Євген СЕЛЕЗНЬОВ: «Гра з Австрією не була видовищною, але хлопці молодці»

Відомий футболіст вирішив підтримати українську збірну

Євген СЕЛЕЗНЬОВ: «Гра з Австрією не була видовищною, але хлопці молодці»
© Getty Images/Global Images Ukraine

Збірна України поступилася Австрії (0:1) в останньому матчі групового етапу Євро-2020. Екс-гравець національної команди Євген Селезньов прокоментував цей матч.

«Мені важко з експертної точки дивитися, тому що я завжди буду на боці гравців. Я розумію хлопці втомилися. Так, не яскравою, не видовищною була ця гра, але хлопці молодці і я їх цілком підтримую. Поганий результат буває, питань немає.

Я на їхньому боці повністю, вони для мене молодці, я не роблю від однієї гри велику втрату, в усіх буває. Австрія - це не хлопчики з вулиці», - сказав Селезньов.

Після цієї гри Україна посіла третє місце в групі, але зберігає шанси на плей-оф.

Читайте: Ще є надія! Підсумки групи: що потрібно Україні для виходу в плей-оф.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Великий футбол

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    alex73776
      alex73776, 22.06.2021 17:04
    -1
    Решил подлизаться.может в сборную возьмут!
    Рома Кол
      Рома Кол, 22.06.2021 16:55
    +1
    Интиресно он игру хоть смотрел))
    onco-clown
    online
      onco-clown, 22.06.2021 15:56
    -1
    Извините, но высказывание ни о чем.
    "Поганий результат буває" - Женя, все три игры плохо, кривовато, неуверенно почему-то отыграли. Это не та уверенная сборная, что феерила в отборе на ЕВРО, португальцев обыгрывала.
    С Фоменко вылетели с треском, сейчас шансы есть, так игра бледная..у нас "Поганий результат буває" слишком часто..а этот состав с Зиной-малиной по идее должен был что-то показывать получше, чем есть.
    OttoKesterr
      OttoKesterr, 22.06.2021 15:49
    +1
    В нашій країні з експертами біда.
    Андрій Полоз
      Андрій Полоз, 22.06.2021 15:28
    0
    Виктор М, 22.06.2021 14:58
    Заголовок "Гра була видовищна". Текст "Гра була не видовищна". Браво журналістиці.
    На сайті для таких випадків є напис: "Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter."
    Періодично я так і роблю. І з перекладом бувають нюанси, зараз із заголовком - із-за неуважності. Так ось написав і швидко виправилися... Тож, пишіть також і будуть виправлятися.
    SuperleagueUkraine
      SuperleagueUkraine, 22.06.2021 15:10
    +1
    Поддержал пацанов, а не стал поливать грязью. Всё правильно. Там-то по сути только 3-4 человек заслуживают на гонения, остальные норм играли. А Бущан и Ярмола вообще тащили на себе команду как могли.
    Nazar Mozol
      Nazar Mozol, 22.06.2021 15:06
    -1
    Браво "експерт" кормілєц, браво журналісти!!!
    Тут прекрасно все))))
    Виктор М
      Виктор М, 22.06.2021 14:58
    +3
    Заголовок "Гра була видовищна". Текст "Гра була не видовищна". Браво журналістиці.
    Виктор М
    online
      Виктор М, 22.06.2021 14:58
    +3
    Заголовок "Гра була видовищна". Текст "Гра була не видовищна". Браво журналістиці.
    Рома Кол
    online
      Рома Кол, 22.06.2021 16:55
    +1
    Интиресно он игру хоть смотрел))
    OttoKesterr
    online
      OttoKesterr, 22.06.2021 15:49
    +1
    В нашій країні з експертами біда.
    SuperleagueUkraine
    online
      SuperleagueUkraine, 22.06.2021 15:10
    +1
    Поддержал пацанов, а не стал поливать грязью. Всё правильно. Там-то по сути только 3-4 человек заслуживают на гонения, остальные норм играли. А Бущан и Ярмола вообще тащили на себе команду как могли.
    Андрій Полоз
    online
      Андрій Полоз, 22.06.2021 15:28
    0
    Виктор М, 22.06.2021 14:58
    Заголовок "Гра була видовищна". Текст "Гра була не видовищна". Браво журналістиці.
    На сайті для таких випадків є напис: "Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter."
    Періодично я так і роблю. І з перекладом бувають нюанси, зараз із заголовком - із-за неуважності. Так ось написав і швидко виправилися... Тож, пишіть також і будуть виправлятися.