Юрій ВІРТ: «Моменти у Шахтаря будуть, потрібно забити до перерви»

Колишній гравець «гірників» висловився про шанси команди в грі з «Ромою»

825
0

Головний тренер «Вереса» Юрій Вірт поділився очікуваннями від матчів «Динамо» і «Шахтаря» в 1/8 фіналу Ліги Європи:

««Гірникам» потрібно реабілітуватися. Потрібно довести, що у донеччан є команда. Цікаво буде побачити реакцію гравців на поразкe. Перш за все потрібно самим собі довести, що в Римі стався нещасний випадок. У футболі і не таку перевагу відігравали. Але, повторюся, «Шахтарю» буде дуже складно.

Швидкий гол, звичайно, не завадить. Але непогано було б піти на перерву хоча б з мінімальною перевагою. Я маю на увазі рахунок 1:0. Моменти у «гірників» будуть. «Рома» - міцний колектив, до того ж Паулу Фонсека про «Шахтар» знає практично все. Господарям не можна забувати і про оборону, оскільки один пропущений м'яч перекреслить всі зусилля. Потрібно вірити в диво, інакше, навіщо виходити на футбольне поле.

У «Динамо» важка ситуація, так само, як і у «гірників». «Вільярреал» зробив собі хороший заділ. Стандарти біля воріт Бущана принесли гостям успіх. І все ж у «Динамо» є шанси на успіх. Потрібно з першої хвилини тиснути на ворота «Вільярреала». Потрібно грати у відкритий футбол, ризикувати. Тільки тоді з'являться шанси для взяття воріт суперника. Потрібно показати своїм шанувальникам, що «Динамо» не випадково грає в 1/8-й Ліги Європи.

Потрібно реально дивитися на речі. У «Шахтаря» і «Динамо» однаково невеликі шанси на успіх. Втім, потрібно грати за себе, за клуб, за український футбол і вірити в успіх», - сказав Вірт.

Нагадаємо, що 18 березня о 19:55 «Шахтар» в Києві прийме «Рому», а «Динамо» на виїзді о 22:00 зіграє з «Вільярреалом».