16.06.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Пугачі не змогли взяти очки. Росія мінімально обіграла Фінляндію

Долю зустрічі вирішив один результативний удар

Пугачі не змогли взяти очки. Росія мінімально обіграла Фінляндію
© Getty Images/Global Images Ukraine

В цьому матчі практично вирішувалося питання, хто із суперників продовжить виступ в турнірі на стадії плей-оф, а для кого чемпіонат Європи завершиться на стадії групового турніру. Особливо гостро така дилема стояла перед росіянами, які програли в першому поєдинку Бельгії з рахунком 0:3. І сьогодні перед своїми вболівальниками їм треба було не просто виграти, а й поправити різницю забитих та пропущених м'ячів. У фінів завдання було простіше, адже нічия майже гарантувала їм вихід з групи.

За розкладами букмекерів, та й на думку багатьох експертів, більше шансів на перемогу мали господарі стадіону у Санкт-Петербурзі. До того ж, їхній тренер Станіслав Черчесов зробив відразу кілька змін у стартовому складі в порівнянні з матчем проти бельгійців. Однак і збірна Фінляндії у грі з Данією показала, що і вона здатна досягати необхідного їй результату. Тож обидві команди не без підстав розраховували на успіх.

Вже на третій хвилині після грубої помилки Дівєєва фіни перехопили м'яч, Райтала справа зробив передачу в штрафний майданчик на Пох'янпало, і той головою точно пробив у сітку воріт. Але не довго раділи гості, адже арбітр матчу Данні Маккелі із Нідерландів послухав підказку від колег, що відповідають за VAR, і взяття воріт відмінив. Виявилося, що в момент передачі фінський форвард опинився в мікроскопічному офсайді.

Росіяни, звичайно ж, полегшено видихнули і пішли вперед великими силами. Свій перший гольовий момент біля воріт суперників вони створили на 10-й хвилині, коли на ударній позиції в штрафному майданчику гостей опинився Оздоєв. Але пробив він невдало, запустивши м'яч у небеса. А вже за три хвилини Дзюба з центру штрафного влучив м'ячем у стійку. Справедливості заради треба сказати, що якби капітан господарів поля забив гол, то і він був би скасований, оскільки Дзюба в момент передачі від партнера знаходився в положенні поза грою.

Getty Images/Global Images Ukraine

Далі гра проходила з невеликою перевагою збірної Росії, хоча і їхні опоненти також намагалися організовувати швидкі контратаки, на вістрі яких знаходилися Пох'янпало та Пуккі. Перший з них на 21-й хвилині знову ледь не засмутив росіян, однак в останній момент його удар заблокував Дівєєв і м'яч вилетів на кутовий. Ще один схожий момент Пох'янпало мав на 28-й хвилині, але тепер вже Джикія зумів вибити м'яч у нього з-під ніг.

До речі, в середині тайму на 24-й хвилині росіяни були змушені провести першу заміну після того, як невдало впав у штрафному майданчику суперників натуралізований бразилець Фернандес. Він, до речі, був одним з найактивніших у господарів поля. Замість нього в гру увійшов Караваєв. І саме цей захисник на 37-й хвилині міг стати автором першого забитого м'яча в матчі. Але після прострілу справа Уронен на мить встиг випередити Караваєва і вибив м'яч за межі зеленого газону.

Цікаво, що до основного часу першого тайму арбітр додав аж 6 хвилин. І на другий з них збірна Росії забила гол. Відзначився Міранчук, який у штрафному майданчику суперників зіграв в стінку із Дзюбою і лівою ногою точно пробив в дальній верхній кут воріт. Був ще в першому таймі удар головою від Дзюби, але прямо в руки воротарю.

Getty Images/Global Images Ukraine

Відразу після перерви команди створили кілька гострих моментів. Спершу Пуккі на 48-й хвилині ледь не вибіг сам на сам із Сафоновим, але Дівєєв вчасно підставив ногу і розрядив ситуацію. Потім Головін на 52-й хвилині завдав підступного удару в лівий нижній кут, однак м'яч трохи розминувся зі стійкою. А через хвилину знову в центрі уваги опинився Пуккі. Він пробив з розвороту з меж штрафного майданчика в руки воротарю.

На 66-й хвилині Жемалетдінов, який вийшов на заміну у росіян, втік від захисників і завдав несильного удару в дальній кут, але неточно. А на 72-й хвилині фінів виручив Градецькі. Господарі поля провели швидку контратаку і Дзюба виклав м'яч під удар Кузяєву. Той був абсолютно один і цілився в правий нижній кут, проте воротар гостей в стрибку відбив м'яч убік.

В кінцівці матчу більше атакувала збірна Фінляндії, яка намагалася відігратися. І на 89-й хвилині після стандарту небезпечно бив головою Араюурі, але вище воріт. Арбітр цього разу додав до основного часу другого тайму п'ять хвилин, хоча футболісти зіграли майже сім. Втім, голів більше не було і рахунок не змінився.

Чемпіонат Європи. Група В. Тур 2.

Фінляндія - Росія - 0:1

Міранчук (45+2)

Камара (22), О'Шонессі (90) - Баринов (27), Оздоєв (34), Джикія (88)

Фінляндія: Градецьки, О'Шонессі, Араюурі, Тойвіо (Ф.Йенсен, 84), Камара, Шюллер (Кауко, 67), Уронен, Лод, Райтала (Сойрі, 75), Пуккі (Лаппалайнен, 75), Пох'янпало.

Росія: Сафонов, Фернандес (Караваєв, 25), Дівеєв, Оздоєв (Жемалетдінов, 61), Баринов, Зобнін, Джикія, Міранчук (Мухін, 85), Головін, Дзюба (Соболєв, 85).

Арбітр: Данні Маккелі (Нідерланди)

Стадіон «Санкт-Петербург» (Санкт-Петербург, Росія)

ФІНЛЯНДІЯ - РОСІЯ. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Події матчу
45' ГОЛ ! М'яч забив Олексій Міранчук (Росія).
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Ігор Заржицький, Sport.ua

(19 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    adidas777
    online
      adidas777, 18.06.2021 04:21
    0
    Istm, 17.06.2021 14:59
    так, "русский народ".
    Той самий русский народ, який волав "Кримнаш", "Путіннашпрєзідєнт".
    Мені довелось побувати на Росії до 2010 року, так вийшло. З цілковито приватною метою. Спілкувались з людьми, деякі питали "где живете". Дізнавшись, що з України, їх мізки просто вирубало - "зачєм ви хотітє на нас напасть?!", "Ви укралі Крим, ми єго вєрнєм". В нульових роках!
    І цей самий "простой народ" їхав на українські території "убівать хохлов спасать русскіх". І цей самий "простой народ" у формі без опізнавальних знаків захоплював військові частини в Криму.
    Це не українці захопили Тулу, Ростов, Новгород. Це Росія окупувала частину Луганської, Донецької областей та Крим.
    Тому цю маячню "ета палітікі нас пассорілі" запхайте куди подалі і не меліть подібного нам.
    К сожалению мы с вами говорим сейчас сами с собой. Взывать к разному диалогу нелюдей, которые оправдают любое свое злодияние, это бесполезная трата времени.
    Istm
    online
      Istm, 17.06.2021 14:59
    +1
    Владимир Осипов, 17.06.2021 00:21
    Отжал кто? Русский народ? Российская сборная по футболу? Столько грязи льёте на русских. Топите против руководства РФ, а не против людей. Многие не считают правильным то, что случилось с Крымом и что происходит в Донбасе. Не все читают смотрят федеральные каналы. Наши народы политиканы стравливают лбами !!!!
    так, "русский народ".
    Той самий русский народ, який волав "Кримнаш", "Путіннашпрєзідєнт".
    Мені довелось побувати на Росії до 2010 року, так вийшло. З цілковито приватною метою. Спілкувались з людьми, деякі питали "где живете". Дізнавшись, що з України, їх мізки просто вирубало - "зачєм ви хотітє на нас напасть?!", "Ви укралі Крим, ми єго вєрнєм". В нульових роках!
    І цей самий "простой народ" їхав на українські території "убівать хохлов спасать русскіх". І цей самий "простой народ" у формі без опізнавальних знаків захоплював військові частини в Криму.
    Це не українці захопили Тулу, Ростов, Новгород. Це Росія окупувала частину Луганської, Донецької областей та Крим.
    Тому цю маячню "ета палітікі нас пассорілі" запхайте куди подалі і не меліть подібного нам.
    adidas777
    online
      adidas777, 17.06.2021 14:45
    +1
    Владимир Осипов, 17.06.2021 00:21
    Отжал кто? Русский народ? Российская сборная по футболу? Столько грязи льёте на русских. Топите против руководства РФ, а не против людей. Многие не считают правильным то, что случилось с Крымом и что происходит в Донбасе. Не все читают смотрят федеральные каналы. Наши народы политиканы стравливают лбами !!!!
    А ты не задумывался, что в той ситуации в которой оказалась Украина, а это война в нашей стране на долгие годы!!!
    Благодаря вашим бандюкакм приезжающих на Донбасс как на сафари, вашей солдатне и вашему руководству. И это всё происходит благодаря тому, что вы не можете сами ничего у себя изменить в стране! И сбросить ваш бандитский человеко ненавистный режим!
    И мы украинцы не хотим и не желаем разделать вас, на хороших и плохих!
    Вы все виноваты в том что происходит, в большей или меньшей степени!
    Кто то активно участвует в войне против Украины, кто то это поддерживает.
    А кто то может и не согласен,но при этом ничего не меняет!
    Только когда ты сам окажешься в нашей шкуре украинцев. или грузинов... Только тогда ты сможешь нас понять!
    adidas777
    online
      adidas777, 17.06.2021 14:38
    +1
    Riko1980, 16.06.2021 20:27
    Крепостные это те, что не могут найти работу в собственной стране и ездят в тепличные туры по солнечной Финляндии и Польше?!! Или пресмыкаються перед послами J7: пусти в НАТО, запрети СП2, дай мильярд... Дай, дай, дай... Попрошайки
    Чучело ватнорылое, не суди по себе!
    Я живу и зарабатываю в своей стране!
    И скажу тебе больше, ко мне приезжают обучаться ремеслу фото искусства фотографы из Западной Европы, Австралии и Азии.
    И они влюбляются в Украину! Х
    Хотя тебе рабу из задрыщенска этого не понять никогда!
    RUX
      RUX, 17.06.2021 08:13
    0
    SportsMan, 17.06.2021 04:18
    Интересно, что будут делать, если Дания выиграет у мордора 1:0, и все продуют Бельгии 0:3?
    Такое же вполне может быть. Постоянно играю в группе 1:0, Италия все матчи 3:0 выигрывает, то почему бы и Бельгии не выигрывать?
    Спочатку виходить та збірна яка грала 2 матчі на виїзді, це Фінляндія, а друга команда яка вища в рейтингу ФІФА.....Ой, а що і так бомжі в прольоті?
    RUX
      RUX, 17.06.2021 07:49
    0
    Alex86 1, 16.06.2021 20:45
    На кого рашисты выходят, если получится?
    якщо "получиться" з 2 місця, то взагалі буде лафа Уельс (у яких зараз перевага над Швейцарією +3 і +5 м'ячів) не думаю що не мотивована Італія відвантажить їм більше 3-х, а Швейцарія переможе Турцію більше 2-х м'ячів. А якщо з 3-го тоді Іспанія а як добре пощастить то і Швеція.
    А для України з якого місця не виходь 1. Німеччина (Португалія) 2. Італія 3. Іспанія приговор.
    RUX
      RUX, 17.06.2021 07:37
    0
    Володимир Ляшенко, 17.06.2021 06:34
    Без політики. Тут прогнози на матч Данії і Росії не зовсім адекватні. Ну посудіть самі: у попередньому матчі Данія програла Фінляндії. Фінляндія натомість програла Росії. То на яких таких підставах Данія має "виносити" збірну РФії? Скоріше навпаки.
    Тут мені цікаво, чи можуть зійтися шляхи збірних Росії і України в плей-офф? Сітка ніби вже затверджена. Чи будуть розводити як завжди?
    не ну ти зальотний пасажир коли думаєш що рос.підерація може обіграти Данію ти би хоть подивився на якому місці Данії в рейтингу ФІФА, а де ногоМяч розташувався. Або хоть ознайомився з попередніми результатами Данії. Навіть в тому матчі удари по вортах Фінляндія 1, Данія 26, (бомжі завдали 14 ударів. Фінляндія 11. рівний матч виходить.
    В кваліфікації Данія винесла всіх: Ізраіль 0-2 Молдову 0-8 Австрію 0-4 і перед самим чемп.Європи: Боснія - Данія 0-2, Німеччина - Данія 1-1. За 2 роки (від чемпіонату світу 2018) Данія програла 2 матчі (i 2 рази Бельгії, правда 2 гра нічого не вирішувала і там грав 2 склад) все, у всіх інших перемоги і десь колись нічия. А бомжів принижував хто хотів, турки, словаки,Сербія взагалі 5 -0 їх винесла.
    RUX
      RUX, 17.06.2021 07:09
    0
    Володимир Ляшенко, 17.06.2021 06:34
    Без політики. Тут прогнози на матч Данії і Росії не зовсім адекватні. Ну посудіть самі: у попередньому матчі Данія програла Фінляндії. Фінляндія натомість програла Росії. То на яких таких підставах Данія має "виносити" збірну РФії? Скоріше навпаки.
    Тут мені цікаво, чи можуть зійтися шляхи збірних Росії і України в плей-офф? Сітка ніби вже затверджена. Чи будуть розводити як завжди?
    Ти бачив гру Данії до чемпіонату, або проти Фінляндії? Чи ти судиш по цих двох матчах? Іспанія також сильніша за шведів, а поляки за словаків, але реальність інша. Фіни завдали один удар в рамку воріт з якого забили, а Данія не використала 8 100% моментів і не забила пенальті. І не забувай бомжі будуть грати в Копенгагені, а Данія куди сильніша за Туреччину і Сербію які від бомжів (в дома) мокрого місця не залишили.
    RUX
      RUX, 17.06.2021 07:02
    0
    Vbolivalnyk-Peter, 16.06.2021 18:55
    Данія- Фінляндія 0:1, Фінляндія - Росія 0:1, Данія-Росія - 2:0. Усі програють Бельгії. У всіх по 3 бала. По забитим та пропущеним Данія 2 - +1, Фіни 3 - +0, Росія - 4 - -1.
    Якщо у 3-х команд рівна кількість очок рахують забиті-пропущені і навіть якщо Данія-бомжі 1-0 у всіх по 1-1 (між собою) а тоді вступає в бій Бельгія і рахують скільки хто пропустив від неї. Треба щоб Данія перемогла 2-0, якщо не вийде, то 1-0,но тоді потрібно щоб Данія і Фінляндія пропустили від Бельгії менше 3-х.
    Ось такий каламбур. Перемога бомжів над фінами нічого не дасть якщо у Данії (яких фіни обіграли) буде однакова з ними кількість очок.
    Володимир Ляшенко
      Володимир Ляшенко, 17.06.2021 06:34
    0
    Без політики. Тут прогнози на матч Данії і Росії не зовсім адекватні. Ну посудіть самі: у попередньому матчі Данія програла Фінляндії. Фінляндія натомість програла Росії. То на яких таких підставах Данія має "виносити" збірну РФії? Скоріше навпаки.
    Тут мені цікаво, чи можуть зійтися шляхи збірних Росії і України в плей-офф? Сітка ніби вже затверджена. Чи будуть розводити як завжди?
    SportsMan
    online
      SportsMan, 17.06.2021 04:18
    0
    Интересно, что будут делать, если Дания выиграет у мордора 1:0, и все продуют Бельгии 0:3?
    Такое же вполне может быть. Постоянно играю в группе 1:0, Италия все матчи 3:0 выигрывает, то почему бы и Бельгии не выигрывать?
    SportsMan
    online
      SportsMan, 17.06.2021 04:13
    +1
    Владимир Осипов, 17.06.2021 00:21
    Отжал кто? Русский народ? Российская сборная по футболу? Столько грязи льёте на русских. Топите против руководства РФ, а не против людей. Многие не считают правильным то, что случилось с Крымом и что происходит в Донбасе. Не все читают смотрят федеральные каналы. Наши народы политиканы стравливают лбами !!!!
    В Крыму в форме без нашивок руководство стояло? Где митинги "Верните Крым Украине?"
    А на кухне каждый может быть не согласен. Мол, вообще-то не согласен, ну да и ладно.
    Кстати, а руководство такое кто выбрал? Рейтинги поддержки рисуют по 80-90%. Хотите сказать, что на самом деле вообще никто не поддерживает? А если не поддерживаете только вы, а 140 млн. поддерживает, так что вы за всех ваших расписываетесь?
    Владимир Осипов
      Владимир Осипов, 17.06.2021 00:21
    -1
    adidas777, 16.06.2021 19:53
    Открою тебе маленький секрет!
    Да, мы не любим кацапов, и не любим тех, кто им подвывает!
    Потому как эти нелюди пришли к нам в дом и устроили войну на нашей территории!
    А так же отжали у нас нашу украинскую территорию!
    Если тебе так сложно это понять, то всё с тобой " украинцем" ясно!
    Отжал кто? Русский народ? Российская сборная по футболу? Столько грязи льёте на русских. Топите против руководства РФ, а не против людей. Многие не считают правильным то, что случилось с Крымом и что происходит в Донбасе. Не все читают смотрят федеральные каналы. Наши народы политиканы стравливают лбами !!!!
    Barunda
      Barunda, 16.06.2021 22:17
    -4
    lllord, 16.06.2021 22:04
    А с какого хрена эти чукчи недоразвитые играют второй матч подряд у себя , зачем в СП играть, в сибирь!
    Доразвитый, читай регламент. По нему Россия должна была проводить 3 матча дома, но так как Дания тоже хозяйка евро, то пр жеребьевке датчане проведут 3 домашних игры, а россияне 2. Уловил?
    dd dent
    online
      dd dent, 16.06.2021 22:16
    +1
    нестор, 16.06.2021 21:24
    ты блд думай что бы наши вышли куда то, а то будет как у турков... не дай Бог!
    Так и думаю, но эт не мешает поглядеть другие группы ж
    superser
      superser, 16.06.2021 22:13
    0
    Жаль братьев финнов,должны были очко брать
    Zhonia_Sevast-Dnepr
    online
      Zhonia_Sevast-Dnepr, 16.06.2021 22:10
    +3
    Zhonia_Sevast-Dnepr, 16.06.2021 22:09
    Данія! Вперед! Дай по зубах вічно бухою Расеюшки!
    🇩🇰🇺🇦🇩🇰🇺🇦🇩🇰🇺🇦🇩🇰🇺🇦🇩🇰🇺
    🇦🇩🇰🇺🇦🇩🇰🇺🇦🇩🇰🇺🇦
    Zhonia_Sevast-Dnepr
    online
      Zhonia_Sevast-Dnepr, 16.06.2021 22:09
    -1
    Данія! Вперед! Дай по зубах вічно бухою Расеюшки!
    lllord
      lllord, 16.06.2021 22:04
    0
    А с какого хрена эти чукчи недоразвитые играют второй матч подряд у себя , зачем в СП играть, в сибирь!
    DK1961
    online
      DK1961, 16.06.2021 21:25
    +4
    Опять все свелось к политике. Что в принципе было ожидаемо. Единственное, что скажу: с такой игрой Россия датчанам проиграет и может не выйти в плей-офф. Здесь учитываю, что команда Черчесова на чужих полях играет очень слабо, и в последней игре шансов в Копенгагене не вижу.
    Vlad Knyaznin
      Vlad Knyaznin, 16.06.2021 18:20
    +20
    Почему спортсмены в красных футболках играли не в кокошниках?
    Ёкарный Бабай
    online
      Ёкарный Бабай, 16.06.2021 18:05
    +18
    ukrnet1245, 16.06.2021 18:04
    У России отличные шансы на выход из группы.
    Последний матч будет еще унылее этого. Россия закроется ради очка к гадалке не ходи.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 16.06.2021 18:21
    +14
    Данія перемагає в останньому турі з різницею в 2 м'ячі, і виходять з 2-го місця, а безпрапорники займають останнє місце.
    ~ Viacheslav ~
    online
      ~ Viacheslav ~, 16.06.2021 20:41
    +13
    akvarian40, 16.06.2021 20:09
    Этот сайт- сборище упоротых бандерлогов,которым хоть ссы в глаза,они всё равно будут тявкать на Россию.
    Тогда иди на другой сайт, где нет бандерлогов и там прославляй свою соссиюшку. Почему украинцы должны любить эту недострану??
    Oleg.
    online
      Oleg., 16.06.2021 20:10
    +12
    Riko1980, 16.06.2021 19:59
    Кококо... Я тебе секрета открывать не буду, просто прочитаю частушку. Вы к нам пришли в Чечню мы к вам пришли на Донбасс... И восьмой год имеем вас...Еще загадка: что появилось во Львове раньше:улица Дудаева или могилки карателей?!! Правильно ответишь, все поймёшь
    Sport UA !!!! І це не заслуговує на бан??? Мене недавно забанили за те , що я вам на таке вказую. Кому служимо?
    Vadum Hrynchuk
    online
      Vadum Hrynchuk, 16.06.2021 18:20
    +12
    Придется болеть за Бельгию в матче с Данией, иначе России четвертой не стать, финны вряд ли у бельгийцев очки отберут
    ~ Viacheslav ~
    online
      ~ Viacheslav ~, 16.06.2021 20:34
    +11
    akvarian40, 16.06.2021 20:31
    Дааа! Пиндосы конечно прямо ангелы ! По истории наверно 2 было.А,забыл,у вас все учебники переписаны под диктовку пиндостана.
    Ну ваши учебники истории ботоксный педофил переписывает. По его мнению, крещение Руси состоялось в Москве, а Иисус Христос был чистокровный россиянин
    adidas777
    online
      adidas777, 16.06.2021 20:22
    +11
    Oleg Savchuk, 16.06.2021 20:16
    Якшо зараз хтось нападе на твою рашу,заборонить твій рус язик ,винищить голодом 8 млн населення,ти будеш любити того окупанта??
    Вы у кого спрашиваете?
    У крепостных, у которых нет собственного мнения и элементарно человеческого достоинства?
    Им партия приказала,жить в дерьме и прославлять царя и ненавидеть всё цивилизованное общество.
    Рабы ватнорылые покорно это исполняют!
    Oleg Savchuk
    online
      Oleg Savchuk, 16.06.2021 20:16
    +11
    akvarian40, 16.06.2021 20:09
    Этот сайт- сборище упоротых бандерлогов,которым хоть ссы в глаза,они всё равно будут тявкать на Россию.
    Якшо зараз хтось нападе на твою рашу,заборонить твій рус язик ,винищить голодом 8 млн населення,ти будеш любити того окупанта??
    Ёкарный Бабай
    online
      Ёкарный Бабай, 16.06.2021 20:31
    +10
    Oleg Savchuk, 16.06.2021 20:28
    Ну ви мокши лижете Китаю зад ,а в нас друг США чим погано, країна #1 в світі ,не палач й не вбивці як фашистська раісія
    Они построили газопровод в Китай за свой счет, который не окупится и до 2050-го года. Это называется внешняя политика
    ~ Viacheslav ~
    online
      ~ Viacheslav ~, 16.06.2021 20:33
    +9
    akvarian40, 16.06.2021 20:26
    Да ты прямо гений,тот кто лижет жопу у запада,стоит с протянутой рукой,и не имеющие своей политики,полностью управляемые пиндосами.
    А ты при этом свечку держал, откуда знаешь? Ты типичная жертва российской лже пропаганды
    grig
    online
      grig, 16.06.2021 21:19
    +8
    Это победа не России. Это победа "Газпрома".
    Oleg Savchuk
    online
      Oleg Savchuk, 16.06.2021 20:29
    +8
    Riko1980, 16.06.2021 20:27
    Крепостные это те, что не могут найти работу в собственной стране и ездят в тепличные туры по солнечной Финляндии и Польше?!! Или пресмыкаються перед послами J7: пусти в НАТО, запрети СП2, дай мильярд... Дай, дай, дай... Попрошайки
    Кріпосні це раби в своїй країні ,без прав і свобод ,як ти
    adidas777
    online
      adidas777, 16.06.2021 19:53
    +8
    1Odessit, 16.06.2021 19:05
    Я украинец с покон веков,но объясните мне на пальцах ,почему столько злых украинцев?Разве я что то написал против Украины ,наоборот пожелал первое место в группе и столько минусов под коментом,или минусы ставят те которые не хотят победы Украины?
    Открою тебе маленький секрет!
    Да, мы не любим кацапов, и не любим тех, кто им подвывает!
    Потому как эти нелюди пришли к нам в дом и устроили войну на нашей территории!
    А так же отжали у нас нашу украинскую территорию!
    Если тебе так сложно это понять, то всё с тобой " украинцем" ясно!
    Oleg Savchuk
    online
      Oleg Savchuk, 16.06.2021 19:10
    +8
    Кэтрин Тиан, 16.06.2021 18:55
    молодцы хочу с ними в плей оф а там и побазарим хто сильней
    Аххах касап протрезвій ,і не вішай наш прапор на аву ,ти лапоть позорний
    chevars2ukr.net
    online
      chevars2ukr.net, 16.06.2021 18:43
    +8
    Гра з фіксованим результатом. Така ж, як і з іспанцями на ЧМ
    FunnyCat__
      FunnyCat__, 16.06.2021 18:43
    +8
    Коментар згорнуто. Показати
    Жаль конечно, ну ничего , Датчане должны наказывать сборную ногомяча в последнем туре
    Алексей Ильин
      Алексей Ильин, 16.06.2021 20:47
    +7
    akvarian40, 16.06.2021 20:31
    Дааа! Пиндосы конечно прямо ангелы ! По истории наверно 2 было.А,забыл,у вас все учебники переписаны под диктовку пиндостана.
    Так, не совсем в тему, можно у вас поинтересоваться - при чём здесь пиндосы, в смысле греки?
    Oleg Savchuk
    online
      Oleg Savchuk, 16.06.2021 20:28
    +7
    akvarian40, 16.06.2021 20:26
    Да ты прямо гений,тот кто лижет жопу у запада,стоит с протянутой рукой,и не имеющие своей политики,полностью управляемые пиндосами.
    Ну ви мокши лижете Китаю зад ,а в нас друг США чим погано, країна #1 в світі ,не палач й не вбивці як фашистська раісія
    adidas777
    online
      adidas777, 16.06.2021 20:14
    +7