Їжа для роздумів. Збірна України в Харкові не зуміла обіграти Бахрейн
Команда Андрія Шевченка зіграла внічию в першому товариському матчі перед Євро-2020
Збірна України практично не з'являлася на наших інформаційних радарах два місяці довгого очікування, але після закінчення клубного сезону українського футболу про неї тільки і йде мова. Привід очевидний – колективу Андрія Шевченка вже незабаром належить стартувати в основному раунді чемпіонату Європи, а завчасно розпочаті підготовчі збори наштовхують нас на думку про те, що амбіції нашої команди на міжнародному форумі дуже серйозні.
Першим із трьох суперників за контрольними поєдинками стала маловідома збірна Бахрейну, яка розташовується на 99-му місці в рейтингу ФІФА, але яка виступає під керівництвом досить амбітного португальського наставника Еліу Соуза.
Відзначимо відразу, усі ці розклади на папері щодо «слабкості» суперника залишилися лише там, де їх ретельно записували. На поле ОСК «Металіст» у Харкові колективу Андрія Шевченка довелося протистояти відмінно вибудуваній у обороні команді, для якої зовсім не у дивину було перебувати групами по дев'ять гравців у власному штрафному майданчику, якщо того вимагала ситуація. Із боку нашої команди ми побачили очікуваний експериментальний склад, у якому увагу варто приділити появі Артема Бесєдіна на вістрі атаки.
Однак, скористатися перевагою на м'ячі в першій половині матчу було просто неможливо. Суперники грамотно дозували пресинг біля нашого штрафного з глибоким відходом до оборони під наші масовані атаки. Також, у України достатньо кволо виглядала робота флангових футболістів, а спроба повісити на плечі Марлоса всю креативну складову не завершилася успіхом.
У підсумку, до перерви ми мало не втратили через травму Тараса Степаненка, але так і не забили голів. Чи були моменти для цього? Окрім загострень від того ж Марлоса, навряд чи можна було акцентувати на цьому увагу. Куди більше змушували хвилюватися помилки в обороні. Трубін помітно нервував під пресингом форвардів суперників, а Кривцов дозволяв собі втрачати контроль над м'ячем, будучи останнім захисником на шляху до воріт у центра поля.
Друга половина матчу розпочалася с потрійної заміною від Шевченка, а одним з футболістів, що вийшли на поле, став дебютант Георгій Судаков. Україна після цього рішення тренерського штабу стала грати помітно більш широким фронтом, додавши також і в кількості ударів по чужих воротах. До активного Марлоса підключився Шапаренко, але голкіпер суперників Лутфалла читав всі удари Миколи, як би він не намагався перехитрити опонента.
Колосальний момент нашої збірної припав уже на 68-у хвилину, він же – став першим максимально наближеним до голу. Марлос таки розкрив оборону суперників передачею в центр штрафного на Довбика, Артем обійшов голкіпера, але з гранично гострого кута влучив у правий каркас воріт. Не забиваєш ти – забивають тобі. На жаль, нас знову наздогнала відома футбольна приказка. Трубін припустився грубої помилки під час виходу на перехоплення ривка Аль-Хумайдана у правий фланг свого штрафного, збив суперника, а арбітр вказав на «точку».
На жаль, відбити удар паненкою по центру воріт юний голкіпер не зумів – мабуть, не дивився відеоматеріал із тренувань Шевченка і Бущана напередодні поєдинку. Однак, не відзначити реакцію України на пропущений м'яч було б несправедливо. «Синьо-жовті» влаштували активний штурм чужих воріт, але якимось дивом не забивали. Порушити цю гнітючу тенденцію вдалося тільки під завісу поєдинку, коли в компенсований час Циганков замкнув простріл Довбика від лицьової на лівому фланзі штрафного. Матеріалу у тренерського штабу після цієї гри назбиралося достатньо.
Наступний товариський матч Україна проведе 3 червня, зігравши проти Північної Ірландії.
Товариський матч.
Україна - Бахрейн - 1:1
Циганков (91) - Дхія (75, пенальті)
Кривцов (15), Сидорчук (93) - Мархун (38), аль-Асвад (49), Харам (59)
Україна: Трубін, Миколенко, Матвієнко, Кривцов (Попов, 64), Тимчик (Караваєв, 78), Макаренко (Сидорчук, 64), Степаненко (Судаков, 46), Шапаренко, Марлос, Бесєдін (Довбик, 46), Зубков (Циганков, 46).
Бахрейн: Лутфалла, Набіль (аль-Хаза, 76), аль-Шемсан, Абдулла Алі, Редха, Харам, аль-Шайх (аль-Асфур, 85), Хумайдан (Хелаїфі, 75), аль-Асвад (Дхія, 65), Мархун (Мадан, 75), аль-Ромайхі (Абдулджаббар, 85).
Арбітр: Павел Орел (Чехія)
ОСК «Металіст» (Харків, Україна)
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Полтава та Металіст 1925 зіграють 25 листопада о 12:00
Визнання отримав Сер Алекс Фергюсон
Миколенко-Ярмоленко и Цыганков, а не марлос и тарас-стёпа.
Не знає, що робити із складом, не знає, що робити з грою.
Сьогодні старались: Шапаренко, Марлос, Миколенко, Довбик. Але реалізація........................
Чтобы в книге Гинесса очутиться ?