17.04.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Конкурента знищено. Ворскла здобула результативну перемогу над Зорею

Владислав Кулач вперше в професійній кар'єрі відзначився трьома забитими м'ячами

Конкурента знищено. Ворскла здобула результативну перемогу над Зорею
© ФК Ворскла

Матч у Полтаві між місцевою «Ворсклою» і луганською «Зорею» в рамках 22-го туру української Прем'єр-ліги став багато в чому визначальним для обох команд, адже вони ведуть боротьбу як за вихід в єврокубки, так і за бронзовий комплект медалей чемпіонату.

Зустріч команд в першому колі у Запоріжжі завершилася безгольовою нічиєю, але побоювання про можливу відсутність забитих м'ячів цього разу якщо і були, то розвіялися дуже швидко. Рахунок був відкритий вже через вісім хвилин після стартового свистка. На лівому фланзі Хомченовський помилився з підкатом, після чого Якубу викотив м'яч у штрафний під удар Степанюку, а Руслан точно вистрілив у дальній кут.

«Зоря» намагалася швидко відігратися, проте пропустила до перерви ще двічі, і обидва голи забив найкращий бомбардир нинішнього сезону Владислав Кулач. У середині першого тайму 27-річний форвард відзначився після передачі від Скляра, а на 33-й хвилині голу сприяла груба помилка Іванисені. Дмитро на своїй половині поля зробив неточну передачу, влучивши у Степанюка, який геніально прострілив на Кулача, а Владислав знову зміг відправити м'яч у сітку після виходу сам на сам з Васілем.

Коли команди виходили на другий тайм, питання про переможця де-факто було зняте, проте «Зоря» грала за свій престиж, адже з розгромним рахунком команда Віктора Скрипника в цьому сезоні ще не програвала.
Проте, розмова з головним тренером не допомогла луганчанам. На початку другого тайму «Ворскла» забила четвертий м'яч, а призвела до голу знову індивідуальна помилка захисника. Цього разу Жуніньо при спробі вибити м'яч влучив у Степанюка, Руслан знайшов у чужому штрафному Скляра, а той скинув на Кулача, якому залишалося тільки точно пробити із забійної позиції.

Для Владислава цей хет-трик став першим за всю професійну кар'єру. Але не обійшлося і без головного болю для наставника «Ворскли» Юрія Максимова. Ігор Пердута пошкодив стегно під час ривку за Жуніньо, через що не зміг продовжити гру. Замість нього вийшов на заміну Сапай.
І все ж «Зорі» вдалося забити гол престижу, а точніше автогол Тілля прибрав другий нуль з табло. Після удару Гладкого м'яч летів, очевидно, повз, проте захисник збірної Люксембургу зрізав його у власні ворота, не дозволивши Дмитру Різнику записати до активу сухий матч.

В кінці поєдинку влетів у ворота гостей і п'ятий м'яч, однак лайнсмен підняв прапорець, і, як виявилося, зумів до міліметра розібратися в ситуації. VAR-арбітр підтвердив правильність визначення офсайду у 19-річного форварда Данила Кравчука. А «Зоря» в компенсований час змогла уникнути розгрому і забила другий м'яч. Юрченко навісив зі штрафного на Фаворова, який точно пробив головою.

Впевнена перемога над прямим конкурентом у боротьбі за бронзу дозволила «Ворсклі» піднятися на четверте місце у турнірній таблиці й впритул наблизитися до «Зорі». У луганчан ще є гра в запасі, так що все в їхніх руках. Але головне завдання для Віктора Скрипника – встигнути підготувати підопічних до півфіналу Кубка України з «Олександрією». Цей поєдинок відбудеться вже у наступну середу.

Українська Прем'єр-ліга. 22-й тур.

«Ворскла» – «Зоря» - 4:2

 Степанюк, 8, Кулач, 24, 33, 49 – Тілль, 79 (авт.), Фаворов, 90+3

Якубу, 48 – Цвек, 10, Шахаб, 34, Вернидуб, 40, Хомченовський, 61

«Ворскла»: Різник – Альюн, Чеснаков (Хрипчук, 80), Яворський – Наджееб, Пуцлін, Скляр (Челядін, 80), Пердута (Сапай, 57) – Степанюк (Луїзао, 76), Тілль – Кулач (Кравчук, 76).

«Заря»: Васіль – Жуніньо, Іванисеня, Вернидуб, Хомченовський – Цвек (Луньов, 56) – Кочергін, Юрченко – Назарина (Фаворов, 82) – Шахаб (Гладкий, 56), Сайядманеш (Алефіренко, 82).

Арбітр: Євген Арановський (Київ).

Стадіон: «Ворскла» ім. О. Бутовського (Полтава).

Удари (у площину): 11 (10) – 9 (4)
Кутові: 2 – 8
Оффсайди: 5 – 1.

ВОРСКЛА-ЗОРЯ.ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Температура: 8°C

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Денис Шаховець, Sport.ua

(19 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    sand
    online
      sand, 18.04.2021 02:11
    0
    KARABAS55, 17.04.2021 20:34
    Не весели)) При чём тут рост, и напа голы и определяют,это его непосредственная работа, забивать голы, похер какого он роста. Он МЕССИ метр с фуражкой, и что плохой нап. Габариты нужны защитникам, а напы могут и карликами быть, главное голы....
    Да, кстати... Был такой Людовик Жюли. Кому интересно, гляньте ТТХ и количество матчей/мячей.
    SportsMan
    online
      SportsMan, 18.04.2021 00:21
    0
    Дааа, Заря... Динамо тебе делает подарок, а ты? Второе место не интересует?
    Заря стала напоминать Динамо несколько лет назад, когда то отставало от Шахтера на несколько очков, но точно так же, как Заря сейчас, проигрывало, когда проигрывал Шахтер.
    Andy_P
    online
      Andy_P, 17.04.2021 22:22
    +1
    Виталий Тараненко, 17.04.2021 21:17
    Не вздумайте визвать в збірну України Кулача!!! Бєсєдін, Довбик, т.д. дійсно супер-нападаючі!!! )))
    Та они примерно одного уровня... нападающие. Борьба, большой Объём работы, бла-бла... Нормальный нап у нас только Рома Яремчук, может Мораес с большой натяжкой...
    Volodymyr Kostenko
      Volodymyr Kostenko, 17.04.2021 22:21
    0
    Перемога, це круто, вітаю!
    Не принижуючи вартості перемоги, все ж зазначу:
    - із Зорею щось було не так;
    - у Кулача, якщо відверто, удари не були такими, що ппц, нізя взяти - сказав би що пощастило. Інша справа, що в потрібному місці треба було опинитись, не налажати і довести справу до удару, із чим Влад, власне впорався;
    Легіонери дуже чітко вписані, аж прям не можу намилуватися. Степанюк - ТОП. Справжній форвард, в моєму розумінні.
    Ну і тренер - теж вагома складова. Непогана банда зараз в Полтаві.
    Виталий Тараненко
      Виталий Тараненко, 17.04.2021 21:17
    +4
    Не вздумайте визвать в збірну України Кулача!!! Бєсєдін, Довбик, т.д. дійсно супер-нападаючі!!! )))
    Sunrise
    online
      Sunrise, 17.04.2021 20:54
    +1
    B0N1K, 17.04.2021 20:51
    Кубок важливіше бронзи, бо переможець кубка грає в ЛЄ (плей-оф квали), а 3 і 4 місце в ЛК, але якщо кубок виграє цього року ДК, то 3 місце гратиме в ЛЄ (плей-оф квали), а 4 і 5 в ЛК
    Ну в таком ракурсе Кубок был всегда важнее) Ладно, я понял что как-то неправильно запомнил новые правила отбора.
    B0N1K
    online
      B0N1K, 17.04.2021 20:51
    0
    Sunrise, 17.04.2021 20:35
    Да, это знаю. Но почему-то запомнилось что Кубок важнее бронзы именно из-за прямого попадания в группу ЛЕ. Не помню от кого такое слышал.
    Кубок важливіше бронзи, бо переможець кубка грає в ЛЄ (плей-оф квали), а 3 і 4 місце в ЛК, але якщо кубок виграє цього року ДК, то 3 місце гратиме в ЛЄ (плей-оф квали), а 4 і 5 в ЛК
    Sunrise
    online
      Sunrise, 17.04.2021 20:35
    0
    B0N1K, 17.04.2021 20:29
    Правила відбору з наступного сезону змінюються, в нас тепер лише 1 квота в ЛЄ + 2 в ЛК і переможець кубка (або бронзовий призер, якщо кубок виграла команда, яка кваліфікувалась в ЛЧ) стартуватиме не з групи, а з останнього раунду квали й у випадку поразки там гратиме в групі ЛК
    Да, это знаю. Но почему-то запомнилось что Кубок важнее бронзы именно из-за прямого попадания в группу ЛЕ. Не помню от кого такое слышал.
    KARABAS55
    online
      KARABAS55, 17.04.2021 20:34
    +2
    KARABAS55, 17.04.2021 19:57
    Кулач трёшка. Претендент на сборную, всё может быть, тем более травмы никто не отменял, а он клепает в каждом матче.
    Не весели)) При чём тут рост, и напа голы и определяют,это его непосредственная работа, забивать голы, похер какого он роста. Он МЕССИ метр с фуражкой, и что плохой нап. Габариты нужны защитникам, а напы могут и карликами быть, главное голы....
    odiniznashih
    online
      odiniznashih, 17.04.2021 20:30
    +2
    Чтобы за медали бороться, и быть конкурентом Ворскле надо еще пройти Колос, Десну , Динамо, да и Минай тоже может взбрыкнуть.
    B0N1K
    online
      B0N1K, 17.04.2021 20:29
    +1
    Sunrise, 17.04.2021 20:26
    Ого. А не группу? Я думал это бронза даёт только плей-офф.
    Правила відбору з наступного сезону змінюються, в нас тепер лише 1 квота в ЛЄ + 2 в ЛК і переможець кубка (або бронзовий призер, якщо кубок виграла команда, яка кваліфікувалась в ЛЧ) стартуватиме не з групи, а з останнього раунду квали й у випадку поразки там гратиме в групі ЛК
    Sunrise
    online
      Sunrise, 17.04.2021 20:26
    0
    B0N1K, 17.04.2021 20:15
    Перемога в кубку гарантує плей-оф раунд квали в ЛЄ незалежно від підсумкового місця в чемпіонаті
    Ого. А не группу? Я думал это бронза даёт только плей-офф.
    Ligeros-Partagas
      Ligeros-Partagas, 17.04.2021 20:25
    +2
    edi, 17.04.2021 19:09
    думав за Ворсклу вже грає Кавані і Де Брюйне
    Ахахах, Такое может только присниться. Де Брюйне стоит больше, чем вся Ворскла вместе взятая
    odiniznashih
    online
      odiniznashih, 17.04.2021 20:25
    +2
    Какие конкуренты, за что? Ворскла и в первом круге, даже лидировала.
    Просто у нее такой календарь, что в начале слабые, а концовка тяжелая.
    lenares85
    online
      lenares85, 17.04.2021 20:25
    -2
    Опять 2 место не нужно бо денег не дают ?
    B0N1K
    online
      B0N1K, 17.04.2021 20:15
    0
    обыкновенная игра, 17.04.2021 19:31
    Теперь зарёвые серебристы могут спать спокойно.
    А Скрипник будет готовиться к двум играм против Олимпика, и за бронзу.
    Ведь КУ Заре ничего не даёт, кроме самого кубка.)
    Перемога в кубку гарантує плей-оф раунд квали в ЛЄ незалежно від підсумкового місця в чемпіонаті
    Sunrise
    online
      Sunrise, 17.04.2021 20:12
    0
    babovoz, 17.04.2021 19:28
    Я вважаю, що тут, у цьому матчі , саме по грі знищили, два мячі в кінці - признак розслабленості гравців Ворскли. Звичайно, так не повинно бути, концентрація повинна бути до останньої секунди матчу, але саме по грі знищили Зорю.
    А Заря по вашему не бросила играть, не расслабилась? А может два гола и ещё столько же моментов при расслабленности обоих клубов - это показатель более высокого мастерства и класса игроков Зари?
    Ворскла настроилась лучше, ожидаемо как по мне.
    Andy_P
    online
      Andy_P, 17.04.2021 20:09
    +2
    Поле - огород, и мешало играть обоим командам. Ворскла была явно лучше готова - и к таким условиям, и к матчу вообще. Единственное, что не симпатично - бросили играть в середине второго тайма. Максимов выпустил молодёжь, и игроки Ворсклы восприняли это как сигнал к окончанию борьбы.
    Brian
      Brian, 17.04.2021 19:59
    -3
    Супер!! Очень жду Ворсклу Максимова в ЛЕ вместо Зари. Думаю Максимову есть что показать в еврокубках.
    KARABAS55
    online
      KARABAS55, 17.04.2021 19:57
    +3
    Кулач трёшка. Претендент на сборную, всё может быть, тем более травмы никто не отменял, а он клепает в каждом матче.
    Trollface
    online
      Trollface, 17.04.2021 18:58
    +11
    Отличная команда в Максимова. С Победой!
    Михаил Степанов
    online
      Михаил Степанов, 17.04.2021 18:59
    +9
    Я за то что б Ворскла с Зарей в еврокубках играли
    Kapitan Vrungel
    online
      Kapitan Vrungel, 17.04.2021 19:08
    +7
    Да уж, размазали Зарю конкретно...
    barsch.
      barsch., 17.04.2021 19:03
    +6
    Ну ни себе хрена, шахта простимулировала четыре команды!!! Чтоб даже в теории на второе место претендентов не было....
    Sunrise
    online
      Sunrise, 17.04.2021 18:57
    +6
    Провалила Заря игру, брака много. Счёт, возможно, не по игре, моментов было на 4-5 голов. А вот результат - вполне.
    Ну да ладно, это был рядовой матч. А вот следующая игра - одна из важнейших в сезоне.
    M K
      M K, 17.04.2021 19:05
    +5
    babovoz, 17.04.2021 19:02
    А 4-2 значить це не знищили, да?
    Знищили - это во-первых, переиграть по игре в ноль, во-вторых, вести в 4-5 мячей. А так, это кликбейтный заголовок.
    Виталий Тараненко
    online
      Виталий Тараненко, 17.04.2021 21:17
    +4
    Не вздумайте визвать в збірну України Кулача!!! Бєсєдін, Довбик, т.д. дійсно супер-нападаючі!!! )))
    KARABAS55
    online
      KARABAS55, 17.04.2021 19:57
    +3
    Кулач трёшка. Претендент на сборную, всё может быть, тем более травмы никто не отменял, а он клепает в каждом матче.
    Davidson
    online
      Davidson, 17.04.2021 19:44
    +3
    обыкновенная игра, 17.04.2021 19:31
    Теперь зарёвые серебристы могут спать спокойно.
    А Скрипник будет готовиться к двум играм против Олимпика, и за бронзу.
    Ведь КУ Заре ничего не даёт, кроме самого кубка.)
    Заря за бронзу и борется..а кто такие заревые серебристы?))
    fifa89
      fifa89, 17.04.2021 19:14
    +3
    поздравляю Ворсклу с победой!!!Ворскла очень удивила уверенной игрой в атаке а кулач и тиль лучшие игроки матча
    KARABAS55
    online
      KARABAS55, 17.04.2021 20:34
    +2
    KARABAS55, 17.04.2021 19:57
    Кулач трёшка. Претендент на сборную, всё может быть, тем более травмы никто не отменял, а он клепает в каждом матче.
    Не весели)) При чём тут рост, и напа голы и определяют,это его непосредственная работа, забивать голы, похер какого он роста. Он МЕССИ метр с фуражкой, и что плохой нап. Габариты нужны защитникам, а напы могут и карликами быть, главное голы....
    odiniznashih
    online
      odiniznashih, 17.04.2021 20:30
    +2
    Чтобы за медали бороться, и быть конкурентом Ворскле надо еще пройти Колос, Десну , Динамо, да и Минай тоже может взбрыкнуть.
    Ligeros-Partagas
    online
      Ligeros-Partagas, 17.04.2021 20:25
    +2
    edi, 17.04.2021 19:09
    думав за Ворсклу вже грає Кавані і Де Брюйне
    Ахахах, Такое может только присниться. Де Брюйне стоит больше, чем вся Ворскла вместе взятая
    odiniznashih
    online
      odiniznashih, 17.04.2021 20:25
    +2
    Какие конкуренты, за что? Ворскла и в первом круге, даже лидировала.
    Просто у нее такой календарь, что в начале слабые, а концовка тяжелая.
    Andy_P
    online
      Andy_P, 17.04.2021 20:09
    +2
    Поле - огород, и мешало играть обоим командам. Ворскла была явно лучше готова - и к таким условиям, и к матчу вообще. Единственное, что не симпатично - бросили играть в середине второго тайма. Максимов выпустил молодёжь, и игроки Ворсклы восприняли это как сигнал к окончанию борьбы.
    Andy_P
    online
      Andy_P, 17.04.2021 22:22
    +1
    Виталий Тараненко, 17.04.2021 21:17
    Не вздумайте визвать в збірну України Кулача!!! Бєсєдін, Довбик, т.д. дійсно супер-нападаючі!!! )))
    Та они примерно одного уровня... нападающие. Борьба, большой Объём работы, бла-бла... Нормальный нап у нас только Рома Яремчук, может Мораес с большой натяжкой...
    Sunrise
    online
      Sunrise, 17.04.2021 20:54
    +1
    B0N1K, 17.04.2021 20:51
    Кубок важливіше бронзи, бо переможець кубка грає в ЛЄ (плей-оф квали), а 3 і 4 місце в ЛК, але якщо кубок виграє цього року ДК, то 3 місце гратиме в ЛЄ (плей-оф квали), а 4 і 5 в ЛК
    Ну в таком ракурсе Кубок был всегда важнее) Ладно, я понял что как-то неправильно запомнил новые правила отбора.
    B0N1K
    online
      B0N1K, 17.04.2021 20:29
    +1
    Sunrise, 17.04.2021 20:26
    Ого. А не группу? Я думал это бронза даёт только плей-офф.
    Правила відбору з наступного сезону змінюються, в нас тепер лише 1 квота в ЛЄ + 2 в ЛК і переможець кубка (або бронзовий призер, якщо кубок виграла команда, яка кваліфікувалась в ЛЧ) стартуватиме не з групи, а з останнього раунду квали й у випадку поразки там гратиме в групі ЛК
    babovoz
      babovoz, 17.04.2021 19:28
    +1
    M K, 17.04.2021 19:05
    Знищили - это во-первых, переиграть по игре в ноль, во-вторых, вести в 4-5 мячей. А так, это кликбейтный заголовок.
    Я вважаю, що тут, у цьому матчі , саме по грі знищили, два мячі в кінці - признак розслабленості гравців Ворскли. Звичайно, так не повинно бути, концентрація повинна бути до останньої секунди матчу, але саме по грі знищили Зорю.
    alzhovtyak
    online
      alzhovtyak, 17.04.2021 19:26
    +1
    M K, 17.04.2021 19:05
    Знищили - это во-первых, переиграть по игре в ноль, во-вторых, вести в 4-5 мячей. А так, это кликбейтный заголовок.
    да и сложно подобрать какое-то другое слово, если команда к началу второго тайма вела в 4 мяча и немного расслабилась