Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Україна. Прем'єр Ліга
| Оновлено 06 грудня 2025, 15:56
4856
9

Розгром з курйозом. ЛНЗ переміг Оболонь

«Фіолетові» тимчасово очолили турнірну таблицю УПЛ

| Оновлено 06 грудня 2025, 15:56
4856
Розгром з курйозом. ЛНЗ переміг Оболонь
ФК Оболонь

Протистояння, яке точно мало на меті завершити перше коло сезону на позитивній ноті. Адже ЛНЗ у випадку перемоги на деякий час очолив би турнірну таблицю УПЛ, тоді як «пивовари» мали б змогу піднятися у першу вісімку команд.

У порівнянні з попередніми матчами, обидва тренери зробили дві заміни: У ЛНЗ замість Танковського та Ассінора вийшли Пастух і Нонікашвілі, а у «Оболоні» Черненка та Нестеренка, які перейшли до числа запасних, поміняли Курко та Ільїн.

Зі старту гри обидві команди розпочали зі звичної боротьби, і перший момент виник аж на 12-й хвилині, коли Мединський перевірив пильність Паламарчука. Господарі довго намагалися зламати насичену оборону «пивоварів», однак їхні спроби зводились нанівець. Здавалося, що команди підуть на перерву за рахунку 0:0. Але ЛНЗ забив гол, який точно увійде до хіт-параду найкурйозніших. Кузик виконував навіс у штрафний майданчик, однак м’яч злетів з його ноги й полетів настільки високо, що Федорівський на мить загубив ворота, й дозволив «круглому» опуститися собі за комірець.

По перерві черкаський клуб оживився, та повіривши у власні сили, став ще більш активніше грати біля чужих воріт. Однак варто зазначити реакцію Федорівського, який парирував дальній постріл Горіна, та не дав переграти себе у ближньому бою Просперу. У «Оболоні» Теслюк намагався зрівняти рахунок, однак він влучив у сітку воріт лише із зовнішнього боку.

Проте попри всі старання «пивоварів» відігратися, ЛНЗ збільшив перевагу. Нонікашвілі після подачі Кузика точно пробив головою у нижній кут, й що цікаво, зробив це дуже просто, без жодного стрибка вгору. А потім Проспер перехопив м’яч, зробив ривок й віддав на Яшарі, який забивав вже у порожні ворота. «Оболонь» мала момент відіграти один м’яч, але Черненко зі штрафного пробив повз ворота.

ЛНЗ здобуває четверту поспіль перемогу в УПЛ (повторення рекорду) й тимчасово піднявся на першу сходинку турнірної таблиці. «Пивовари» зазнають 20-у виїзну поразку в рамках чемпіонату, завершивши перше коло на одинадцятій сходинці.

У заключному матчі осінньої частини сезону, «Оболонь» зіграє проти «Металіста 1925» 12 грудня, а ЛНЗ зустрінеться із «Зорею» 13 грудня.

Українська Прем'єр-ліга. 15-й тур.

ЛНЗ – «Оболонь» - 3:0

Голи: Кузик, 37, Нонікашвілі, 77, Яшарі, 84

Попередження: Нонікашвілі, 79, Горін, 81 – Дубко, 43, Шевченко, 74, Слободян, 86

ЛНЗ: Паламарчук – Драмбаєв, Муравський, Горін (Дайко, 90), Г. Пасіч (Путря, 90) – Пастух, Рябов, Нонікашвілі (Авагімян, 86) – Кузик (Беннетт, 90), Проспер (Кравчук, 86), Яшарі

«Оболонь»: Федорівський – Шевченко (Черненко, 76), Дубко, Курко (Суханов, 89), Приймак, Ільїн (Є. Пасіч, 89) – Прокопенко, Чех, Мединський (Теслюк, 61) – Устименко (Нестеренко, 89), Слободян

Арбітр: Олексій Деревінський (Хмельницький)

Стадіон: «Черкаси Арена» (Черкаси)

Удари (у площину): 11 (5) – 6 (2)

Кутові: 5 – 3

Офсайди: 1 – 0

ЛНЗ – ОБОЛОНЬ. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Температура: 3°

Оцініть матеріал
(32)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

СТАВКА ДНЯ. Головні матчі дня та популярні прогнози на 6 грудня
Футбол | 06 грудня 2025, 07:47 0
СТАВКА ДНЯ. Головні матчі дня та популярні прогнози на 6 грудня

Важливі події у всіх видах спорту спільно від Sport.ua та GGBET

Жеребкування ЧС-2026. Збірна України дізналася потенційних суперників
Футбол | 05 грудня 2025, 21:10 88
Жеребкування ЧС-2026. Збірна України дізналася потенційних суперників

У Вашингтоні пройшло жеребкування фінального раунду чемпіонату світу

Коментарі 9
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Frank Piter
Проспер Оба либо забивает, либо ассистирует как в двух последних матчах. Скорость отличная для УПЛ. Думаю, это будет отличный игрок для ШД с возможной успешной перепродажей в более сильный чемпионат.
Перець
Тут походу Лнз чемпіон
Gargantua
ну как и ожидалось. ЛНЗ не мог создать ничего пока Оболонь не забила сама себе. 
а вот когда Оболонь раскрылась и дала зоны, там уже Проспер показал себя во всей красе.
Singularis
Какой то заменитель СК Днепр-1 нарисовлся
Vit Влюблённый в Гвэн из Бен Тена
Вражаюче!🟣 Тепер же нам потрібна лише перемога з колосками!
8number
Поздоровляю насіннєвий з першим місцем 🥳  
Олег Мандрівник
5 у площину та 3 голи. Гарна реалізація 🤔