Віктор ВАЦКО: «Модрич — дідусь, дідусеві вже на риболовлю треба»

Спеціаліст поділився враженнями від гри досвідченого півзахисника збірної Хорватії

5322
11

Відомий український коментатор Віктор Вацко поділився думкою про 35-річного півзахисника збірної Хорватії Луку Модрича.

У поєдинку групового етапу Євро-2020 проти Шотландії (3:1) Модрич забив на 62-й хвилині, зробивши рахунок 2:1 на користь своєї команди.

«У першому таймі мене не покидало відчуття, що Модрич — дідусь, дідусь «наївся», дідусеві вже на риболовлю треба. Не було легкого, вибухового, динамічного Луки Модрича, він важко дихав, може, погода, але він раз — і забив гол», — зазначив Леоненко.

Раніше повідомлялося, що Модрич одночасно є наймолодшим і найстаршим автором голів Хорватії у межах чемпіонатів Європи.