10.04.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Луїш КАШТРУ: «Ніяких коментарів щодо Тайсона. Клуб вирішує питання»

Прес-конференція наставника «Шахтаря» після перемоги в матчі УПЛ

Луїш КАШТРУ: «Ніяких коментарів щодо Тайсона. Клуб вирішує питання»
© shakhtar.com

Наставник «Шахтаря» Луїш Каштру відповів на питання журналістів після перемоги 3:0 в матчі УПЛ проти «Маріуполя».

У тому числі тренер оцінив ситуацію хавбека Тайсона, який, за чутками, підписав контракт з «Інтернасьоналом».

– Як команда відсвяткувала 100 голів Мораеса?
– Ми чудово розуміємо, що нападник живе тими голами, які забиває. Гравці завжди вдоволені певними індивідуальними заслугами партнерів. Ми завжди задоволені такими значущими цифрами як для футболіста, так і для команди.

– Якою є ваша думка щодо завершення чемпіонату тижнем раніше?
– Ми виконуємо вказівки Прем’єр-ліги. Якщо вона ухвалює рішення, що потрібно закінчити чемпіонат тижнем раніше, ми повинні цього дотримуватись.

– Перед матчем на телеканалі «Футбол» було повідомлення про те, що Тайсон більше не зіграє за «Шахтар» і залишить клуб. Чи можете ви підтвердити цю інформацію?
– Немає жодних коментарів, щоб їх давати. Це певна ситуація, яка зараз обговорюється адміністрацією клубу. Керівництво вирішує питання такого плану разом з головою клубу – президентом. Тому всі рішення, що буде ухвалено стосовно цієї теми, для клубу на краще.

– Вітао другий матч поспіль лишається поза складом. Що йому потрібно зробити, над чим працювати, аби стати лідером «Шахтаря»?
– Нам не дають випускати 12, 13 або 14 гравців. Сьогодні пару центральних захисників утворили Кривцов і Бондар. Як і вся команда, вони виявили себе добре. Вітаю всіх, хто працював протягом тижня над підготовкою до гри, і всіх тих, хто здобув цю перемогу.

– Наступний поєдинок – із «Динамо». Як готуватиметесь до нього?
– Розглядаємо будь-який наступний матч як відмінну нагоду перемогти. Це стосується геть усіх суперників. Нам слід заробити ще три очки. Готуватимемось так само, як і завжди: дисципліновано, з настроєм і цілковитою самовіддачею, знаючи, що нам потрібні очки.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Шахтар Донецьк

(17 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    SportsMan
      SportsMan, 11.04.2021 03:27
    0
    Нужны очки? Зайдите в оптику. Там у вас больше шансов
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 10.04.2021 20:13
    +2
    HAKUNA MATATA, 10.04.2021 19:17
    В туалете сидит.
    видимо там контракт с интером изучал и подписывал
    HAKUNA MATATA
      HAKUNA MATATA, 10.04.2021 19:17
    -4
    Коментар згорнуто. Показати
    Alex86 1, 10.04.2021 17:19
    после такого коммента по тайсону, стало как то ни по себе за него ... посты плача из инсты были хоть за эти дни? пропал ведь и в заявке даже ю-21 нет
    В туалете сидит.
    VAD
    online
      VAD, 10.04.2021 17:57
    0
    Персональный мобильный туалет заказали?
    dd dent
    online
      dd dent, 10.04.2021 17:56
    +2
    Alexey Antonenko, 10.04.2021 17:49
    В туалете wifi вырубили.
    Избирают меру пресечения, возможно ждут ходатайства
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 10.04.2021 17:49
    +2
    Alex86 1, 10.04.2021 17:19
    после такого коммента по тайсону, стало как то ни по себе за него ... посты плача из инсты были хоть за эти дни? пропал ведь и в заявке даже ю-21 нет
    В туалете wifi вырубили.
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 10.04.2021 17:19
    0
    после такого коммента по тайсону, стало как то ни по себе за него ... посты плача из инсты были хоть за эти дни? пропал ведь и в заявке даже ю-21 нет
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 10.04.2021 20:13
    +2
    HAKUNA MATATA, 10.04.2021 19:17
    В туалете сидит.
    видимо там контракт с интером изучал и подписывал
    dd dent
    online
      dd dent, 10.04.2021 17:56
    +2
    Alexey Antonenko, 10.04.2021 17:49
    В туалете wifi вырубили.
    Избирают меру пресечения, возможно ждут ходатайства
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 10.04.2021 17:49
    +2
    Alex86 1, 10.04.2021 17:19
    после такого коммента по тайсону, стало как то ни по себе за него ... посты плача из инсты были хоть за эти дни? пропал ведь и в заявке даже ю-21 нет
    В туалете wifi вырубили.
    SportsMan
    online
      SportsMan, 11.04.2021 03:27
    0
    Нужны очки? Зайдите в оптику. Там у вас больше шансов
    VAD
    online
      VAD, 10.04.2021 17:57
    0
    Персональный мобильный туалет заказали?
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 10.04.2021 17:19
    0
    после такого коммента по тайсону, стало как то ни по себе за него ... посты плача из инсты были хоть за эти дни? пропал ведь и в заявке даже ю-21 нет