Півзахисник Колоса розповів свою версію скандального інциденту в поїзді
В'ячеслав Чурко вважає, що футболістів нахабно оббрехали
Півзахисник «Колоса» В'ячеслав Чурко прокоментував скандальний інцидент, який нібито стався у вагоні поїзда Ужгород - Київ 4 квітня.
«Про себе можу сказати, що ця ситуація взагалі незрозуміла. Я жодної людини з того купе, які там були - дівчата чи не дівчата - навіть не знаю, скільки їх там їхало. І що вони говорять, що хтось комусь грубіянив, хтось вживав - нехай покажуть якісь докази. Будь-яка людина може прийти і сказати, що вони там пили або щось робили. Я можу за себе особисто сказати, що я нічого не пив, дівчат навіть в обличчя не бачив.
Цілий тиждень працювали, все навколо клубу крутилося, навколо наших прізвищ, нас брудом облили. У наших близьких навіть питань не виникало, чи було таке. У всіх є сім'я, ситуація взагалі незрозуміла.
Можна говорити все що завгодно. Я завтра піду і скажу, що марсіани прилетіли - то що, мені треба вірити? 21-е століття, все розумію, були б фотографії, відео, але якщо «Укрзалізниця» не має питань, поліція - теж, а хтось написав, а цьому всі повірили, тоді вибачте», - сказав Чурко.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Битва непримиренних суперників
Данило Ігнатенко поки не заслужив любові вболівальників «Слована»
У Шепетівці поліція та воєнізована охорона висадили з потяга двох дівчат
Напередодні у Львові дівчата 17 та 19 років сіли на поїзд “Львів-Київ”, однак до своєї кінцевої станції так і не доїхали.
За інформацією “Київ Оперативний”, дві малолітні особи поводили себе неадекватно ще від самого Львову – розпивали спиртні напої, слухали гучну музику, кричали, бігали голими по вагону. Дозволяли собі курити прямо у вагоні та на зауваження не звертали уваги.
Близько третьої години ночі оперативна група воєнізованої охорони та поліціянти з Шепетівки прибули на виклик. Спочатку дівчата розповідали про свої права, запевняли, що нічого протиправного не здійснювали, однак пасажири сусідніх купе обурювались та доводили протилежне.
Правоохоронці намагалися домовитися з дівчатами аби ті самостійно покинули поїзд. Самі сходити вони не захотіли, а тому довелося їм допомогти.