23.04.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Надважливі три очки. Рух переграв Маріуполь у Харкові

На руку львів'янам зіграло вилучення Чоботенка

Надважливі три очки. Рух переграв Маріуполь у Харкові

Наставник  «Руху» Іван Федик порівняно з минулим туром зробив лише одну заміну в стартовому складі на гру проти «Маріуполя». Замість дискваліфікованого Федорчука на поле вийшов Карасюк, для якого, до речі, це був 100-й матч  в УПЛ. Натомість Остап Маркевич у складі азовського клуба зробив декілька ротацій: замість Кудрика, Кулакова та Кирюханцева до стартового складу «Маріуполя» потрапили Гальчук, Чех та Меліченко.

Суперники досить обережно розпочали цей важливий для обох клубів поєдинок і небезпечних моментів на початку гри не виникало. Першими у грі могли відзначитись гості, коли Гальчук зумів парирувати дальній удар низом Климчука, а Кондраков при добиванні пробив вище воріт. Маріупольці ж вперше пробили в рамку воріт «Руху» після удару головою захисника Чоботенка, але Бандура без проблем заволодів м’ячем.

На ОСК «Металіст» намагався у дощову погоду дальнім ударом завершити атаку і Очеретько, але пробив поруч з дальньою штангою. Темп гри і далі був невисоким і обидві команди встигали великими силами відходити в оборону і руйнувати атакувальні дії суперників.

Ледь розпочався другий тайм, як атаку «Маріуполя» намагався завершити кращий бомбардир азовців у нинішньому чемпіонаті Бондаренко, але пробив низом мимо воріт. Номінальні господарі поля виконали ще декілька кутових ударів, але теж до взяття воріт це не привело. А одну з атак «Руху» міг завершити Кондраков, але Гальчук рятує свою команду від неприємностей.

Наступний контрвипад «жовто-чорних» знову міг завершитися голом, але Кухарук, вийшовши на побачення з воротарем, вирішив не наносити удар, а віддавати пас, який перехопив захисник. І все ж, згодом «Рух» таки змінив рахунок на свою користь. Чоботенко порушив правила проти Борячука  в штрафному і вже вдруге в УПЛ побачив перед собою червону картку. Романов також призначив пенальті. Як і в минулому турі, з «позначки» пробивав Климчук, і цього разу він не схибив, забивши свій 4-й гол з початку чемпіонату.

Намагався відзначитися у свій день народження і сам Борячук, але спочатку після передачі Притули не влучив у рамку воріт. Але з другої спроби після нової атаки та флангової передачі Притули Андрій головою чітко пробив повз воротаря, відкривши лік своїх голів у складі «Руху».

На цьому неприємності для «Маріуполя» не завершилися і відзначився голом ще один «джокер» рухівців. Рунич в один дотик замкнув передачу Мисика і провів свій перший гол в елітному дивізіоні – у 3-й грі.

У підсумку «Рух» взяв важливі три очки в чемпіонаті, здобувши свою першу в статусі  гостей велику перемогу в УПЛ і залишив дно турнірної таблиці. При цьому ворота «жовто-чорних» залишаються «сухими» впродовж 300 хвилин.

Українська Прем'єр-ліга. 23 тур.

«Маріуполь» - «Рух» - 0:3

 Климчук, 66 (пен), Борячук, 76, Рунич, 88

 Чоботенко, 65

 Мартинюк, 29, Биков, 84, Мисик, 92

«Маріуполь»: Гальчук, Стасюк, Биков, Чоботенко, Меліченко (Кірюханцев, 55), Чех, Очеретько (Кащук, 68), Топалов, Мишньов, Бондаренко (Горбунов, 77), Танковський

«Рух»: Бандура, Гагун, Білий, Стаменкович, Мартинюк, Кондраков (Борячук, 58), Карасюк, Климчук, Кухарук (Копина, 86) Мисик, Бойчук (Рунич, 86)

Арбітр: Віталій Романов

Стадіон: ОСК «Металіст»

МАРІУПОЛЬ-РУХ. ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Юрій Назаркевич, Sport.ua

(17 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    avk2307
    online
      avk2307, 28.04.2021 22:40
    0
    Володимир Підвірний, 23.04.2021 22:47
    Прогнозист інформую - переможе Рух.
    А вийшла нічія бойова
    Як і прогнозувалось
    ZloyDeda
      ZloyDeda, 24.04.2021 09:55
    0
    Деградація українського футболу! Клуб Мирона Маркевича тягнуть за вуха, щоб залишився в УПЛ! Ганьба!!! Такий футбол нам не потрібний!!!
    Grigorio666
    online
      Grigorio666, 24.04.2021 03:26
    +5
    Судді ПІДСУДЖУВАЛИ РУХОВІ, поставили ПЕНАЛЬ, НА ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ з БОКУ гравців РУХА ДЕКІЛЬКА РАЗІВ просто закривали очі, +++ ВИЛУЧИЛИ ГРАВЦЯ МАРІУПОЛЯ, +++ НЕ ЗАРАХУВАЛИ ЧИСТИЙ ГОЛ забитий ФК МАРІУПОЛЕМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ОТ ТАКІ ПИРОГИ, а тепер добре слід подумати про такі команди як РУХ(ЛЬВІВ))) і про НАШИХ ПРОДАЖНИХ СУДДІВ. З боку сьогоднішнього суддівства------ то воно було ТІЛЬКИ ЗА ТАКИЙ ВАРІАНТ і НІЯКИЙ ДРУГИЙ РЕЗУЛЬТАТ- ПЕРЕМОГИ і НАБРАНИХ 3-ох балів ДЛЯ ФК "РУХ ЛЬВІВ"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!СЛІД ДОБРЕ ЗАДУМАТИСЯ і ВИСВІТЛИТИ СУМНІВИ в ВСІХ СТАТТЯХ і ПЕРЕДАЧАХ ПРО ФУТБОЛ, ДЕ ТІЛЬКИ МОЖНА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ЦЕ ПРАВДИВЕ і СУБ'ЄКТИВНЕ БАЧЕННЯ ПРО ЦЕЙ МАТЧ ВЗАЛЬНОМУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Grigorio666
    online
      Grigorio666, 24.04.2021 03:25
    +3
    ХІБА ВИ ЩЕ НЕ ЗРОЗУМІЛИ, ВСІ НАШІ МУЖІ ФУТБОЛУ і ФЕДЕРАЦІЇ ХОЧУТЬ ЗЛИТИ ФК "ОЛІМПІК Д" з ВИЩОЇ ЛІГИ УКРАЇНИ, ПОБАЧИТЕ СУДДІ БУДУТЬ ТЯГНУТИ МИНАЙ, РУХ, ЛЬВІВ, МАРІУПОЛЬ і ТД., вже і так їм не дозволили в Києві грати і штраф в 500тис. грн, а тепер ХОЧУТЬ ДОБИТИ КОМАНДУ, щоб Гельзін більше не пригнав вище голови!!!!!!!!!!!
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 23.04.2021 23:45
    -2
    Анатолій Чорнобук, 23.04.2021 21:32
    Клуб без вболівальника. Без дому. Без перспективи розвитку. Це все Олімпік...
    И без молодёжки которую за договорняк сняли
    avk2307
    online
      avk2307, 23.04.2021 23:30
    -5
    Володимир Підвірний, 23.04.2021 22:47
    Прогнозист інформую - переможе Рух.
    Як можна наперед знати хто переможе?
    гол
    online
      гол, 23.04.2021 22:55
    -4
    Володимир Підвірний, 23.04.2021 22:46
    А що таке минай. Ти знаєш походження цієї гоп-команди. Що ти пишеш.
    Минай это село в 4 км от Ужгорода.
    А рух куда?)))
    Володимир Підвірний
      Володимир Підвірний, 23.04.2021 22:47
    -6
    avk2307, 23.04.2021 21:36
    Львов -Рух скорее всего ничья боевая будет
    Прогнозист інформую - переможе Рух.
    Володимир Підвірний
      Володимир Підвірний, 23.04.2021 22:46
    -4
    гол, 23.04.2021 22:26
    вот и тема для пидозры
    преступный сговор против Миная!
    А що таке минай. Ти знаєш походження цієї гоп-команди. Що ти пишеш.
    Володимир Підвірний
      Володимир Підвірний, 23.04.2021 22:44
    -7
    Все кацапське болото вилізло
    Володимир Підвірний
      Володимир Підвірний, 23.04.2021 22:42
    -7
    остап ганьбевич, 23.04.2021 21:57
    Ося так хорошо рассказал про достоинство соперников, что стало ясно - будет слив
    ну зачем было в Харьков ехать? надо было сразу - во Львов на пл.Рынок, 14.)))
    Сепар а ти надзвичайно обізнаний що де у Львові розміщено. Не раз шастав за інформацією. Опудало ти кацапське. Йти геть по-українськи. Ми культурні люди.
    гол
    online
      гол, 23.04.2021 22:26
    -6
    вот и тема для пидозры
    преступный сговор против Миная!
    mayjumanji
      mayjumanji, 23.04.2021 22:24
    -1
    собачью будку в пердив
    Вячеслав Авдеев
      Вячеслав Авдеев, 23.04.2021 22:17
    -1
    Романов педрик,когда научится судить -деньги брать научился
    BaZia
      BaZia, 23.04.2021 22:17
    -6
    Axel222, 23.04.2021 21:14
    Матч "странный".Как и коэффициенты перед матчем.Как будто конторы результат уже знали.
    Не знаю что там кто знал, но красная карточка по делу, но нарушение было до штрафной, а значит пенальти не было. Третий гол вобще Марик никто никого не держал.. шняга какая то, такое ощущение что сливают Олимпик
    funcat
      funcat, 23.04.2021 22:15
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Подстилку кротячью в первую лигу .
    остап ганьбевич
    online
      остап ганьбевич, 23.04.2021 22:01
    -5
    avk2307, 23.04.2021 21:36
    Львов -Рух скорее всего ничья боевая будет
    так 2 Львова и 2 Маркевича давно похоронили Минай)))
    только никак не найду где родился Ося
    похоже что в Москве, когда Мирон там учился, потому и не указывают))
    остап ганьбевич
    online
      остап ганьбевич, 23.04.2021 21:57
    -3
    Ося так хорошо рассказал про достоинство соперников, что стало ясно - будет слив
    ну зачем было в Харьков ехать? надо было сразу - во Львов на пл.Рынок, 14.)))
    whitese
      whitese, 23.04.2021 21:53
    -7
    peddro, 23.04.2021 21:07
    Які ж вперто тупі коментатори з каналу хвутбол! Пінальті не було... Чітко видно що гравець Маріуполя почав штовхати Бурячука ще до карного майданчика, але доштовхав його до падіння вже поштовхом у шію в карному і що, пенальті не було? Це саме ті коментатори які так само вперто повторюють нісенітнецю що м'яч при зіткненні з мокрим полем набуває додаткового прискорення. Вони до школи ходили? Що у них в голові? Га?
    Так і треба прописати в правилах: почав штовхати - це не порушення, а порушення - це момент, коли гравець падає.Тоді можна і пів поля пробігти в той час, коли тебе штовхають чи по ногах луплять та впасти у потрібному місці...
    avk2307
    online
      avk2307, 23.04.2021 21:37
    -3
    Taykitanin, 23.04.2021 21:36
    Почався період перемог останніх команд, договорняків, тому й Севідов в справі).
    Тільки він чомусь програє
    Олег Львівський
      Олег Львівський, 23.04.2021 21:01
    +8
    Вітаю з перемогою! Дуже цікава кінцівка ЧУ. Особливо за бронзу та за виліт. На даний час, вилетіти можуть 5 нижніх команд. Ніхто не гарантував собі ще прописку в УПЛ))
    Grigorio666
    online
      Grigorio666, 24.04.2021 03:26
    +5
    Судді ПІДСУДЖУВАЛИ РУХОВІ, поставили ПЕНАЛЬ, НА ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ з БОКУ гравців РУХА ДЕКІЛЬКА РАЗІВ просто закривали очі, +++ ВИЛУЧИЛИ ГРАВЦЯ МАРІУПОЛЯ, +++ НЕ ЗАРАХУВАЛИ ЧИСТИЙ ГОЛ забитий ФК МАРІУПОЛЕМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ОТ ТАКІ ПИРОГИ, а тепер добре слід подумати про такі команди як РУХ(ЛЬВІВ))) і про НАШИХ ПРОДАЖНИХ СУДДІВ. З боку сьогоднішнього суддівства------ то воно було ТІЛЬКИ ЗА ТАКИЙ ВАРІАНТ і НІЯКИЙ ДРУГИЙ РЕЗУЛЬТАТ- ПЕРЕМОГИ і НАБРАНИХ 3-ох балів ДЛЯ ФК "РУХ ЛЬВІВ"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!СЛІД ДОБРЕ ЗАДУМАТИСЯ і ВИСВІТЛИТИ СУМНІВИ в ВСІХ СТАТТЯХ і ПЕРЕДАЧАХ ПРО ФУТБОЛ, ДЕ ТІЛЬКИ МОЖНА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ЦЕ ПРАВДИВЕ і СУБ'ЄКТИВНЕ БАЧЕННЯ ПРО ЦЕЙ МАТЧ ВЗАЛЬНОМУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Петр Яновский
      Петр Яновский, 23.04.2021 20:55
    +4
    Ой красиво в 1 лигу оформляют юродивых
    Kapitan Vrungel
    online
      Kapitan Vrungel, 23.04.2021 20:54
    +4
    Арендуполь реально отсосал сам у себя...
    Grigorio666
    online
      Grigorio666, 24.04.2021 03:25
    +3
    ХІБА ВИ ЩЕ НЕ ЗРОЗУМІЛИ, ВСІ НАШІ МУЖІ ФУТБОЛУ і ФЕДЕРАЦІЇ ХОЧУТЬ ЗЛИТИ ФК "ОЛІМПІК Д" з ВИЩОЇ ЛІГИ УКРАЇНИ, ПОБАЧИТЕ СУДДІ БУДУТЬ ТЯГНУТИ МИНАЙ, РУХ, ЛЬВІВ, МАРІУПОЛЬ і ТД., вже і так їм не дозволили в Києві грати і штраф в 500тис. грн, а тепер ХОЧУТЬ ДОБИТИ КОМАНДУ, щоб Гельзін більше не пригнав вище голови!!!!!!!!!!!
    Axel222
      Axel222, 23.04.2021 21:14
    +3
    Матч "странный".Как и коэффициенты перед матчем.Как будто конторы результат уже знали.
    Taykitanin
      Taykitanin, 23.04.2021 21:36
    +1
    Почався період перемог останніх команд, договорняків, тому й Севідов в справі).
    avk2307
    online
      avk2307, 28.04.2021 22:40
    0
    Володимир Підвірний, 23.04.2021 22:47
    Прогнозист інформую - переможе Рух.
    А вийшла нічія бойова
    Як і прогнозувалось
    ZloyDeda
      ZloyDeda, 24.04.2021 09:55
    0
    Деградація українського футболу! Клуб Мирона Маркевича тягнуть за вуха, щоб залишився в УПЛ! Ганьба!!! Такий футбол нам не потрібний!!!
    Sosed12345
    online
      Sosed12345, 23.04.2021 21:19
    0
    Загнали в будку шахтер-2