Челсі - Порту - 0:1. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Ліга чемпіонів УЄФА. 1/4 фіналу. Матч-відповідь

«Челсі»: Менді, Аспілікуета, Тьяго Сілва, Рюдігер, Джеймс, Жоржиньо, Канте, Чіллуелл, Маунт, Хаверц, Пулішіч

Запас: Кепа, Кабальєро, Алонсо, Крістенсен, Абрахам, Вернер, Зума, Жиру, Хадсон-Одоі, Зійеш, Емерсон

«Порту»: Марчесін, Манафа, Мбембе, Пепе, Зайду, Груйіч, Урібе, Сержіу Олівейра, Корона, Отава, Марега

Запас: Клаудіо Рамуш, Діого Лейте, Лоум, Діас, Таремі, Ромаріо Баро, Тоні Мартінес, Еванілсон, Нану, Сарр, Фабіо Вієйра, Франсиско Консейсао

Арбітр: Клеман Тюрпен (Франція)

У вівторок 13 квітня в Севільї на стадіоні «Рамон Санчес Пісхуан» відбудеться другий чвертьфінальний матч Ліги чемпіонів, в якому зіграють англійський «Челсі» і португальський «Порту».

Шість днів тому 7 квітня суперники зустрічалися один з одним тут же у Севільї в першому поєдинку. Тоді номінальним господарем поля вважався «Порту», який програв з рахунком 0:2. У першому таймі гол за «Челсі» забив Маунт, а наприкінці гри Чіллуелл закріпив успіх англійців. Треба сказати, що і до першого матчу підопічні Томаса Тухеля вважалися фаворитами цього протистояння, а тепер, маючи в запасі два «гостьових» голи, їхні шанси пройти далі ще більше підвищилися. Але, ми знаємо, що у футболі нерідко бували різні випадки, коли у матчах-відповідях все змінювалося у зворотній бік. Цілком можливо, що і «Порту» цього разу постарається піднести сюрприз більш іменитому супернику.

Матч «Челсі» - «Порту» розпочнеться о 22.00 за київським часом. Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку, за якою можна буде слідкувати тут.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!