Леонід БУРЯК: «Коли буде офіційне повідомлення, тоді й поговоримо»

Спеціаліст – про можливе призначення на пост спортивного директора «Динамо»

Леонід БУРЯК: «Коли буде офіційне повідомлення, тоді й поговоримо»
© ФК Динамо Київ. Леонід Буряк

Найближчим часом київське «Динамо» призначить нового спортивного директора клубу. З великою часткою ймовірності, цю посаду займе Леонід Буряк. 67-річний фахівець прокоментував цю інформацію.

«Коли буде офіційне повідомлення, тоді й поговоримо», - коротко зазначив Буряк.

Додамо, що як тренер Леонід Буряк очолював тернопільську «Ниву», «Чорноморець», «Арсенал», «Динамо» і «Олександрію». Також був головним тренером національної збірної України.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Meta-ratings.com.ua

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Kevko
    online
      Kevko, 11.06.2021 17:24
    0
    Футболист был хороший. Но тренерских и менеджерских способностей нет.
    upiter8
      upiter8, 11.06.2021 17:11
    0
    "Добавим, что как тренер Леонид Буряк Угробил тернопольскую «Ниву», «Черноморец»... «Динамо»..."
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 11.06.2021 16:25
    0
    Если Луческу не против то будет если против его не будет.
    Пример Михайличенко показал, что все зависит от Луческу
    KIEWADIM
      KIEWADIM, 11.06.2021 16:15
    0
    Ёкарный Бабай, 11.06.2021 16:06
    Буряку 67 лет, а фотке этой гугл говорит как минимум 5 лет. Почему нет актуальной фотографии?
    новый урожай будет ближе к осени...
    dd dent
    online
      dd dent, 11.06.2021 16:07
    0
    Специалист наивысшей квалификации, обязательно нужно брать
    Ёкарный Бабай
      Ёкарный Бабай, 11.06.2021 16:06
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Буряку 67 лет, а фотке этой гугл говорит как минимум 5 лет. Почему нет актуальной фотографии?
    DK1970
    online
      DK1970, 11.06.2021 15:50
    +1
    Я наслаждался его игрой! Умнейший футболист! Кто не видел вспомните Белькевича! имхо
    Ёкарный Бабай
      Ёкарный Бабай, 11.06.2021 16:06
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Буряку 67 лет, а фотке этой гугл говорит как минимум 5 лет. Почему нет актуальной фотографии?
    DK1970
    online
      DK1970, 11.06.2021 15:50
    +1
    Я наслаждался его игрой! Умнейший футболист! Кто не видел вспомните Белькевича! имхо
    Kevko
    online
      Kevko, 11.06.2021 17:24
    0
    Футболист был хороший. Но тренерских и менеджерских способностей нет.
    upiter8
    online
      upiter8, 11.06.2021 17:11
    0
    "Добавим, что как тренер Леонид Буряк Угробил тернопольскую «Ниву», «Черноморец»... «Динамо»..."
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 11.06.2021 16:25
    0
    Если Луческу не против то будет если против его не будет.
    Пример Михайличенко показал, что все зависит от Луческу
    KIEWADIM
    online
      KIEWADIM, 11.06.2021 16:15
    0
    Ёкарный Бабай, 11.06.2021 16:06
    Буряку 67 лет, а фотке этой гугл говорит как минимум 5 лет. Почему нет актуальной фотографии?
    новый урожай будет ближе к осени...
    dd dent
    online
      dd dent, 11.06.2021 16:07
    0
    Специалист наивысшей квалификации, обязательно нужно брать