| Оновлено 17 квітня 2021, 22:17
11320
39

Конкурента знищено. Ворскла здобула результативну перемогу над Зорею

Владислав Кулач вперше в професійній кар'єрі відзначився трьома забитими м'ячами

11320
39
ФК Ворскла

Матч у Полтаві між місцевою «Ворсклою» і луганською «Зорею» в рамках 22-го туру української Прем'єр-ліги став багато в чому визначальним для обох команд, адже вони ведуть боротьбу як за вихід в єврокубки, так і за бронзовий комплект медалей чемпіонату.

Зустріч команд в першому колі у Запоріжжі завершилася безгольовою нічиєю, але побоювання про можливу відсутність забитих м'ячів цього разу якщо і були, то розвіялися дуже швидко. Рахунок був відкритий вже через вісім хвилин після стартового свистка. На лівому фланзі Хомченовський помилився з підкатом, після чого Якубу викотив м'яч у штрафний під удар Степанюку, а Руслан точно вистрілив у дальній кут.

«Зоря» намагалася швидко відігратися, проте пропустила до перерви ще двічі, і обидва голи забив найкращий бомбардир нинішнього сезону Владислав Кулач. У середині першого тайму 27-річний форвард відзначився після передачі від Скляра, а на 33-й хвилині голу сприяла груба помилка Іванисені. Дмитро на своїй половині поля зробив неточну передачу, влучивши у Степанюка, який геніально прострілив на Кулача, а Владислав знову зміг відправити м'яч у сітку після виходу сам на сам з Васілем.

Коли команди виходили на другий тайм, питання про переможця де-факто було зняте, проте «Зоря» грала за свій престиж, адже з розгромним рахунком команда Віктора Скрипника в цьому сезоні ще не програвала.
Проте, розмова з головним тренером не допомогла луганчанам. На початку другого тайму «Ворскла» забила четвертий м'яч, а призвела до голу знову індивідуальна помилка захисника. Цього разу Жуніньо при спробі вибити м'яч влучив у Степанюка, Руслан знайшов у чужому штрафному Скляра, а той скинув на Кулача, якому залишалося тільки точно пробити із забійної позиції.

Для Владислава цей хет-трик став першим за всю професійну кар'єру. Але не обійшлося і без головного болю для наставника «Ворскли» Юрія Максимова. Ігор Пердута пошкодив стегно під час ривку за Жуніньо, через що не зміг продовжити гру. Замість нього вийшов на заміну Сапай.
І все ж «Зорі» вдалося забити гол престижу, а точніше автогол Тілля прибрав другий нуль з табло. Після удару Гладкого м'яч летів, очевидно, повз, проте захисник збірної Люксембургу зрізав його у власні ворота, не дозволивши Дмитру Різнику записати до активу сухий матч.

В кінці поєдинку влетів у ворота гостей і п'ятий м'яч, однак лайнсмен підняв прапорець, і, як виявилося, зумів до міліметра розібратися в ситуації. VAR-арбітр підтвердив правильність визначення офсайду у 19-річного форварда Данила Кравчука. А «Зоря» в компенсований час змогла уникнути розгрому і забила другий м'яч. Юрченко навісив зі штрафного на Фаворова, який точно пробив головою.

Впевнена перемога над прямим конкурентом у боротьбі за бронзу дозволила «Ворсклі» піднятися на четверте місце у турнірній таблиці й впритул наблизитися до «Зорі». У луганчан ще є гра в запасі, так що все в їхніх руках. Але головне завдання для Віктора Скрипника – встигнути підготувати підопічних до півфіналу Кубка України з «Олександрією». Цей поєдинок відбудеться вже у наступну середу.