Перемогу луганцям приніс гол Юрченка з пенальті

4351
8
ФК Зоря

Матч на полі «Дніпро-Арени» між місцевим «Дніпром-1» і луганською «Зорею» був практично позбавлений турнірної мотивації, адже ще до його початку було очевидно, що команда Віктора Скрипника на 99% завоює бронзові медалі. Дніпряни ж втратили навіть теоретичні шанси на вихід в єврокубки.

Незважаючи на те, що фаворитом вважалася «Зоря», в першому таймі набагато більше моментів створили підопічні Ігора Йовічевіча. Однак до відкриття рахунку на табло вони не призвели. Двічі міг відзначитися дебютним голом у сезоні Олександр Піхальонок, проте в обох випадках на висоті був воротар Дмитро Мацапура.

В інших епізодах дніпрянам не вистачало точності, а тому команди пішли на перерву за нудних нулів на табло. А на початку другого тайму фірмовим дальнім ударом ледь не забив Дмитро Іванисеня – господарів врятувала стійка, Юрчук дотягнутися до такої гармати не зміг.

По суті, якщо забути про момент Іванисені, то на початку другого тайму симпатичніше продовжували виглядати дніпряни. Визначити по грі, яка з команд без п'яти хвилин бронзовий призер чемпіонату, а яка зовсім нещодавно боролася за виживання, було б дуже непросто.

В середині другого тайму «Дніпро-1» залишився вдесятьох. Данило Ігнатенко грубо зіграв в центрі поля проти Жуніора Рейса, за що після перегляду VAR отримав пряму червону картку від рефері. Мабуть, цей епізод і став ключовим, оскільки «Зоря» в чисельній більшості змогла спокійно захопити ініціативу і незабаром забила.

На 78-й хвилині Тейлор сфолив у штрафному майданчику проти Назарини, і арбітр Дмитро Кривушкін знову пішов дивитися відеоповтор, після чого вказав на «точку». Пенальті впевнено реалізував Владлен Юрченко, який розвів м'яч і воротаря по різних кутах.

Цей гол став вирішальним у поєдинку. Луганська «Зоря» відсвяткувала 98-річчя, здобувши мінімальну перемогу, і гарантувала собі бронзові медалі, а разом з ними і вихід в плей-оф кваліфікації Ліги Європи. «Дніпро-1» показав хорошу гру і в наступному сезоні може спробувати замахнутися на єврокубки.

Українськая Прем'єр-ліга. 25 тур.

«Дніпро-1» - «Зоря» - 0:1.

Юрченко, 79 (пен).

Дубінчак, 13, Дуглас, 45+1, Тейлор, 90+1 - Іванісеня, 40, Вернидуб, 44, Аллах'яр, 85.

Ігнатенко, 69.

«Дніпро-1»: Юрчук, Адамюк (Цуріков, 83), Сваток, Дуглас, Дубінчак, Піхальонок, Ігнатенко, Булеца (Білл, 83), Тейлор, Довбик, Ді Франко.

«Зоря»: Мацапура, Фаворов, Вернидуб, Іванісеня (Цвек, 83), Жуніор, Назарина, Кочергін, Юрченко, Хомченовський, Кабаєв, Громов (Аллах'яр, 74).

Арбітр:  Дмитро Кривушкін (Харьков).

Стадіон: «Дніпро-Арена» (Дніпро)

ДНІПРО-1 - ЗОРЯ. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

(14)

Президент ПСЖ – Барселоні: «Коли вже відмовитеся від тупої ідеї Суперліги?»
Футбол | 25 квітня 2024, 07:49 3

Аль-Хелаїфі впевнений, що Суперліги не буде

Шок у дербі, трилер у Манчестері. Евертон сенсаційно здолав Ліверпуль
Футбол | 25 квітня 2024, 00:05 25

Іриски обіграли Клоппа та Ко 2:0, Миколенко травмувався, Ман Юнайтед виграв у Шеффілда