Хосеп ГВАРДІОЛА: «Манчестер Сіті повернеться сильнішим»

Наставник вважає, що зараз головне - відпочити

4595
12

«Манчестер Сіті» в фіналі Ліги чемпіонів програв «Челсі» 0:1, а наставник Хосеп Гвардіола вважає, що команда заслужила забити один гол.

«Неймовірний сезон для нас. Гра була близькою, у нас були шанси, і в другому таймі «Манчестер Сіті» був сміливим і заслужив свій гол. На жаль, не вдалося забити».

«Манчестер Сіті» повернеться сильнішим. Сподіваюся, це не останній наш фінал Ліги чемпіонів. Ще зіграємо тут».

«А зараз для гравців важливо відпочити і підготуватися до сезону», - сказав Гвардіола.

Іван Зінченко Джерело: BBC
(44)

Топ-10 ветеранів у віці 35+, які продовжують кар'єру в Європі
Футбол | 24 квітня 2024, 18:08 1

Для когось із них прийдешнє літо, ймовірно, принесе момент, коли доведеться попрощатися

Стала відома умова, за якої тренера Мудрика буде звільнено з Челсі
Футбол | 25 квітня 2024, 05:00 2

Маурісіо Почеттіно має вивести «пенсіонерів» до єврокубків, інакше залишить пост коуча

Коментарі 12
zhyr
Зараз Седан розкаже тобі, хто ти такий))
Face Control
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил
manticora90
stopor2016
Пора менять тактику , этот опостылевший "вальс" поперёк поля и нет ударов по воротам...
RomarioUA
Чем это заслужили, интересно? Проваляли ваньку весть матч с твоими экспериментами, за первый тайм Челси могло тройку ложить, если бы не кривоногий Вернер. И на второй тайм - без изменений состава. Я не говорю про тактику - ее просто не было. Держали мяч, чтобы Челси поменьше забило, ибо Челси сразу обостряло, а МС просто держало мяч. Выпустил на усиление Агуеро, которого полсезона мариновал на лавке, на что надеялся? Финальный штурм позволило само Челси, а МС вообще не знало, что делать, тупые забросы вперед. На последних секундах пас назад на вратаря вместо заброса в штрафную. Ужас. Если бы на последней минуте Махрез попал в ворота, а не чуть выше, то это было бы незаслуженно. Но как весь МанСити был без мысли и кривоног, так и у Махреза мяч срезался.
Все по делу, Тухель знал, что делать, хотел победы и команда пошла за ним.