Юрій БЕРЕЗА: «Дніпро-1 знайшов свого тренера, а Йовічевіч – свою команду»

Президент «Дніпра-1» – про розгромну перемогу над «Львовом»

3904
2
СК Дніпро-1. Юрій Береза

Президент «Дніпра-1» Юрій Береза ​​прокоментував розгромну перемогу над «Львовом» (5:1) в матчі 20-го туру української Прем'єр-ліги.

«Я вже раніше казав, що ми вгадали. Команда знайшла свого тренера, а він знайшов свою команду, тому зараз у нас буде постійний прогрес. В це я абсолютно вірю. І цей прогрес треба закріплювати. Подивиться, ми в останніх матчах постійно забиваємо на заключних хвилинах, а це говорить про те, що команда грає до останньої секунди зустрічі. Це саме те, що я і просив у головного тренера. Адже в першу чергу ми граємо для вболівальників, і не можна зробити результат у першому таймі, а у другому вже діяти з меншою віддачою. І яскравий приклад цьому — матч в Чернігові. Мені дуже хочеться, щоб наші вболівальники завжди залишалися на трибунах і підтримували команду, незалежно від рахунку на табло. Для команди це дуже важливо», - сказав Береза.