Марта Костюк подолала позначку в один мільйон доларів призових

Чудове досягнення для 18-річної спортсменки

Марта Костюк подолала позначку в один мільйон доларів призових
© Getty Images/Global Images Ukraine. Марта Костюк

Українська тенісистка Марта Костюк заробила понад $1 мільйон призових (без урахування сплати податків).

Станом на 21 червня призові українки за кар'єру склали $1,000,836. Відзначимо, що недавно вона отримала найбільший чек за час виступів. На Ролан Гаррос Костюк дійшла до 1/8 фіналу, на цій стадії спортсменки отримують $200,608. Всього в поточному сезоні Марта заробила $360,334.

Відзначимо, що серед українок лідирує за сумою призових Еліна Світоліна, яка за кар'єру заробила понад 20 млн доларів.

28 червня Марті виповниться 19 років.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — WTA

(10 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Polkovnik1
      Polkovnik1, 22.06.2021 00:00
    -4
    Пока что там прибыли тысяч 100
    Алексей Янчук
      Алексей Янчук, 21.06.2021 18:43
    +3
    Дівчина вона ефектна, будуть топові результати - не один мільон на рекламі матиме
    vizuals
    online
      vizuals, 21.06.2021 16:20
    0
    Ось коли мільйон в неї на рахунку буде, тоді і поговоримо, а цей мільйон витрачений на податки, поїздки, життя.
    Олег Мандрівник
    online
      Олег Мандрівник, 21.06.2021 13:59
    +7
    В 19 лет честно, своим трудом, заработать миллион.
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 21.06.2021 13:02
    +4
    Це незалежність.
    Павел СН
      Павел СН, 21.06.2021 12:45
    +10
    Бажаю Мартi зробити самiй собi,i для нас теж, подарунок на День народження у виглядi вигранного трофею на данному турнiрi!!!!!!!
    Павел СН
    online
      Павел СН, 21.06.2021 12:45
    +10
    Бажаю Мартi зробити самiй собi,i для нас теж, подарунок на День народження у виглядi вигранного трофею на данному турнiрi!!!!!!!
    Олег Мандрівник
    online
      Олег Мандрівник, 21.06.2021 13:59
    +7
    В 19 лет честно, своим трудом, заработать миллион.
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 21.06.2021 13:02
    +4
    Це незалежність.
    Алексей Янчук
    online
      Алексей Янчук, 21.06.2021 18:43
    +3
    Дівчина вона ефектна, будуть топові результати - не один мільон на рекламі матиме
    vizuals
    online
      vizuals, 21.06.2021 16:20
    0
    Ось коли мільйон в неї на рахунку буде, тоді і поговоримо, а цей мільйон витрачений на податки, поїздки, життя.