10.04.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Маріуполь – Шахтар. Прогноз і анонс на матч чемпіонату України

«Безкомпромісне» донбаське дербі

Маріуполь – Шахтар. Прогноз і анонс на матч чемпіонату України
© ФК Шахтар Донецьк

У суботу, 10 квітня, матч між «Маріуполем» і «Шахтарем» відкриє програму 21-го туру української Прем’єр-ліги. «Безкомпромісне» донбаське дербі пройде в Києві на НСК «Олімпійський», оскільки газон домашньої арени «Маріуполя» не готовий для проведення матчів. Тож азовці вимушені й друге коло чемпіонату проводити на виїзді.

Безперечно, це позначається на результатах команди, оскільки постійні переїзди не сприяють повноцінному тренувальному процесу. Тому завдання потрапляння у зону єврокубків в поточному сезоні провалено, і наразі головне не скотитися на дно турнірної таблиці. Після 20 зіграних матчів «Маріуполь» йде на дев’ятій сходинці, маючи в своєму активі 21 очко. А донецький «Шахтар» веде боротьбу за золотий комплект нагород і на даному етапі займає друге місце, відстаючи від «Динамо» на сім балів.

У минулому турі команда Остапа Маркевича здобула свою першу перемогу в 2021 році. У «божевільній» перестрільці з «Інгульцем» гору взяли азовці – 4:3. Автором першого хет-трику в сезоні 2020/21 став хавбек «Маріуполя» Артем Бондаренко. Якщо проаналізувати виступ підопічних Маркевича навесні, то його не назвеш вдалим: в семи зіграних матчах було набрано лише п’ять очок з 21 можливого. Важко буде розраховувати на поповнення очкового багажу і в Києві. За умовами орендних угод з «Шахтарем», тренерський штаб «Маріуполя» не зможе розраховувати на 13 гравців. Крім того, через дискваліфікацію не помічник і капітан азовців Дмитро Мишньов. Через такі величезні кадрові втрати, швидше за все, будуть задіяні гравці дублюючого складу.
 
Донецький «Шахтар» може розглядати суботню зустріч як тренування з підвищеною відповідальністю. «Гірники» не мають особливих проблем зі складом, тільки бразилець Марлос пропускає гру через перебір карток. Натомість, з лазарету повернулися Ісмаілі та Корнієнко, тому Каштру може спокійно провести ротацію складу та добре підготуватись до майбутнього поєдинку з київським «Динамо». Свій ліміт на втрату очок «гірники» вже вичерпали, тому в матчах, що залишились до завершення чемпіонату, їх влаштовує лише переможний результат.
 
Беззаперечним фаворитом матчу в Києві є «Шахтар». На «диво» розраховувати, звичайно, не варто, за нинішнього балансу сил ця «місія нездійснена» для «Маріуполя». Принизливого рахунку на «Олімпійському», ймовірно, не буде, адже земляки попіклуються зберегти «репутацію» свого «молодшого брата».

Орієнтовні склади

«Маріуполь»: Гальчук – Меліченко, Чоботенко, Биков, Стасюк, Петерман, Кулієв, Горбунов, Тищенко, Байдал, Трофимюк.

«Шахтар»: Трубін – Болбат, Вітао, Бондар, Сіпріано, Степаненко, Майкон, Судаков, Дентіньо, Патрік, Фернандо.

10 квітня, субота

«Маріуполь» – «Шахтар»
Київ. НСК «Олімпійський». 14:00
ТБ-трансляція на телеканалі «Футбол 2»
МАРІУПОЛЬ — ШАХТАР. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ
 Арбітр: Анатолій Абдула (Харків)
Прогноз Sport.ua — 0:3
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Денис Шаховець, Sport.ua

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Орлов Михаил
    online
      Орлов Михаил, 10.04.2021 18:31
    0
    Zport., 10.04.2021 13:49
    И это даёт тебе право коверкать имя столицы Украины?
    Мы же европейцы, а не вата галимая...
    Орлов Михаил
    online
      Орлов Михаил, 10.04.2021 18:30
    0
    Zport., 10.04.2021 13:49
    И это даёт тебе право коверкать имя столицы Украины?
    Мы же европей
    Oleg Veschiy
      Oleg Veschiy, 10.04.2021 13:52
    0
    Burevesynik, 10.04.2021 08:49
    какие ставки были на матч Агробизнес - Шахтер? кто-то помнит?
    https://sport.ua/uk/news/527019-agrobiznes-shahter-prognoz-i-anons-na-match
    -14-finala-kubka-ukrainy
    Коеф був до 9,80
    AK__228
      AK__228, 10.04.2021 13:52
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Zport., 10.04.2021 13:49
    И это даёт тебе право коверкать имя столицы Украины?
    Шпрот, что такое имя столицы!?
    AK__228
      AK__228, 10.04.2021 13:50
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Орлов Михаил, 10.04.2021 13:47
    Деревня! МИД Украины изменила правила написания столицы Украины, теперь она будет называться «Kyiv», а не «Kiev», чтобы избежать созвучия с русским языком.
    Подробнее на РБК: rbc.ru/ rbcfreenews/ 5ef733239a79474400e20006
    Он с Фастова просто
    Zport.
      Zport., 10.04.2021 13:49
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Орлов Михаил, 10.04.2021 13:47
    Деревня! МИД Украины изменила правила написания столицы Украины, теперь она будет называться «Kyiv», а не «Kiev», чтобы избежать созвучия с русским языком.
    Подробнее на РБК: rbc.ru/ rbcfreenews/ 5ef733239a79474400e20006
    И это даёт тебе право коверкать имя столицы Украины?
    AK__228
      AK__228, 10.04.2021 13:48
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Zport., 10.04.2021 13:37
    Кошкош и Петерман будут терзать защиту колорадов Реал и Барса договорились, что только победитель эль-классико сможет забрать этих монстров за 1 миллиард евро.
    Шпрот, почему ты постоянно не в онлайне!?
    Орлов Михаил
    online
      Орлов Михаил, 10.04.2021 13:47
    0
    Zport., 10.04.2021 11:40
    Ты с какой деревни вылезло? Имя столицы коверкаешь, потому что в ордло живется плохо? Так вы же сами расиянский мир звали. Теперь жрите щи с сухарями, лугандоны немытые
    Деревня! МИД Украины изменила правила написания столицы Украины, теперь она будет называться «Kyiv», а не «Kiev», чтобы избежать созвучия с русским языком.
    Подробнее на РБК: rbc.ru/ rbcfreenews/ 5ef733239a79474400e20006
    dd dent
    online
      dd dent, 10.04.2021 13:43
    +1
    Zport., 10.04.2021 13:37
    Кошкош и Петерман будут терзать защиту колорадов Реал и Барса договорились, что только победитель эль-классико сможет забрать этих монстров за 1 миллиард евро.
    Они больше ментально-морально окажут необходимое давление на противника, где-то задавят авторитетом мб, но это не точно
    Zport.
      Zport., 10.04.2021 13:37
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    dd dent, 10.04.2021 13:29
    Кошкош и Петерман в основе
    Кошкош и Петерман будут терзать защиту колорадов Реал и Барса договорились, что только победитель эль-классико сможет забрать этих монстров за 1 миллиард евро.
    AK__228
      AK__228, 10.04.2021 13:37
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    Serg Wojcev, 10.04.2021 13:29
    а тренер сыночек маркевича хорошо жопу ахметки папаня вылизал западенское дерьмо
    Судя по фото ты уже в агонии и можешь не дождаться стартового свистка
    Serg Wojcev
      Serg Wojcev, 10.04.2021 13:29
    +1
    а тренер сыночек маркевича хорошо жопу ахметки папаня вылизал западенское дерьмо
    dd dent
    online
      dd dent, 10.04.2021 13:29
    0
    Олег Мандрівник, 10.04.2021 13:25
    Вчера ставка на Арендуполь была 44, сейчас 25, с чего бы это?
    Кошкош и Петерман в основе
    Serg Wojcev
      Serg Wojcev, 10.04.2021 13:26
    +1
    эта статья полное издевательство кротофермы над украинским футболом когда это кончиться издевательство ахметки и уаф во главе с павелко
    Олег Мандрівник
    online
      Олег Мандрівник, 10.04.2021 13:25
    +1
    Вчера ставка на Арендуполь была 44, сейчас 25, с чего бы это?
    AK__228
      AK__228, 10.04.2021 13:11
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    dd dent, 10.04.2021 13:05
    Главное что б в следствии такого фейр плей у буков хватило $ на возмещения ну или просто отбитый на голову оптимист сыграл бы
    avk2307
    online
      avk2307, 10.04.2021 13:10
    0
    Где знаток карабас, который уверял , что в программе Тотаке сказали , что все игроки Мариуполя уже на контракте. А он им верил, бо они журналисты, а все вокруг олухи вокруг.
    dd dent
    online
      dd dent, 10.04.2021 13:05
    0
    AK__228, 10.04.2021 13:00
    Ну а что!? Одна игра и можно бутсы вешать на гвоздь... платиновый
    Главное что б в следствии такого фейр плей у буков хватило $ на возмещения ну или просто отбитый на голову оптимист сыграл бы
    AK__228
      AK__228, 10.04.2021 13:00
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    dd dent, 10.04.2021 12:58
    То уж совсем психом надо быть или знать шо шахта решила подзаработать, коль и так чемпионство не светит
    Ну а что!? Одна игра и можно бутсы вешать на гвоздь... платиновый
    dd dent
    online
      dd dent, 10.04.2021 12:59
    +1
    VAD, 10.04.2021 12:52
    Невообразимое чудо может произойти толтко с чьегото благословения и будет сопровождаться соответсвующими ставочками
    Не может быть, никогда такого не было в Украине... или было?
    Zport.
      Zport., 10.04.2021 08:05
    +18
    Коментар згорнуто. Показати
    Интрига лишь в том, сделают ли игроки арендуполя хоть один подкат в матче?
    UPL
      UPL, 10.04.2021 08:47
    +9
    Заруба року! Саме на такі матчі чекає вся Україна!
    Zport.
      Zport., 10.04.2021 11:30
    +7
    Коментар згорнуто. Показати
    musuk, 10.04.2021 11:27
    Ель Класіко ховається перед донбаським дербі
    Эль-классико даже перенесли на 22-00, что бы не пересекалось с "бескомпромиссным" мариупольским дерби. Никто бы не смотрел ту фигню испанскую
    VAD
    online
      VAD, 10.04.2021 10:15
    +7
    Мариупольское "дерби", самое позорное явление украинского футбол
    Igor Avtoigor
    online
      Igor Avtoigor, 10.04.2021 09:23
    +7
    UPL, 10.04.2021 08:47
    Заруба року! Саме на такі матчі чекає вся Україна!
    👍 я валяюсь
    AgroZaryaRomaLviv
      AgroZaryaRomaLviv, 10.04.2021 08:29
    +7

    Порнушка в якій відомо сценарій завчасно
    Zport.
      Zport., 10.04.2021 08:24
    +7
    Коментар згорнуто. Показати
    Интересно, бывают ещё случаи в УПЛ, что бы было 36 на победу одной из команд????
    stopor2016
    online
      stopor2016, 10.04.2021 08:13
    +7
    Я бы не рискнул делать прогноз...
    Cтapый Xaнтep
      Cтapый Xaнтep, 10.04.2021 09:10
    +6
    Дербі Маріуполя!!!...
    musuk
      musuk, 10.04.2021 11:27
    +5
    Ель Класіко ховається перед донбаським дербі
    lenares85
    online
      lenares85, 10.04.2021 11:21
    +5
    13 арендованых, и им нельзя играть, это смело можно переименовывать в Шахтёр 2.Тут нужно разбираться ффу и ставить вопрос ребром. А то получается чистый фарм и нету спортивного принципа. Как такое позорище вообще можно смотреть и транслировать
    Zport.
      Zport., 10.04.2021 11:14
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    ск кильчень-1, 10.04.2021 11:11
    эротические фантазии оставь себе
    Хочешь сказать, что шахтер не мариупольский? А какой?
    Igor Avtoigor
    online
      Igor Avtoigor, 10.04.2021 09:21
    +5
    Ржавые против ржавых
    ZaE
    online
      ZaE, 10.04.2021 09:17
    +5
    UPL, 10.04.2021 08:47
    Заруба року! Саме на такі матчі чекає вся Україна!
    Aleksandr Terrr
      Aleksandr Terrr, 10.04.2021 08:13
    +5
    Думаю первый тайм будут играть на контору и будет ничья, а во втором закинут штуки три
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 10.04.2021 12:16
    +4
    13 орендованих у Шахтаря футболістів... Всі розуміють, що Маріуполь - це фарм-клуб Шахтаря. І всі розуміють, що у будь-якій нормальній країні обидва клуби дискваліфвкували б, а Ахмєтова - відсторонили від футболу за шахрайство. Але ж тільки не в Україні...
    Алексей Голяченко
    online
      Алексей Голяченко, 10.04.2021 12:14
    +4
    Кофы конечно ржачные. Даже букмекеры знают исход матча
    andrea778
      andrea778, 10.04.2021 11:29
    +4
    це вам не якесь там занюхате італійське чи іспанське класико. це буде битва між сахтьором 2 і сахтьором 1.
    Shchebet
      Shchebet, 10.04.2021 11:23
    +4
    Мариуполь как всегда даст принципиальный бой, но как всегда проиграет...
    Zport.
      Zport., 10.04.2021 11:18
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    ск кильчень-1, 10.04.2021 11:16
    Это ты что то хочешь. Туалет далеко?)))
    Про туалеты к вашей обезьянке, по кличке тайсон обращайся