Україна футбольна. Скільки залишилося претендентів на УПЛ

Вийшов в ефір свіжий випуск інформаційно-аналітичної програми

Україна футбольна. Скільки залишилося претендентів на УПЛ

Вийшов в ефір свіжий випуск інформаційно-аналітичної програми «Україна футбольна».

У випуску:

- третя тренерська відставка у Першій лізі за два тури, лише «Верес» не втрачає очок;

- поразка «Волині» в Краматорську, «Альянс» підбирається до лідерів;

- ексклюзив «України футбольної»: виконавчий директор «Металіста 1925» Андрій Недєлін про задачі на фініші сезону;

- Друга ліга: п'ять претендентів у Групі А, «Кривбас» втрачає дорогоцінні очки.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ПФЛ

(10 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 12.05.2021 12:09
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    PFCLviv, 12.05.2021 10:48
    А шо там із стадіоном у Рівному?!
    Те саме шо в олімпіка, зорі, шахти, інгульця.
    A0Va
    online
      A0Va, 12.05.2021 10:52
    0
    То что Кривбасс потерял, они легко компенсируют в домашней игре против ГФК. А потом всё будет зависеть от игр этих клубов против Металла. Вот тогда и увидим на что тот Металл заряжен и кому подарит второе место. Или никому очков не отдаст.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 12.05.2021 10:48
    0
    Владимир Копяк, 12.05.2021 10:29
    По Вресу все ясно было уже давно, Черноморец тоже в ПЛ на100%, да и Металлист 1925 почти там, остальным ПЛ НЕ НУЖНА! Там будут одни проблемы,особенно с допуском стадионов и все остальное...Оно им надо?
    А шо там із стадіоном у Рівному?!
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 12.05.2021 10:29
    0
    PFCLviv, 12.05.2021 10:14
    Поки Верес 100% претендент на вихід. З такою підтримкою від Павелка і продажних суддів то не дивно
    По Вресу все ясно было уже давно, Черноморец тоже в ПЛ на100%, да и Металлист 1925 почти там, остальным ПЛ НЕ НУЖНА! Там будут одни проблемы,особенно с допуском стадионов и все остальное...Оно им надо?
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 12.05.2021 10:14
    +1
    Поки Верес 100% претендент на вихід. З такою підтримкою від Павелка і продажних суддів то не дивно
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 12.05.2021 10:14
    +1
    Поки Верес 100% претендент на вихід. З такою підтримкою від Павелка і продажних суддів то не дивно
    A0Va
    online
      A0Va, 12.05.2021 10:52
    0
    То что Кривбасс потерял, они легко компенсируют в домашней игре против ГФК. А потом всё будет зависеть от игр этих клубов против Металла. Вот тогда и увидим на что тот Металл заряжен и кому подарит второе место. Или никому очков не отдаст.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 12.05.2021 10:48
    0
    Владимир Копяк, 12.05.2021 10:29
    По Вресу все ясно было уже давно, Черноморец тоже в ПЛ на100%, да и Металлист 1925 почти там, остальным ПЛ НЕ НУЖНА! Там будут одни проблемы,особенно с допуском стадионов и все остальное...Оно им надо?
    А шо там із стадіоном у Рівному?!
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 12.05.2021 10:29
    0
    PFCLviv, 12.05.2021 10:14
    Поки Верес 100% претендент на вихід. З такою підтримкою від Павелка і продажних суддів то не дивно
    По Вресу все ясно было уже давно, Черноморец тоже в ПЛ на100%, да и Металлист 1925 почти там, остальным ПЛ НЕ НУЖНА! Там будут одни проблемы,особенно с допуском стадионов и все остальное...Оно им надо?