13.06.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Нідерланди – Україна. Прогноз і анонс на матч Євро-2020

Збірна України стартує на першості континенту поєдинком проти «ораньє»

Нідерланди – Україна. Прогноз і анонс на матч Євро-2020
© Getty Images/Global Images Ukraine

13 червня, на полі «Йохан Кройф Арена» в Амстердамі, Євро-2020 починається і для збірної України. Команда Андрія Шевченка в стартовому поєдинку турніру зустрінеться зі збірною Нідерландів.Поєдинок відбудеться з глядачами (частково). Його можна буде подивитися «онлайн» не тільки в столиці Нідерландів, але і в столиці України - в прямому ефірі на великому екрані головної арени країни - НСК «Олімпійський».

Зайве говорити про важливість поєдинку, все і так зрозуміло. «Як почнеш, так і закінчиш» - ця стара формула може бути застосована і в нашому випадку. Завжди хочеться, щоб перша проба пера виявилася успішною. Для нашої команди ця перша проба, крім усього іншого, важлива ще й з точки зору турнірної перспективи і морального клімату. А ще дуже б хотілося, щоб команда Шевченка поставила на місце і тренера «ораньє» де Бура, який зарвався, гучно пообіцявши перемогти нашу команду 3:1.

Штаб-квартирою на Євро-2020 «синьо-жовті» вибрали Бухарест. У столицю Румунії українська делегація вирушила на другий день після товариського матчу з Кіпром. Вирушила в хорошому настрої після впевненої - і за грою, і за рахунком - перемоги над острів'янами (4:0). За словами наставника головної команди країни Андрія Шевченка, швидше акліматизуватися на новому місці йому і підопічним допомагали Флорін Чернат і Мірча Луческу.

Кадрових проблем у нашої збірної немає. Всі живі-здорові. Ну, може, певні нюанси зі здоров'ям є у Циганкова. Проте, в Амстердам Циганков поїхав і його участі в матчі (хай не з перших хвилин) виключати не можна.

Питання вибору стартового складу і ігрової моделі для нашого тренерського штабу навряд чи буде простим завданням. Чи зіграють гості в атакуючий футбол, відрядивши вперед відразу трьох футболістів, чи виберуть більш захисну модель з одним форвардом? Чи готовий Ярмоленко борознити всю бровку? Хто зіграє в центрі захисту, а хто - в середині поля? Нарешті, хто займе «пост номер один»? На всі ці питання отримаємо відповідь вже в ході самого матчу.

Збірна Нідерландів напередодні старту на Євро за аналогією з нашою командою провела «тренування з підвищеною відповідальністю» - проти Грузії. «Ораньє» без надзусиль перемогли 3:0. Голи на рахунку забивного останнім часом Депая (забив сім голів у семи останніх матчах збірної), потужного Вегорста і молодого обдарування збірної Гравенберха.

Кадрові втрати «ораньє» загальновідомі. Турнір через травму пропускає капітан і лідер команди ван Дейк. «Поза грою» і основний голкіпер збірної Сіллесен, у якого виявлений коронавірус. Останні новини в зв'язку з цим - пошкодження паху де Лігта, через що центрбек «Ювентуса» пропустить матч із Україною.

Примітно, що Нідерланди та Україна проведуть прем'єрний поєдинок на офіційному рівні. Досі команди перетиналися між собою лише двічі в товариських зустрічах. У 2008 році «синьо-жовті» без варіантів на виїзді (в Роттердамі) поступилися «ораньє» 0:3, а двома роками потому, на «Донбас Арені», була зафіксована результативна нічия 1:1. В обох випадках за нашу національну команду зіграв її нинішній наставник Андрій Шевченко. З чинних футболістів збірної України лише один грав проти «ораньє» - Андрій Пятов, який захищав ворота нашої команди в донецькому поєдинку 11 років тому.

Франк ДЕ БУР, головний тренер збірної Нідерландів:

- Ми добре підготувалися до матчу, у нас багато інформації. Українці зіграли з Францією 1:1, в минулому році перемогли Іспанію 1:0. Це дуже хороша команда, в якій відмінні футболісти на зразок Ярмоленка і Маліновського. Я поважаю цю збірну. Проте, я думаю, що вже після перших двох поєдинків ми вийдемо в плей-оф. У України ми виграємо з рахунком 3:1, а у Австрії - 2:1.

Андрій ШЕВЧЕНКО, головний тренер збірної України:

- Франк де Бур вважає, що його команда на Євро обіграє Україну з рахунком 3:1? Я до цього ставлюся спокійно. Напевно, він знає те, чого не знаю я. Ми в нашій групі ставимося з повагою до будь-якої команди. У нас непростий квартет, будуть складні ігри, ми до них готуємося. У команди Нідерландів досить воротарів, якими вони можуть замінити основного голкіпера Сіллесена. Не думаю, що у них це слабка позиція. У них взагалі немає слабких позицій. Якщо говорити про індивідуальностей, то там не тільки Депай є, але й інші. Ми зробимо ставку на командну гру, індивідуально ні з ким грати не будемо. У нас є чітка конструкція нашої гри, якої ми дотримуємося. Якісь спеціальні дії під конкретних гравців ми робити не будемо.

Орієнтовні склади:

Нідерланди: Стекеленбург, Блінд, Велтман, де Врей, Думфріс, де Йонг, Вейналдум, Классен, Мален, Депай, Бергейс. 

Україна: Бущан, Караваєв, Матвієнко, Кривцов, Миколенко, Сидорчук, Зубков, Зінченко, Маліновський, Ярмоленко, Яремчук.  

                                                                         13 червня, неділя

Нідерланди – Україна
Амстердам. «Йохан Кройф Арена». 22:00
Пряма ТБ-трансляція – телеканал «Україна», відеосервіси OLL.TV та MEGOGO
НІДЕРЛАНДИ — УКРАЇНА. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ
Арбітр: Фелікс Брих (Німеччина)
Прогноз Sport.ua – 1:1

 

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(60 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Опитування
  • Спрогнозуйте результат матчу Євро-2020 між збірними Нідерландів та України, який відбудеться 13 червня в Амстердамі.
    • 14.02% (38)
      1. Велика перемога Нідерландів
    • 16.97% (46)
      2. Мінімальна перемога Нідерландів
    • 33.21% (90)
      3. Нічия
    • 30.63% (83)
      4. Мінімальна перемога України
    • 5.17% (14)
      5. Велика перемога України
    Результати опитування Проголосували — 271
    В опитуваннях можуть брати участь тільки зареєстровані користувачі.
    Будь-ласка, авторизуйтесь або зареєструйтеся.
Новини партнерiв
Коментарі
    Сергей Маверик
    online
      Сергей Маверик, 13.06.2021 23:58
    +1
    молодцы!!!!!!!! игра есть, им пас.......вы лучшее
    Илья Срывкин
      Илья Срывкин, 13.06.2021 22:55
    0
    0-1 будет
    забьют на 75-80
    xvalenok01
    online
      xvalenok01, 13.06.2021 21:21
    -2
    Посмотрим. Лишь бы не повторилось евро 2016. Иначе дежа вю.
    TimurKhAI
    online
      TimurKhAI, 13.06.2021 20:35
    0
    ~ Viacheslav ~, 13.06.2021 20:23
    Если честно, мало верится что Нидерланды, в первом матче на чемпионате Европы, на своем поле, потеряет очки...
    Подумаешь... Испания когда-то с Гондурасом теряла очки в первом матче ЧМ на своём поле
    MaKs_7777
      MaKs_7777, 13.06.2021 20:29
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Igor Avtoigor, 13.06.2021 17:16
    100 % Макс наши сегодня покажут где на зимуют. У нас самая сильная команда в этой группе. Удачи нашим и ыарта по больше!
    только победа или ничья минимум команде номер 1 сборной Украины
    MaKs_7777
      MaKs_7777, 13.06.2021 20:28
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Igor Avtoigor, 13.06.2021 17:21
    Болеем за Украину сборную из МанСити Гента Динамо Шахтера Вестхема Аталанты Фенербахче и всех молодых
    Игорёк рвать будем ГолодранЦев сегодня
    ~ Viacheslav ~
    online
      ~ Viacheslav ~, 13.06.2021 20:23
    -1
    Если честно, мало верится что Нидерланды, в первом матче на чемпионате Европы, на своем поле, потеряет очки...
    Oleg Savchuk
    online
      Oleg Savchuk, 13.06.2021 20:16
    +1
    Mazak, 13.06.2021 16:09
    Хохлам не нравятся коцапы я тут при чем??? Не смете меня банить пидары, сосущие
    Під яким тільки прапором не ховається мокша,вчора він білорус, сьодні поляк ,завтра німець,бо під своїм нацистським аквфрешем Власова соромно)))
    4esniy
      4esniy, 13.06.2021 20:00
    +2
    Уверен в нашей команде главное выдержать стартовый натиск от Голландцев ,Украина вперед.
    Сергей Маверик
    online
      Сергей Маверик, 13.06.2021 19:36
    0
    Украина - Сев. Македония 0:0 , я так вижу
    Сергей Маверик
    online
      Сергей Маверик, 13.06.2021 19:33
    0
    Украина -Австрия 1:0, Украина -Македония 0
    Сергей Маверик
    online
      Сергей Маверик, 13.06.2021 19:33
    0
    Украина -Австрия 1:0, Украина -Македония 0
    yuriy_kent
    online
      yuriy_kent, 13.06.2021 19:29
    +4
    Удачи нашим пацанам. Мы верим в вас! Но как мне кажется самый сложный матч будет с австрийцами.
    Сергей Маверик
    online
      Сергей Маверик, 13.06.2021 19:18
    +4
    1:3 Нидерланды-Украина
    Александр Жук
      Александр Жук, 13.06.2021 18:58
    +2
    Mac_Gyver, 13.06.2021 18:52
    Меня больше всего смущает фигура главного судьи - Феликс Брых. Этот может утворить что угодно.
    Кстати, он любит фаворитам подсуживать, так что такое себе, да.
    Mac_Gyver
    online
      Mac_Gyver, 13.06.2021 18:52
    +2
    Меня больше всего смущает фигура главного судьи - Феликс Брых. Этот может утворить что угодно.
    Mr.Value
    online
      Mr.Value, 13.06.2021 18:40
    +2
    Эксперты хускора тоже прогнозируют счёт 1-1. Шансы явно есть
    Игорь Григорьевич
      Игорь Григорьевич, 13.06.2021 17:32
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    brighi10, 13.06.2021 12:09
    интересно, в белой или синей будем сегодня форме?
    В синей самой фартовой
    Igor Avtoigor
      Igor Avtoigor, 13.06.2021 17:21
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    Болеем за Украину сборную из МанСити Гента Динамо Шахтера Вестхема Аталанты Фенербахче и всех молодых
    Igor Avtoigor
      Igor Avtoigor, 13.06.2021 17:18
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    Кто ещё сомневается в нашей победе пускай лучше ложиться спать и завтра все узнает
    sheva coach🇺🇦
      sheva coach🇺🇦, 12.06.2021 17:06
    +15
    Коментар згорнуто. Показати
    🌷🌷0-2🇺🇦
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 12.06.2021 17:09
    +14
    Украина вперёд
    2:0.
    Женя Матийчук
    online
      Женя Матийчук, 12.06.2021 17:12
    +13
    Украина дважды забьет и победит!
    axylinam
    online
      axylinam, 13.06.2021 07:09
    +9
    Если не будет аматорских ошибок в обороне,то заработаем как минимум ничейный результат,ну и главное, чтобы многострадальная новая форма оказалась фартовой для наших героев
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 13.06.2021 07:45
    +8
    нестор, 13.06.2021 07:19
    Турция 0:3, РФ 0:3, наши ничем не лучше... Де Бур слов на ветер зря бросать не стал бы. Ну не верю я в успех с хозяевами поля.
    Де бур балабол.
    TimurKhAI
    online
      TimurKhAI, 12.06.2021 17:30
    +7
    В Роттердаме уже наробили шуму три недели назад, теперь пора сделать тоже самое и в столице.
    Удачи, парни!
    Александр Казюк
    online
      Александр Казюк, 13.06.2021 10:59
    +6
    Валерий Кравчук, 13.06.2021 10:44
    Хто що чув за коліна? Нідерланди вроді вирішили сьогодні не ставати. Треба наказати жорстоко клятих расистів сьогодні
    Надеюсь что и наши ставать не будут. С хера ли украинцам , которые негров до недавнего времени только по телевизору видели на колени перед ними ставать?! Я против расизма, но все должно быть в меру!
    New Zealander
    online
      New Zealander, 13.06.2021 10:41
    +6
    Де Бур: "У України ми виграємо з рахунком 3:1, а у Австрії - 2:1."
    Чесно говоря я неприпомню такого же дерзкого тренера, который бы на пресухах раскидывался такими прогнозами и недооценивал так соперников
    MaKs_7777
      MaKs_7777, 12.06.2021 17:25
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    2-0 команда номер 1 сборная Украины верим в вас !!кто не верит в победу сборной тот швейцарский кантон
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 13.06.2021 11:01
    +5
    Давайте без гавна болелы, без деления на клубы, итак блин постоянно нас делят.
    Надеюсь мы как то поможем нашим пацанам выиграть.
    Надеюсь удача будет на нашей стороне.
    Ну и конечно надеюсь на Брыха. Что он не подведёт
    yuriy_kent
    online
      yuriy_kent, 13.06.2021 19:29
    +4
    Удачи нашим пацанам. Мы верим в вас! Но как мне кажется самый сложный матч будет с австрийцами.
    Сергей Маверик
    online
      Сергей Маверик, 13.06.2021 19:18
    +4
    1:3 Нидерланды-Украина
    Igor Avtoigor
      Igor Avtoigor, 13.06.2021 17:21
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    Болеем за Украину сборную из МанСити Гента Динамо Шахтера Вестхема Аталанты Фенербахче и всех молодых
    Igor Avtoigor
      Igor Avtoigor, 13.06.2021 17:18
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    Кто ещё сомневается в нашей победе пускай лучше ложиться спать и завтра все узнает
    Local78
      Local78, 13.06.2021 13:44
    +4
    Зіграйте так, щоб нам не було соромно, а ми підтримаємо в будь-якому випадку.
    MaKs_7777
      MaKs_7777, 13.06.2021 11:29
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    Украина сегодня будет сильней ГолодранЦев
    scorpio16
    online
      scorpio16, 13.06.2021 11:25
    +4
    Против такого соперника задача минимум и в тоже время хорошим результатом будет ничья , победа это будет оценка 5+. Держим кулачки и надеемся на хороший футбол в нашем исполнении, с тактикой ,которая даст результат. Пугает одно это нереализация моментов в последних играх , с такими сборными как Нидерланды нужно даже свой единственный момент, но использовать
    ingvar8888
    online
      ingvar8888, 13.06.2021 09:28
    +4
    Потрібно зіграти в свій футбол!
    Буде важко, але потрібний гарний результат!
    Тут нічія буде добре,а перемога за успіх!
    Слава Україні! Героям Слава!
    🇺🇦🇺🇦🇺🇦. ⚽. 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
    romeoboss
      romeoboss, 13.06.2021 07:24
    +4
    Я мабуть щось пропустив,чому
    більшость суперників грають у
    себе в дома. Чому це так?
    Нашім хлопцам буде дуже важко
    грати проти повних требун але
    ми загортовані і головне мене
    наібільше турбуе спроможність нашіх хлопців зіграти не без грубих порушень,зриозумило що
    цего ні хто не хоче,але треба з цею
    дуикою і виходити на тин
    Игорь Григорьевич
      Игорь Григорьевич, 13.06.2021 17:32
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    brighi10, 13.06.2021 12:09
    интересно, в белой или синей будем сегодня форме?
    В синей самой фартовой