Півзахисник Нідерландів: «Я забив гол, тому що ми всі вірили в успіх»

Дензел Дюмфріс задоволений перемогою

800
2

Збірна Нідерландів обіграла команду України (3:2) в матчі першого туру Євро-2020. Хавбек нідерландців Дензел Дюмфріс задоволений перемогою.

«Я забив красивий гол, але не думаю, що це була моя найкраща гра. Можна сказати, що це був найкрасивіший гол у моїй кар'єрі. Вдалий удар став для мене великим полегшенням.

Перший гол за збірну - відмінний момент! Я був засмучений, тому що хотів забити в першому таймі, і для мене стало великим полегшенням, що я отримав цей шанс і чітко його реалізував.

Я забив гол, тому що ми весь час вірили в успіх. Я знав, що у нас ще будуть моменти, і потрібно бути готовим їх реалізувати», - сказав Дюмфріс.

Відзначимо, що Дензел Дюмфріс був визнаний найкращим гравцем матчу.