Донецька команда буде продовжувати боротьбу за виживання в УПЛ

3276
6
ФК Інгулець

Завершив програму 24-го туру української Прем'єр-ліги матч в Чернігові на полі стадіону імені Юрія Гагаріна між донецьким «Олімпіком» та «Інгульцем».

Обидві команди ведуть боротьбу за збереження прописки в елітному дивізіоні і є прямими конкурентами, тому важливість поєдинку з турнірної точки зору складно було переоцінити, адже обом командам необхідно набирати очки.

Перший небезпечний момент створили «олімпійці» на 12-й хвилині, коли Політило з кутового закрутив у ближню стійку, а з відскоком не зміг впоратися Зотько.

Відкритий рахунок у поєдинку був за 12 хвилин до кінця першого тайму, і забити вдалося «Інгульцю», який на папері вважали хоч і не явним, але все ж аутсайдером. Сітчінава з правого флангу штрафного покотив на дальню штангу, де Янакову залишалося лише влучити в порожні ворота.

На другий тайм «Олімпік» виходив з чіткою установкою забивати, в той час, як у «Інгульця» була спокуса зіграти від захисту. Однак майже відразу після перерви команда Сергія Лавриненка подвоїла свою перевагу. Сітчінава додав до асисту ще й гол, відправивши м'яч під дальню штангу після передачі від Балана.

Команда Юрія Калитвинцева грала як мінімум не гірше, більше контролювала м'яч і створювала гольові моменти, однак голкіпер команди з Петрового Володимир Кринський був на висоті. 24-річний страж воріт виходив на цей поєдинок з особливою мотивацією, адже ще в минулому сезоні виступав за «Олімпік», але в підсумку виявився не потрібним клубу.

Фінальна крапка була поставлена ​​за 3 хвилини до кінця основного часу. Плохотнюк з лівого флангу потужно пробив у центр воріт, Кичак відбив перед собою, і на відскоку вдало зіграв Шевцов, добивши м'яч у сітку. 3:0 – перша в історії перемога з великим рахунком «Інгульця» в УПЛ.

Донецькому клубу так і не вдалося забити бодай гол престижу. Не виключено, що в новому сезоні Владиславу Гельзіну доведеться шукати нового головного тренера, і цього разу Ігор Климовський навряд чи поспішить на допомогу, оскільки нещодавно очолив тернопільську «Ниву».

«Інгулець» здобув лише четверту перемогу в УПЛ, але зате обійшов «Олімпік» в турнірній таблиці й майже гарантував собі збереження прописки на наступний сезон. «Олімпійці» за два тури до кінця чемпіонату лише на 3 очки випереджають «Минай», який йде останнім, а тому інтрига в боротьбі за виживання зберігається.