Арнаутович потрапив у скандал на Євро. УЄФА проводить розслідування

Форвард збірної Австрії Марко Арнаутович потрапив у неприємну ситуацію

Арнаутович потрапив у скандал на Євро. УЄФА проводить розслідування
© Getty Images/Global Images Ukraine

В кінці матчу першого туру з Північної Македонією (3:1) нападаючий збірної Австрії Марко Арнаутович, забивши м'яч, прокричав кілька фраз на адресу суперників. Така поведінка гравця не сподобалася капітану збірної Австрії Давиду Алабі, який в буквальному сенсі закрив рукою рот партнеру по команді. Цей інцидент, ясна річ, не залишився без уваги фото і телекамер.

Як з'ясувалося пізніше, Арнаутович викрикував образи на адресу Егзона Бейтулая і Езджана Аліоскі, у яких є албанське коріння. За інформацією сербських ЗМІ, Арнаутович крикнув Аліоскі: «Я #### твою албанську матір».

Після гри Арнаутович сказав, що це була звичайна словесна перепалка, яка не має нічого спільного з політикою або расизмом.

«На емоціях від гри було сказано кілька гарячих слів, за які я хотів би вибачитися - особливо перед моїми друзями з Північної Македонії та Албанії. Хочу дуже ясно сказати одну річ: я не расист. У мене є друзі майже в кожній країні, і я виступаю за різноманітність. Всі, хто зі мною знайомий, знають про це».

Однак македонці після гри направили в УЄФА лист з проханням розібратися в ситуації і покарати гравця збірної Австрії.

У вівторок УЄФА призначив для розгляду справи інспектора і, якщо звинувачення на адресу Арнаутовича підтвердяться, чемпіонат Європи для нього може завершитися достроково.

Джерело — Sport.ua

(208 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    andreypoltava234
    andreypoltava234, 15.06.2021 17:39
    +22
    olshody, 15.06.2021 17:32
    Он по отцу - серб. И потому поддерживает всё сербское. Албанцы и хорваты , это как для тебя московиты.)
    навпаки. то для хорватів - серби як для всього демократичного світу московити) серби - то московити Балкан)
    Mr.Frost
    Mr.Frost, 15.06.2021 17:44
    +20
    Сербія це маненька московія на балканах, а серби такі самі шовіністи як і москалі!
    zhyr
    zhyr, 15.06.2021 17:23
    +19
    Я б таким під-сам, які зачіпають батьків, відразу язики виривав. Це кончені люди.
    EGOS
    EGOS, 15.06.2021 17:53
    +13
    Mr.Frost, 15.06.2021 17:44
    Сербія це маненька московія на балканах, а серби такі самі шовіністи як і москалі!
    потому что на одних скрепах строилась... и советия.. и югославия..
    Yatskiv Timofiy
    Yatskiv Timofiy, 15.06.2021 18:23
    +11
    andreypoltava234, 15.06.2021 17:39
    навпаки. то для хорватів - серби як для всього демократичного світу московити) серби - то московити Балкан)
    Часом не ті самі московити, що ото всю дорогу кричать на нашу форму, що футбол поза політикою?
    То хай навчать своїх протеже сербів спершу тримати язик за зубами.
    Ёкарный Бабай
    online
    Ёкарный Бабай, 15.06.2021 18:36
    +9
    «Я #### твою албанскую мать»
    Самое веселое в этом то, что его фамилия намекает на то, что он в реальности албанец
    Арнау́ты - субэтническая группа православных по вероисповеданию албанцев, оставившая собственно Албанию в XIV—XV веках в ходе так называемых балканских миграций.
    В самой Албании это одна из распространенных фамилий
    Сергей Иванамофф
    Сергей Иванамофф, 15.06.2021 19:41
    +8
    Такое орать сопернику могут только клинические идиоты.
    Политики тут действительно нет, т.к. для нее нужен мозг. Наказывать за такое поведение надо.
    umnuy2
    online
    umnuy2, 15.06.2021 17:40
    +8
    Павелко срочно вылетел а Рим
    Поручик Ржевский
    Поручик Ржевский, 15.06.2021 16:57
    +8
    Он долбанутый на всю голову, этот Арнаутович. Ну, не было ещё ни одного турнира, чтобы он в скандал не попадал...
    vital
    vital, 15.06.2021 17:05
    +7
    Trollface, 15.06.2021 16:59
    Похоже наигрался.
    Швидше за все що так. Go home!
    Trollface
    Trollface, 15.06.2021 16:59
    +7
    Похоже наигрался.
    Ёкарный Бабай
    online
    Ёкарный Бабай, 15.06.2021 18:38
    +6
    Сергей Шец, 15.06.2021 18:33
    Фу, закрой рот... Нашёл что ляпнуть... Не стыдно такое писать???
    Закарпатфану не стыдно
    Сергей Шец
    Сергей Шец, 15.06.2021 18:33
    +6
    Фу, закрой рот... Нашёл что ляпнуть... Не стыдно такое писать???
    Fangold
    Fangold, 15.06.2021 17:26
    +6
    у нього якійсь характер дибільний
    Yatskiv Timofiy
    Yatskiv Timofiy, 15.06.2021 18:52
    +5
    Ёкарный Бабай, 15.06.2021 18:36
    «Я #### твою албанскую мать»
    Самое веселое в этом то, что его фамилия намекает на то, что он в реальности албанец
    Арнау́ты - субэтническая группа православных по вероисповеданию албанцев, оставившая собственно Албанию в XIV—XV веках в ходе так называемых балканских миграций.
    В самой Албании это одна из распространенных фамилий
    І такі фрази на чиюсь матір його вчить говорити православна віра?)
    Це по православному?
    pl2012ua
    pl2012ua, 15.06.2021 17:07
    +4
    хана карьере
    Александр Гриненко
    Александр Гриненко, 15.06.2021 19:23
    +2
    Yatskiv Timofiy, 15.06.2021 18:52
    І такі фрази на чиюсь матір його вчить говорити православна віра?)
    Це по православному?
    Есть православие, а есть православные скрепы. Это разные вещи.🙂
    firstromario
    firstromario, 15.06.2021 17:47
    +2
    Йому ще повезло що фіг зна де грає. Бо грав б в Англії і там проблеми були. Я думав він до тренера кричить. І в тому дибіл. А виявилось що ще гірше.
    Поручик Ржевский
    Поручик Ржевский, 15.06.2021 16:57
    +2
    Он долбанутый на всю голову, этот Арнаутович. Ну, не было ещ
    olshody
    olshody, 15.06.2021 17:26
    0
    Балканы - едины.