23.04.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Маріуполь – Рух - 0:3. Текстова трансляція матчу

Стенограма матчу 23-го туру чемпіонату України

Маріуполь – Рух - 0:3. Текстова трансляція матчу

У п'ятницю, 23 квітня, відбудеться зустріч 23 туру чемпіонату України, в якій «Маріуполь» прийматиме «Рух». Матч пройде в Харкові на полы стадіону ОСК «Металіст», початок о 19:00 за київським часом.

За чотири тури до фінішу все більше загострюється боротьба за виживання. «Рух» має 17 очок і знаходяться в самому низу турнірної таблиці, хоча за втраченими пунктами випереджає «Минай». «Маріуполь» набрав 22 пункти і знаходиться на дев'ятій позиції, що, втім, не гарантує команді Остапа Маркевича спокійного життя, адже все ще може змінитися кардинальним чином.

У своїй історії команди провели одну очну зустріч в Прем'єр-лізі, яка завершилася внічию - 0:0.

Наш сайт проведе текстову трансляцію поєдинку «Маріуполь» - «Рух».

АНОНС І ПРОГНОЗ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    nordi
      nordi, 23.04.2021 20:52
    0
    це наш "непередбачуваний футбол"...всі останні місця, які за весь чемп мали від сили по 4-5 перемог почали в останніх турах перемагати середняків і вище...та нєє...робота тренерів, ні!!!не злив матчів!!!характер гравців!!! а кажуть в супер лізі був би театр, а тут баталії під егідою УЕФА
    S&L
      S&L, 23.04.2021 20:51
    -1
    Хтось взагалі це лайно дивився ?
    Нестор
    online
      Нестор, 23.04.2021 20:47
    -8
    ДОНБАСС - ЧЕМПИОН!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Нестор
    online
      Нестор, 23.04.2021 20:46
    -5
    Пока Остап сливает землякам, а
    ХК ДОНБАСС - ЧЕМПИОН!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Sport
    online
      Sport, 23.04.2021 20:43
    -3
    Не скажу що так є, але схоже що вирішили підставити Маркевичей. Не міг славетний Маріуполь програти такій уйхні недоробленій.
    Gateway_enemy
      Gateway_enemy, 23.04.2021 20:35
    +2
    Sport, 23.04.2021 20:18
    Двіженіє повинно грати в першій лізі
    *двіженіє*, це приблуда з якої Мови? Не з тієї, де англійським словом Family називають Прізвище, а українським ПРАТИ назвали Прачечная, хоча Прати на заліссі - СТІРАТЬ
    zzg77
    online
      zzg77, 23.04.2021 20:35
    0
    Рух вперед!!!
    ingvar8888
    online
      ingvar8888, 23.04.2021 20:33
    +1
    Рух Львів!...
    UPL
      UPL, 23.04.2021 20:31
    +4
    Маріуполь - команда донор. Поряд з Минаєм найбільше заслуговує на виліт!
    Gateway_enemy
      Gateway_enemy, 23.04.2021 20:31
    -1
    І вже 2:0 Солідно!!!!!!!!!!
    Нестор
    online
      Нестор, 23.04.2021 20:26
    +1
    не играли не играли и пенальти
    Sport
    online
      Sport, 23.04.2021 20:24
    +2
    Що за неповага? Пенальті не було!
    Михайло Голинський
      Михайло Голинський, 23.04.2021 20:22
    0
    Сам-на-сам не реалізовують, хоч пенальті забивають через раз.
    Sport
    online
      Sport, 23.04.2021 20:18
    -5
    Двіженіє повинно грати в першій лізі
    Sport
    online
      Sport, 23.04.2021 20:09
    -6
    Вперед, Маріки! Цей рух недороблений треба перемагати!
    Нестор
    online
      Нестор, 23.04.2021 20:06
    0
    41 мин. Мало конструктива от команд, такое впечатление, что обоих команд устраивает ничья.
    побратимы)
    Нестор
    online
      Нестор, 23.04.2021 19:37
    0
    Похоже расписали ничью ещё до выхода на поле.
    ingvar8888
    online
      ingvar8888, 23.04.2021 19:11
    +3
    Рух Львів!...
    Тут потрібно перемагати,або перша ліга чекає на вас...Не пограли у прем'єр ліга,а треба вертатися у першу...
    Перемога і тільки перемога!
    UPL
    online
      UPL, 23.04.2021 20:31
    +4
    Маріуполь - команда донор. Поряд з Минаєм найбільше заслуговує на виліт!
    ingvar8888
    online
      ingvar8888, 23.04.2021 19:11
    +3
    Рух Львів!...
    Тут потрібно перемагати,або перша ліга чекає на вас...Не пограли у прем'єр ліга,а треба вертатися у першу...
    Перемога і тільки перемога!
    Gateway_enemy
      Gateway_enemy, 23.04.2021 20:35
    +2
    Sport, 23.04.2021 20:18
    Двіженіє повинно грати в першій лізі
    *двіженіє*, це приблуда з якої Мови? Не з тієї, де англійським словом Family називають Прізвище, а українським ПРАТИ назвали Прачечная, хоча Прати на заліссі - СТІРАТЬ
    Sport
    online
      Sport, 23.04.2021 20:24
    +2
    Що за неповага? Пенальті не було!
    ingvar8888
    online
      ingvar8888, 23.04.2021 20:33
    +1
    Рух Львів!...
    Нестор
    online
      Нестор, 23.04.2021 20:26
    +1
    не играли не играли и пенальти
    nordi
    online
      nordi, 23.04.2021 20:52
    0
    це наш "непередбачуваний футбол"...всі останні місця, які за весь чемп мали від сили по 4-5 перемог почали в останніх турах перемагати середняків і вище...та нєє...робота тренерів, ні!!!не злив матчів!!!характер гравців!!! а кажуть в супер лізі був би театр, а тут баталії під егідою УЕФА
    zzg77
    online
      zzg77, 23.04.2021 20:35
    0
    Рух вперед!!!
    Михайло Голинський
      Михайло Голинський, 23.04.2021 20:22
    0
    Сам-на-сам не реалізовують, хоч пенальті забивають через раз.
    Нестор
    online
      Нестор, 23.04.2021 20:06
    0
    41 мин. Мало конструктива от команд, такое впечатление, что обоих команд устраивает ничья.
    побратимы)
    Нестор
    online
      Нестор, 23.04.2021 19:37
    0
    Похоже расписали ничью ещё до выхода на поле.