17.04.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Шахтар – Динамо – 0:1. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку 22 туру Української Прем'єр-ліги

Шахтар – Динамо – 0:1. Текстова трансляція матчу
© twitter.com/FCShakhtar

У суботу, 17 квітня, відбудеться центральний поєдинок двадцять другого туру чемпіонату України, в якому зустрінуться донецький «Шахтар» і київське «Динамо». Матч пройде в Києві на НСК «Олімпійський» і розпочнеться о 19:30.

Київський клуб очолює турнірну таблицю, випереджаючи «гірників» на сім очок. Таким чином, тільки перемога може подарувати підопічним Луїша Каштру надію на захист чемпіонського титулу. Після зимової перерви кияни ще не програвали в чемпіонаті і, безсумнівно, спробують продовжити вдалу серію в протистоянні з принциповим суперником. У першому колі «Шахтар» обіграв киян з рахунком 3:0 (результативними ударами відзначилися Жуніор Мораес, Маркос Антоніо і Алан Патрік). В кінці першого тайму того матчу «біло-сині» залишилися в меншості після вилучення Сергія Сидорчука, а в суботу капітан «Динамо» не зіграє через перебір жовтих карток.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Шахтар» - «Динамо». За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Олександр Снітко, Sport.ua

(53 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Вова Писаренко
      Вова Писаренко, 18.04.2021 00:41
    -2
    Киев с чемпионство, следущий матч с Ворсклой можете проиграть)
    Lebron
    online
      Lebron, 17.04.2021 22:07
    0
    Микола Унгурян, 17.04.2021 21:29
    Хто там на монзуль грав? Хтось вибачиться?
    Враховуючи що пенальті було не відверте.
    Що ж, ДК з перемогою та чемпіонством, а ШД таки варто шукати тренера, а не графу у відомості. Гра була ніяка, ДК мало що продемонструвало, ШД взагалі нічого.
    Пенальті там триста процентные про шо навіть Круторогов сказал, який навіть сьодні трішки придумував як про те, шо Шахрай при атаці грав в 4 захисника..
    Lebron
    online
      Lebron, 17.04.2021 22:04
    +3
    fedd1979, 17.04.2021 21:53
    Тут, як на мене, такі дивні "+" і такі дивні "-"... Мабуть, і мене зараз будуть мінусувати, але все ж... Моє переконання таке, що "Динамо" абсолютно не краще за минулорічне, але просто жахливо відіграв "Шахтар". І саме завядки цьому "Динамо" чемпіон, а не через класну гру "Динамо". Як і раніше, і це вже роками, креативити в "Динамо" нема кому. В нападі - шалений капєц. Може кого й радує така "чемпіонська" гра, але згадую я останні десь три-чотири євросезони з найслабшими групами в ЛЄ, з вимученими проходами угорців... Та вона й сьогодні була ніяка - фактчино без атаки і вся гра на своїй половині поля. Скажіть, є передумови, що буде краще? За рахунок кого і чого? Про "Шахтар" зараз не говорю - вони заслужено "про..ли" все, а все ж клас гравців у них на два порядки вищий. Чому вони перестали грати - загадка. Цього "Динамо" вистачило для чемпіонства, але ж кому вирішувати завдання в Європі? Ви розумієте, що дай заміть угорців в четвертий кошик когось із Австрії чи Туреччини - і може бути туго?
    Як мінімум через те, що два лідери команды більшу частину сезону то травмовані були, то Циганков лікувався, як мінімум через те, що середній вік команди менше 23 років з молодим центром захисту.. Плюс в команді є Академія, а не одна назва як в Шахтаря.. Далі дивимось статистику чемпіонату і наприклад такий факт як вертикальні ть футболу, гра не ставиться за два місяці, але зміни є очевидні, але потрібно в футболі розуміти хоч трохи.. І аналізувати
    fedd1979
    online
      fedd1979, 17.04.2021 21:53
    -3
    Тут, як на мене, такі дивні "+" і такі дивні "-"... Мабуть, і мене зараз будуть мінусувати, але все ж... Моє переконання таке, що "Динамо" абсолютно не краще за минулорічне, але просто жахливо відіграв "Шахтар". І саме завядки цьому "Динамо" чемпіон, а не через класну гру "Динамо". Як і раніше, і це вже роками, креативити в "Динамо" нема кому. В нападі - шалений капєц. Може кого й радує така "чемпіонська" гра, але згадую я останні десь три-чотири євросезони з найслабшими групами в ЛЄ, з вимученими проходами угорців... Та вона й сьогодні була ніяка - фактчино без атаки і вся гра на своїй половині поля. Скажіть, є передумови, що буде краще? За рахунок кого і чого? Про "Шахтар" зараз не говорю - вони заслужено "про..ли" все, а все ж клас гравців у них на два порядки вищий. Чому вони перестали грати - загадка. Цього "Динамо" вистачило для чемпіонства, але ж кому вирішувати завдання в Європі? Ви розумієте, що дай заміть угорців в четвертий кошик когось із Австрії чи Туреччини - і може бути туго?
    solart1964
    online
      solart1964, 17.04.2021 21:49
    +1
    lenares85, 17.04.2021 21:31
    по лицу каштру все было видно, ему уже можно подавать в отставку а не сидеть до конца сезона
    Ему нужно подавать в отставку. Что бы хот ь какое-то лицо сохранить..
    Igor Игорь
    online
      Igor Игорь, 17.04.2021 21:34
    +1
    Катя Монзуль
    Igor Игорь
    online
      Igor Игорь, 17.04.2021 21:32
    +1
    DK1961, 17.04.2021 21:23
    ДАаааааааааааааааааааааааааааааааааааа
    аа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    МЫ ЧЕМПИОНЫ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Г...но7777, форевки, ак какашки и прочая шушера ГЛОТАЙТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    mvv71ua
      mvv71ua, 17.04.2021 21:31
    +3
    ДК - ЧЕМПІОН!
    lenares85
    online
      lenares85, 17.04.2021 21:31
    +3
    по лицу каштру все было видно, ему уже можно подавать в отставку а не сидеть до конца сезона
    Микола Унгурян
      Микола Унгурян, 17.04.2021 21:29
    -2
    Хто там на монзуль грав? Хтось вибачиться?
    Враховуючи що пенальті було не відверте.
    Що ж, ДК з перемогою та чемпіонством, а ШД таки варто шукати тренера, а не графу у відомості. Гра була ніяка, ДК мало що продемонструвало, ШД взагалі нічого.
    samird
    online
      samird, 17.04.2021 21:27
    +7
    Контрольный выстрел.
    Igor Игорь
    online
      Igor Игорь, 17.04.2021 21:27
    +5
    Это посто Динамо пожалели крот
    mayjumanji
    online
      mayjumanji, 17.04.2021 21:27
    +6
    этих кротов даже язык не поворачивается назвать кротами, так - шлюха. с победой, мужики. мы чемпионы
    bullyUA
    online
      bullyUA, 17.04.2021 21:27
    +5
    Куда подевался тот бешенец, который кричал, что Шахтер чемпион?
    Ossa8860
    online
      Ossa8860, 17.04.2021 21:26
    -7
    Maks23, 17.04.2021 21:21
    Деду спасибо за чемпионство!
    Спасибо "Шахтёру" за чемпионство.
    Alexander Киев
    online
      Alexander Киев, 17.04.2021 21:26
    -10
    avk2307, 17.04.2021 21:25
    А в сетябре кричали.Браво шахтер.
    Я и сейчас скажу Браво Шахтер!
    Empty
    online
      Empty, 17.04.2021 21:25
    +1
    lenares85, 17.04.2021 21:23
    Мораес подленький игрок сам цепляет своей ногой сзади Родригеша и падает и просит пенальти
    Много кто бы так делал если нету игры совсем а результат нужен .. тут любыми способами ..
    lenares85
    online
      lenares85, 17.04.2021 21:25
    -6
    Вышли вроде креативные игроки 3 ка шапаренко Родригеа и Циганков а в атаке ничего не показали , а Родригеш так вообще и скорость потерял кудато, ну а Гармаш то понятно
    avk2307
    online
      avk2307, 17.04.2021 21:25
    +8
    Alexander Киев, 17.04.2021 21:24
    Очень скучная игра.. можно уснуть. Был там пеналь или нет, другое дело. Но Шахтер на победу не наиграл, ведь именно нам надо была победа, а не Дну. По этому, с победой дК и с чемпионством. За 5 лет, первое ваше чемпионство, но по делу
    А в сетябре кричали.Браво шахтер.
    Newvlad
      Newvlad, 17.04.2021 21:25
    +12
    Ну что ребята? Как-то буднично, без фейерверков, в рабочей обстановке у нас появился новый чемпион! Чемпион, который не зависит от позорных подковерных и закулисных игрищ, не сидящий на бразильской игле. Мы - чемпионы!!!!
    Empty
    online
      Empty, 17.04.2021 21:21
    +20
    Прикиньте как палкину сердце роздирает .. луч без средст сделал кошелек с Донецка
    DK1961
    online
      DK1961, 17.04.2021 21:23
    +18
    ДАаааааааааааааааааааааааааааааааааааа
    аа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    МЫ ЧЕМПИОНЫ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Г...но7777, форевки, ак какашки и прочая шушера ГЛОТАЙТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Nevershot
    online
      Nevershot, 17.04.2021 20:14
    +17
    Ржавые по норма - Динамо чемпион и самый титулованный клуб Украины!
    Empty
    online
      Empty, 17.04.2021 20:05
    +16
    BaZia, 17.04.2021 20:04
    Ногу вставил Антошка видно ж было
    Да там и локтем в спину + и нога .. точка
    avk2307
    online
      avk2307, 17.04.2021 21:20
    +15
    +10 в Києві .Що ще терба Вам сказати...
    lenares85
    online
      lenares85, 17.04.2021 21:23
    +14
    Мораес подленький игрок сам цепляет своей ногой сзади Родригеша и падает и просит пенальти
    Maks23
    online
      Maks23, 17.04.2021 21:21
    +14
    Деду спасибо за чемпионство!
    SebastianG
      SebastianG, 17.04.2021 21:20
    +14
    ЧЕМПІОНИ
    Maks23
    online
      Maks23, 17.04.2021 21:20
    +14
    Поздравляем динамо с чемпионством!
    Igor Игорь
    online
      Igor Игорь, 17.04.2021 20:27
    +14
    Динамо чемпионн
    Dynamo_Barca
      Dynamo_Barca, 17.04.2021 20:24
    +14
    ZAKARPATFAN, 17.04.2021 20:17
    Сильного суперника? ЛЧ показала який сильний цей суперник. Шахтар - 8 очок у групі смерті, а Динамо 4 очки з Ференцварошом
    Ти ще довго будеш писати цю маячню. Зараз добре видно як грає Динамо і як грає Шахтар. Динамо сильно додало, а Шахта прогнулася і то сильно. А писати про два матчі проти Реала, це круто, але там більше везіння як про хорошу гру, ну а Борусія тоді що? Признайте, що ви в повній задниці і виходу поки є Мірча в вас не має, це реальність.
    realpidrid
      realpidrid, 17.04.2021 21:21
    +13
    Андрій  Кравченко
      Андрій Кравченко, 17.04.2021 21:20
    +13
    Ну що Шляхта? - - - 1Динамо-Динамо! Воу - уо!!!!!
    Saar
      Saar, 17.04.2021 21:08
    +13
    serge_kr, 17.04.2021 21:06
    Как можно болеть за такое убожество как Динамо, нет игры, бегает стадо бездумно..
    А шахтар багато "думно" набігав!?? Та вони, взагалі, ніякі. Фу мля
    Aerobus43
      Aerobus43, 17.04.2021 20:40
    +13
    BaZia, 17.04.2021 20:33
    Без Шапаренко, Сидорчука, Родригеша, Цыганкова, Вербича.. я ф шоке
    навіть напівдубль Динамо сильніший від основи Шахти
    superser
      superser, 17.04.2021 20:07
    +13
    пошло унижение кротофф
    Newvlad
    online
      Newvlad, 17.04.2021 21:25
    +12
    Ну что ребята? Как-то буднично, без фейерверков, в рабочей обстановке у нас появился новый чемпион! Чемпион, который не зависит от позорных подковерных и закулисных игрищ, не сидящий на бразильской игле. Мы - чемпионы!!!!
    roman_kros
    online
      roman_kros, 17.04.2021 21:18
    +12
    Після матчу Каштру скаже, що Шахтар домінуівав, повністю контролював гру, створив купу моментів, але нажаль трохи не пощастило з реалізацією, пропустили обідний м'яч. а боротьба за чемпіонство ще попереду
    stopor2016
    online
      stopor2016, 17.04.2021 20:25
    +12
    Коментар згорнуто. Показати
    ZAKARPATFAN, 17.04.2021 20:20
    Шахтёр у прийдеться туго в этой игре. Я ещё когда составы увидил то сразу понял что к чему. Медленного Марлоса на фланг вместо скоростного Тёте. И Антонио в центр, который не играл уже фиг знает сколько. Понятно что Патрика нету, но было сразу видно что Каштру опять допустил фатальную ошибку. Поскорее ждём смены тренера и прихода Де Дзерби и новичков летом
    Да Динамо простимулировало Шахту - Бондарю тёлку подарили , Тайсона уговорили в Бразилию улететь ( +унитаз ГДР-овский ему в додачу) . Мураес - вообще козачёк засранный ...
    Шони
    online
      Шони, 17.04.2021 20:25
    +12
    а где МАКС где и его ВЕРЕВКА аааааа????