Джерело: футболісти Колоса влаштували п'яний дебош в поїзді

В інциденті взяли участь Володимир Лисенко, Вадим Мілько і В'ячеслав Чурко

Джерело: футболісти Колоса влаштували п'яний дебош в поїзді
© ФК Колос

Футболісти «Колоса» з Ковалівки опинилися в центрі скандалу. 4 квітня, попередньо розігрівшись спиртними напоями, четверо гравців влаштували дебош у вагоні поїзда Ужгород – Київ. Один з них навіть виламав двері в сусіднє купе, в якому їхала група молодих дівчат.

Киянка Марія, яка поверталася 4 квітня поїздом з Ужгорода до Києва, розповіла: «Коли ми сіли в поїзд – побачили, що в сусідньому купе – п'яні хлопці. Попросили провідницю попередити їх, щоб вони постаралися поводитися тихіше – адже вони одразу розпочали стукати нам в стіну. Мабуть, хотіли познайомитися».

Протягом деякого часу в сусідньому купе тривали веселощі – з криками, матом і гучним стуком в стіну. Трохи пізніше стукати сусіди почали вже у двері купе – яку, незважаючи на задушливу спеку в поїзді, дівчата закрили на замок ще на початку поїздки. Тривало це годин до двох ночі, коли один із захмелілих хлопців спробував вломитися до дівчат.

Марія каже: «Вони кричали там, веселились, мат-перемат. Заснути було неможливо. Потім вони стукали, стукали, стукали. А близько другої ночі один з них просто виламав наші двері. Дві дівчини, які були на нижній полиці, намагалися її утримати, а я дзвонила провідниці».

Одна з дівчат раніше захоплювалася футболом та ідентифікувала в нічних бешкетниках футболістів клубу «Колос». Вони всією командою в ту ніч поверталися з Ужгорода, де у них був футбольний матч. За словами дівчини, провідниця звернулася за допомогою до начальника поїзда. Коли той прийшов, бешкетники довго не відкривали йому двері свого купе.

Марія каже: «Він довго стукав у їхні двері, вони відмовлялися відкривати, матюкали його. Хтось із них кричав: я тобі зараз єб*ло розіб'ю! Потім таки відкрили. Начальник поїзда з ними про щось говорив – не чула, що конкретно він їм казав. Але стало тихіше. Щоправда, ненадовго. Як тільки він пішов – почалося все знову».

Коли поїзд прибув на київський вокзал – там на бешкетників вже чекала поліція і співробітники УЗ. Побачивши їх, згадує Марія, один з них не стримався – і почав ображати дівчат. До того моменту на пероні зібралася вся команда. Марія і ще одна з дівчат написали заяви, їх опитала поліція. Дівчата, переживши колосальний стрес, так до сих пір не знають, чи зареєстрували їх заяви чи ні.

За фотографіями на сайті «Колоса» дівчата впізнали трьох з чотирьох – форварда Володимира Лисенка, півзахисників Вадима Мілька та В'ячеслава Чурка.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Обозреватель

(77 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    obeton
      obeton, 03.05.2021 09:22
    -1
    Вигнати всіх.Додати до них ще Костишина.
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 24.04.2021 18:20
    -1
    Чувствуется рука, то есть плавник Тунца, в клубе был всего ничего, а "достойную" смену себе подготовил))
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 24.04.2021 18:19
    -1
    lenares85, 22.04.2021 10:59
    Селезнев наверно отказывался со вскеми выпивать, типа мне еще рекорд ставить , а те и обиделись. Вообще чемпионат превратился в какуюто помойную яму. Игры смотреть вообще не интересно так катают мячи , пьют. А был чемпионат когда воорскла вообще рвала, Волынь кварцяного то вообще все великаны, про днепр и метал вообще молчу, а щас колос , минай , рух
    так может футболисты и пьют потому что плохо играют, а плохо играют от того что пьют...замкнутый круг )
    lenares85
    online
      lenares85, 22.04.2021 10:59
    +3
    Селезнев наверно отказывался со вскеми выпивать, типа мне еще рекорд ставить , а те и обиделись. Вообще чемпионат превратился в какуюто помойную яму. Игры смотреть вообще не интересно так катают мячи , пьют. А был чемпионат когда воорскла вообще рвала, Волынь кварцяного то вообще все великаны, про днепр и метал вообще молчу, а щас колос , минай , рух
    zac1310
    online
      zac1310, 22.04.2021 10:47
    0
    BaZia, 20.04.2021 16:39
    Я б на місці Костишина перевів би їх в дубль і не пролонговуав контракти
    Это пререгатива хозяина. Та и Селезня не за пьянку выгнали, а шо Костышина небось послал с бодуна.
    Эти не посылали, так шо норм.
    Надеюсь, шутка, и им объяснят, как надо родину любить
    Тарас Пипко
    online
      Тарас Пипко, 21.04.2021 18:30
    +4
    Бывает и похуже. Мало кто знает, но недавно в электричке Шепетовка-Бердичев едущие домой после матча ЛЧ с ПСЖ футболисты Барселоны играли в карты на деньги и воровали беляши на остановках у бабушек.
    vovast
      vovast, 21.04.2021 13:40
    +1
    Владимир Копяк, 20.04.2021 17:05
    Теперь народ,надеюсь, понял, почему футболистам нельзя ездить в поездах, а летают только на своих самолетах? Все эти поездки домой после игр, заканчиваются грандиозными пьянками в автобусах и самолетах. Хорошо хоть не побили и не изнасиловали девчонок,что с пьяни можно ждать... И почему-то в такие передряги попадают только футболисты, ни разу не слышал,чтобы что-то подобное случалось с баскетболистами,волейболистами или гандболистами.Как-то ехал в поезде с женской командой, в одном вагоне. Почти похожая история - пьянка до утра и выяснения отношений между собой, хорошо,хоть в наше купе не ломились. Но такого мата я не слышал даже на нашем Привозе, а девчонки,в основном,были от 17 до 25 лет. Что уж за пацанов говорить...
    Вломились - эпично изнасиловали бы
    Kevko
    online
      Kevko, 21.04.2021 13:34
    0
    Вот и весь Костышин... "Принципиальный" мужик
    axylinam
    online
      axylinam, 21.04.2021 12:22
    +2
    Тренера Колоса нужно увольнять-поощряет пьяные дебоши игроков,страдающих спермотоксикозом
    sergrey4
      sergrey4, 21.04.2021 10:02
    +1
    turist86, 20.04.2021 21:42
    До речі, а Поворознюк був правий
    22.02.2021
    ПОВОРОЗНЮК: «З приходом Селезньова в Колос півкоманди почало бухати»
    https://sport.ua/uk/news/525740-povoroznyuk-s-prihodom-selezneva-v-kolos-po
    lkomandy-nachalo-buhat
    Хахаха.
    "Якщо б це був Лисенко із «Колоса», це інше питання. Подивіться, як він у свої роки відноситься до футболу! Йому 32, а він біжить до останньої хвилини, б'ється на полі, рубається. Таких гравців небагато, які в такому віці відносяться до футболу професійно. Ось якби до нас прийшов Лисенко, я б його взяв."
    Artyom_I
    online
      Artyom_I, 21.04.2021 09:39
    +3
    vok_vok, 21.04.2021 08:33
    Відчувається колосальний навчальний досвід Селезньова, така робота не проходить дарма.
    Лысенко ещё до прихода Селезнева бухал крепко в Динамо и в Металлисте.
    Селезнева уже 3 месяца нет в команде и Костышин с дисциплиной порядок же навёл. Он очень принципиальный тренер!
    kum_Poltava_
    online
      kum_Poltava_, 21.04.2021 09:14
    +3
    Владимир Копяк, 20.04.2021 18:59
    Одно из двух: или это были футболисты которые не поместились в личные машины,на которых приехала команда на игру, или это был вагон, в котором половину занимал буфет, потому все и не влезли в один вагон.Как-то так....
    Коли поїзд прибув на київський вокзал – там на бешкетників вже чекала поліція і співробітники УЗ. Побачивши їх, згадує Марія, один з них не стримався – і почав ображати дівчат. ////До того моменту на пероні зібралася вся команда.////
    Вони всі одним поїздом їхали.
    ZaE
    online
      ZaE, 21.04.2021 08:43
    +8
    Бидло сране, а мєнти раніше ніяк не могли втрутитись?
    vok_vok
    online
      vok_vok, 21.04.2021 08:33
    -1
    Відчувається колосальний навчальний досвід Селезньова, така робота не проходить дарма.
    Artyom_I
    online
      Artyom_I, 21.04.2021 08:22
    +6
    BekXanov, 20.04.2021 22:59
    Питання і до тренера що це за тренер коли команда таке собі дозволяє?
    Где принципиальность Костышина? Куда он засунул свою гордость? Почему молчит сливной бачок Бурбас?
    kum_Poltava_
    online
      kum_Poltava_, 21.04.2021 08:20
    +1
    BekXanov, 20.04.2021 17:33
    У меня один вопрос каким образом ехала вся команда а админ команды никак не реагировал также не реагировал тренер и самое главное сама команда никак не реагировала?Ребята вы совсем уже без серого вещества?
    И основное если это правда и подтвердится в полной мере :
    За такие приколы этих в дубль и на 3 месяца без зарплаты.Саму команду штрафонуть и месяц без зарплат и тренера штраф на 3 месяца без зарплаты.Более того ручки в ножки и извиняться перед людьми и выплатить компенсацию за имущественный вред.
    Вони могли і не знати, якшо їхали в іншому вагоні.
    Alibabaevicn
      Alibabaevicn, 21.04.2021 08:14
    -2
    А где фото девушек ?
    stopor2016
      stopor2016, 21.04.2021 07:33
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    grifon, 20.04.2021 19:41
    а хіба футболісти їздять поїздом?
    Та ти шо ? Поїздом літають ! (Твоя доза в тумбочці).
    adidas77
    online
      adidas77, 21.04.2021 02:48
    +2
    BekXanov, 20.04.2021 17:33
    У меня один вопрос каким образом ехала вся команда а админ команды никак не реагировал также не реагировал тренер и самое главное сама команда никак не реагировала?Ребята вы совсем уже без серого вещества?
    И основное если это правда и подтвердится в полной мере :
    За такие приколы этих в дубль и на 3 месяца без зарплаты.Саму команду штрафонуть и месяц без зарплат и тренера штраф на 3 месяца без зарплаты.Более того ручки в ножки и извиняться перед людьми и выплатить компенсацию за имущественный вред.
    Главное, что бы на зарплату судьям в клубе деньги оставили!
    На несколько лет вперёд!
    Artyom_I
    online
      Artyom_I, 21.04.2021 01:01
    +4
    Бурбас - проснись. Игорь на тебя вся страна смотрит. Ну давай. Ну, Игорь. Вставай уже!
    bullyUA
    online
      bullyUA, 20.04.2021 15:49
    +34
    Всех алконавтов отправить к кормильцу.
    funcat
      funcat, 20.04.2021 16:19
    +31
    Коментар згорнуто. Показати
    может Тунца выгнали , за то что он Не бухал?
    SevaCherkago
    online
      SevaCherkago, 20.04.2021 15:59
    +31
    Быки колхозные....
    etorfine
    online
      etorfine, 20.04.2021 16:44
    +30
    u6464u, 20.04.2021 16:24
    Брось камень в них,кто безгрешен.... умников как я погляжу здесь пруд пруди.
    Хотелось бы, чтобы в соседнем с ними купе, была твоя дочь... Ублюдок
    futbolboss
      futbolboss, 20.04.2021 15:51
    +29
    Селезнев оставил свой отпечаток на клубе...
    freestyle2018
      freestyle2018, 20.04.2021 16:09
    +28
    Новина повина звучати так: "Гравці ковалівського "Колосу" у поїзді Ужгород-Київ влаштуали пікет на підтримку екс-гравця клубу Євгена Селезньова. Проте самі гравці це заперечують.
    Алексей Голяченко
      Алексей Голяченко, 20.04.2021 15:56
    +28
    Селезень выгнан, а дело его живет
    adidas77
    online
      adidas77, 20.04.2021 15:59
    +26
    Колос превращается в клуб, к которому присутствует отвращение!
    Тунец, постоянная работа клуба с судьями, теперь эти идиоты....
    Доброгорский Юрий
    online
      Доброгорский Юрий, 20.04.2021 15:57
    +26
    Мля, а где была проводница? Почему ей нужно было звонить???
    Где была вся команда?
    Костышин где был???
    Алексей Кривошейкин
      Алексей Кривошейкин, 20.04.2021 15:59
    +25
    Отправьте их на общественные работы!!!
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 20.04.2021 15:50
    +24
    Вирішили вступити в клуб Тунця.
    Ярослав Скориков
      Ярослав Скориков, 20.04.2021 16:02
    +23
    Бидло, воно і в .... Колосі бидло....
    BaZia
      BaZia, 20.04.2021 16:39
    +22
    Я б на місці Костишина перевів би їх в дубль і не пролонговуав контракти
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 20.04.2021 16:00
    +22
    алкоколос
    Евгений Семыкин
    online
      Евгений Семыкин, 20.04.2021 17:13
    +19
    Сейчас же просто ситуация топчик. Жека на диване с чипсами обозревает. С ним было всё мутно и не доказано. А тут как бы вот вам. И что же сделает супертретейский Костышин ? Крутой до конца или двойные стандарты ?)
    Аа Бб
    online
      Аа Бб, 20.04.2021 16:06
    +18
    Мария говорит: больше всего ее задело то, что футболисты почему-то были уверены во вседозволенности и в том, что за ночной дебош им не будет ровным счетом ничего. И пока складывается впечатление, что им действительно ничего не будет. А подобного, уверена Мария, допускать нельзя.
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 20.04.2021 15:54
    +17
    Не того выгнали из команды?
    Ёкарный Бабай
    online
      Ёкарный Бабай, 20.04.2021 15:54
    +16
    futbolboss, 20.04.2021 15:51
    Селезнев оставил свой отпечаток на клубе...
    У Лысенко то еще от Рыкуна досталось
    аоот оооит
    online
      аоот оооит, 20.04.2021 16:33
    +15
    А потом вопрос чего народ на стадио не ходит та быдла и на улице хватает посмотреть, зачем билет покупать
    Павел СН
    online
      Павел СН, 20.04.2021 16:33
    +15
    u6464u, 20.04.2021 16:24
    Брось камень в них,кто безгрешен.... умников как я погляжу здесь пруд пруди.
    хамство-это стиль поведения у невоспитанного стада,возомнивших себя футболистами с большой буквы и к Библии это не надо цеплять.Надо оставаться людьми всегда и во всем. Уверен,президент клуба им это доходчиво объяснит