Англія 44 роки не може обіграти Італію

Не зовсім вдала статистика для «трьох левів»

3708
15

Збірна Англії обіграла Данію в 1/2 фіналу Євро-2020. Гра закінчилася з рахунком 2:1.

У фіналі англійці зіграють з Італією.

Відзначимо, що збірна Англії не може обіграти італійців протягом 6 офіційних матчів. Останній раз Англія перемагала Італію в листопаді 1977 року в відбірковому матчі чемпіонату світу 1978 року (2:0).

Фінал Євро-2020 Італія - Англія відбудеться 11 липня о 22:00 за Києвом.

(19)

Прокинулись після перерви. Динамо в Києві знищило Колос
Футбол | 05 травня 2024, 17:23 104

Команди провели прісний перший тайм, але в другому колектив із Ковалівки посипався

ВІДЕО. Свьонтек показала Соболенко, звідки на білорусь готувався напад
Теніс | 04 травня 2024, 23:55 1

Іга виграла у Аріни у фіналі ґрунтового турніру WTA 1000 у Мадриді

Коментарі 15
dadaali177188
надеюсь традиция продолжится и Италия разобьёт Англию на Уэмбли, уж больно высокомерно саксы себя ведут
tima fialko
Вища справедливість буде коли на останнйій хвилині додаткового часу,арбітр подарує Італії лівий пенальті
an52
Афро-саксам треба одразу ставати перед суддями на коліна - вони ж так полюбляють подібні акції!
Burevestnik
да уж... Пенальти сомнительное.
44 года без проигрыша Италии в матчах с Англией?
45 тоже не плохая цифра.
Но вся интрига в матче будет в решениях арбитров.
Igorok Киев
Будет 45!, британские шаровики, Италия Чемпион! если б не гол "дурачёк" и слепой арбитр вместе с театралом Стерлингом, сосали лапу! Позорники, самый никчемный матч от англичан, не заслуженная победа
Георгий Иванов
Італійців підводить їх темперамент; на ЧС і ЧЄ вони викладаються повністю, починаючи з матчів в групі. Така гра, звичайно подобається вболівальникам, але сил в вирішальних матчах може і не вистачити. Та поки що на іспанців вистачило сил і везіння, і є один день додатковий відпочинку перед фіналом.