| Оновлено 23 квітня 2021, 12:56
20765
18

Стало відомо, коли Динамо отримає золоті медалі чемпіонату України

УПЛ та УАФ планують привітати київську команду відразу після календарного матчу з «Інгульцем»

20765
18
ФК Динамо Київ

У 23-му турі УПЛ київське «Динамо» зустрінеться з «Інгульцем» у Києві. У разі успішного результату в грі на «Олімпійському», динамівці за три тури до фінішу чемпіонату виграють чемпіонський титул.

УПЛ та УАФ планують привітати киян із завоюванням золотих медалей відразу після матчу з «Інгульцем». Для цього вже ведеться підготовча робота, а на сам матч очікується приїзд виконавчого директора УПЛ Євгена Дикого і першого віце-президента УАФ Олега Протасова.

Після фінального свистка на стадіоні буде встановлено чемпіонський подіум, очікується святковий феєрверк, а новоспеченим чемпіонам підготують спеціальні футболки «Динамо — чемпіон» і золоті медалі.

Транслятор матчу в разі перемоги киян планує продовжити трансляцію після фінального свистка, щоб показати в прямому ефірі нагородження «Динамо» чемпіонським титулом.

Київський клуб лідирує в УПЛ з 55-ма очками в активі. «Інгулець» з 20 балами йде 11-м у чемпіонаті України.

Матч 23-го туру УПЛ «Динамо» — «Інгулець» відбудеться в неділю, 25 квітня, о 17:00.

(125)

Автобус ПСЖ залишив стадіон у Дортмунді без Мбаппе. Стала відома причина
Футбол | 02 травня 2024, 06:35 6

1 травня «Боруссія Д» обіграла парижан 1:0 у першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів

Стали відомі всі півфіналістки престижного турніру в Мадриді
Теніс | 01 травня 2024, 22:26 2

Єлена Рибакіна виграла у Юлії Путінцевої, Аріна Соболенко обіграла Мірру Андрєєву