер поступився британцеві Фрейзеру Кларку. Протягом усього поєдинку британець працював першим номером і пробивав на дистанції. Рогава намагався відповідати своїми одиночними ударами.

В результаті чотири судді з п'яти віддали перемогу британцеві, який і вийшов до чвертьфіналу.

Раніше інший українець Олександр Хижняк здобув впевнену перемогу в 1/8 фіналу. Також свій поєдинок виграла Анна Лисенко.

Інші два українця Микола Буценко та Ярослав Харциз поступилися в перших боях.